Dodaj do ulubionych

USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana

    • Gość: Europejczyk jest mi very, very sorry IP: *.dip.t-dialin.net 19.11.04, 20:46
      my z prawdziwego UE nie potrzbujemy wiz, dlaczego tak sie uparli na Polske,
      przeciez to kraj nieterrorystyczny, chociaz po ostatnich aferach...
      • Gość: mee... don't mee, sorry IP: *.avenel01.nj.comcast.net 19.11.04, 20:49
        ...wiz moze i nie potrzebujecie...ale polak wyjezdza za praca przede wszyskim z
        biedy w kraju...a us do europy pod tym wzgledem dla polakow...to jak raj do
        piekla...)))
        • Gość: Zygfryd Re: don't mee, sorry IP: *.dip.t-dialin.net 19.11.04, 21:03
          no.. masz racje.. niebo...to wjazd do jezuslandu...na kolanach juz w
          konsulacie...z paszportem w zebach...
          • Gość: mee... Re: don't be, sorry IP: *.avenel01.nj.comcast.net 19.11.04, 21:09
            ...i te przekladanie paszportow...,ktory okazac...i kolejka z tylu
            napierajaca...a z tym j -landem to kolego nie przesadzaj...bo mozna go dobrze
            nazwac inaczej )))
            • Gość: Okrutny Zygfryd Re: don't be, sorry IP: *.dip.t-dialin.net 19.11.04, 21:32
              hehe..masz racje z tym landem..moze..hmm... Satanland..mysle Ohio i
              Dakota..idiota...albo..Deepland...no..ten..tego..wymysl cos...szkopski zakuty
              lbiesmile)))
              • Gość: mee... Re: don't be sorry... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 19.11.04, 21:36
                ...ja cie niemcu znam chyba z kas...czy przypadkiem nie z wrogich ...okopow ))))
                • Gość: Okrutny Zygfryd Re: don't be sorry... IP: *.dip.t-dialin.net 19.11.04, 21:43
                  z normandii..jakos..tego..przezylem..tego..jak mu tam...John Ryan..czy Forrest
                  Gump..noo..jak tam pogoda w nyc
                  • Gość: mee... Re: don't be sorry... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 19.11.04, 21:48
                    ...no wlasnie...sztywny niemcu z normadii...nieudacznie
                    nasladujacy...noo ,krotki rekawek dzisiaj i slonce )))
                    • Gość: Okrutny Zygfryd Re: don't be sorry... IP: *.dip.t-dialin.net 19.11.04, 21:53
                      hehe, ..ten..cieplo masz..u mnie ..tzn u nas..europejczykow..sniega kupa..zimna
                      dupa....no trzym sie i wisz ...tego za..4..lata bedzie ..lepiej..popatrz se na:
                      sorryeverybody.com/gallery/1/
                      takie...soooory....czytaj biblie..
                      • Gość: mee... Re: don't be sorry... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 19.11.04, 22:03
                        ...mee, wie okrutny ,ze czekacie na nowa ere...czytaj; przywodzce...)))...bo
                        sie juz troche sypiecie...a na tyle jestescie dzisiaj dorosli ...,ze z francja
                        i rosja...zwojujecie swiat wspolnie )))...a pozniej po waszej klesce
                        wspolnej...znow bedzie troche spokoju...i tak w kolko...dopoki dopoty isnieje
                        usa )))
                        • Gość: Okrutny Zygfryd Re: don't be sorry... IP: *.dip.t-dialin.net 19.11.04, 22:15
                          eee..tam.tutaj...redukujemy...likwidujemy..tych..terminatorow..szwarcnegrow...od
                          brudnej roboty sa....ci..tego..tzn......inni....ewolucyjnie..czemu sie ewolucja
                          cofnela w uza....do sredniowiecza..tego...kup se zelazna zbroje .... prosty
                          jankeski...tego..intelektualisto))
                          • Gość: mee... Re: don't be sorry... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 19.11.04, 22:18
                            ...no tak, w sumie tak...jestes coraz lepszy...bez kometarza i odbioru )))
    • Gość: Bimbo Utrzymac wizy bo wzrosna ceny biletow na samolot. IP: 216.217.131.* 19.11.04, 20:48
    • Gość: Janek Fine przyjaciele Polakow; Feinstein i Byrd ... IP: *.qc.sympatico.ca 19.11.04, 20:50
      prawdziwi 'demokraci,'wszystko jasne. To ci sami od obstukcji w przjeciu do
      NATO. Nic dodac nic ujac.
      • Gość: Cholera Re: Fine przyjaciele Polakow; Feinstein i Byrd .. IP: *.los-angeles-14-15rs.ca.dial-access.att.net 20.11.04, 04:58
        Janek, musisz pamietac, ze obie wymienione osoby, bedac senatorami USA, musza
        przede wszystkim byc lojalnymi wzgledem swego kraju (a takimi te wlasnie osoby
        akurat sa; powiedzmy sobie WZGLEDNIE lojalnymi - akurat tak sie sklada, ze tak
        pan Byrd jak i pani Feinstein sa, jak na senatorow USA, wzglednie porzadnymi
        ludzmi [i nie staram sie tu wslizgnac sie do d... Zydom].
        Inni w tej instytucji, sa znacznie wiekszymi dranmi.
        Dlatego nie powinno sie automatycznie wieszac na nich psow, ze niekoniecznie
        ida po linii polskiej. W koncu, z Polska nie maja nic wspolnego.
        To tak, jakby jeden z polskich senatorow stawial interes Ameryki przed
        interesem Polski - jak byscie wowczas sie do niego odnosili? (wiem, ze takich w
        Kraju jest mnostwo - sprzedawczykow - moze dlatego w Kraju jest nieustajaca
        bryndza a na rzad sie ciagle pomstuje.
        A w Kanadzie tez wybiera sie tych ludzi, ktorzy przede wszystkim beda mieli na
        uwadze interesy swych wyborcow, a nie np. interesy Madagaskaru. A moze sie myle?

        Troszke wiecej obiektywizmu, Panowie!!!
    • Gość: Ania Warto było angażowac się w Iraku? IP: *.dip.t-dialin.net 19.11.04, 20:51
      Tylko straty, żaden zysk dla Polaków, a wyszliśmy na okupantów.
    • Gość: mee... DEMOKRACI BRONIA SIE PRZED...BOLSZEWIKAMI IP: *.avenel01.nj.comcast.net 19.11.04, 20:55
      ...taki jaki macie rzad tak was traktuja...pozatym demokraci -us sie boja
      uznania rzadu bolszewickiego polskiego za demokratyczny bo to latwo obalic taka
      teorie przez republikanow...a pozatym sie zlizaja kolejne wybory )))
      • Gość: Janek Cenzor!! TY BUCU!!! IP: *.qc.sympatico.ca 20.11.04, 00:36
      • Gość: Janek Cenzor!!! Mam cie w d...e. IP: *.qc.sympatico.ca 20.11.04, 00:46
        • Gość: mee... janek , janek... O janek... ucz sie ucz ))) IP: *.avenel01.nj.comcast.net 20.11.04, 01:11
          ...bo jestes na poziomie zejscia z drzewa...tu nawet ci ...CANADA ...nie
          pomogla...chamie )))...WIEC SAMI WIDZICIE ...,nie miejsce pobytu ... A CZLOWIEK
          SIE LICZY...)))
          • Gość: Janek No prosze jaki egzaltowany i wyuczony inteligencik IP: *.qc.sympatico.ca 20.11.04, 01:22
            Ty to nawet jeszcze nie jestes na poziomie zeby wejsc na drzewo i ciagle ryjesz
            pod ziemia, mee...mee.mee.......mee.
    • Gość: Funky SUPER!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.04, 20:58
      Oczyma wyobrazni juz widzialem te kolejki Ziutkow lub Kaziow emigrujacych za
      kazdym dolcem do usa bez podstawowej znajomosci jezyka i realiow. A tak
      przynajmniej maja szanse zrobic cos dla swojego kraju.
    • Gość: DAREK Z bYDGOSZCZY [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.04, 21:03
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: OLA Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.04, 21:04
      Wielka szkoda ze tak sie stalo. Cały czas ma sie uczucie ze nadal jest
      to kraj niedostepny a dlaczego przeciez my tez tam mamy rodziny i czasami
      calymi latami nie mozemy do nich jechac bo samo pojscie do konsulatu po wize
      jest dla nas wielkim upokorzeniem.
      • Gość: Alosza Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: *.qc.sympatico.ca 19.11.04, 21:11
        Gość portalu: OLA napisał(a):

        > Wielka szkoda ze tak sie stalo. Cały czas ma sie uczucie ze nadal jest
        > to kraj niedostepny a dlaczego przeciez my tez tam mamy rodziny i czasami
        > calymi latami nie mozemy do nich jechac bo samo pojscie do konsulatu po wize
        > jest dla nas wielkim upokorzeniem.

        Jesli dla Ciebie pojscie do konsulatu jest takim upokorzeniem, to moze i dobrze
        ze tej wizy nie dostajesz, bo wyobraz sobie jakim upokorzeniem dla
        amerykanskiej rodziny byloby goszczenie ciebie w ich domu.
        • Gość: Jasiu Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: *.szczecin.pl / *.devs.futuro.pl 19.11.04, 21:15
          i znowu kogos obrazasz osle z Kalifornii!
          • Gość: SurfingUSA Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: *.qc.sympatico.ca 19.11.04, 21:23
            Jasiek- nie mozna kogos obrazic piszac o nim najprawdziwsza prawde. Jak tobie
            po tym co tu wypisujesz powiem zes glupi, to i tak bedzie to dla ciebie
            komplement, a nie zadna obraza.
      • Gość: elwira27 Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: *.client.insightBB.com 19.11.04, 21:54
        zgadzam siesad
      • Gość: ct Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: *.proxy.aol.com 20.11.04, 04:26
        >my tez tam mamy rodziny i czasami
        > calymi latami nie mozemy do nich jechac

        a rodzina z tamtad nie moze odwiedzic was w Polsce??
        nie za bardzo, hhmm, ze co ?? Aaaa- "turysci" z wycieczki w 1985 roku.
        To sporo tlumaczy.
        nie pozdrawiam
    • Gość: West Virginia Qu.. mac, Polacy i po co tu chcecie przyjezdzac? IP: 216.217.131.* 19.11.04, 21:15
    • Gość: Celina Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: *.aster.pl 19.11.04, 21:28
      Przeciez tu jest napisane , ze to demokraci zablokowali te inicjatywe
      • Gość: mee... NARESCIE CELINKA POJELA SENDO... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 19.11.04, 21:32
        ... a ciemna masa sie rozpisuje ...nie wiadomo o czym placze i skomle...)))
        • Gość: Janek Moze i pojela ale nie do konca :-( IP: *.qc.sympatico.ca 20.11.04, 00:29
    • Gość: Wysmiewaczek Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: *.vnburn01.mi.comcast.net 19.11.04, 21:35
      O czym Tu durniu piszesz? Przeciez wlasnie republikanie byli murem za tym, zeby
      Polacy mogli wjezdzac do USA bez wiz! Zablokowala po raz pierwszy ten projekt
      ustawy ta idiotka z Kalifornii, wielka demokratka odziwnym nazwisku, a nie z
      partii Busha, osle jeden. A drugi raz teraz wlasnie znowu wielki demokrata, a
      nie "czlowiek Busha" Ty cymbale! Nie rozumiesz, co czytasz. Do tej pory nie
      uzywalem wobec nikogo inwektyw, ale jak czytam wypociny takiego pierwotniaka
      jak Ty, to mnie krew zalewa.A sprawa jest w ogole bardzo, ale to bardzo trudna,
      bo nasi kochani rodacy zachowuja sie w wiekszosci fatalnie i tym wlasnie
      podcinaja galaz, na ktorej przeciez siedza...
      • Gość: mee... Re: USA- ach ci demokraci... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 19.11.04, 21:39
        ...ona sie wtedy nacpala i miala stosunek z wieloma i na glosowaniu byla
        wkrwiona...musiala jakos odreagowac...)))
      • Gość: waldek Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: *.flint01.mi.comcast.net 20.11.04, 00:08
        Latwo glosowac ZA wiedzac ze zawsze znajdzie sie taki ktory zaglosuje PRZECIW.
        Na odwyrtke tych PRZECIW moglobyc wiecej a nie bylo.
    • Gość: repre$ Amerykanie potrafią być uprzejmi w konsulatach. IP: *.osk.enformatic.pl 19.11.04, 21:36
      Tak się złożyło, że nie ja chciałem wyjechać do USA, ale USA chciało żebym ja
      przyjechał. Pracownicy konsulatu potrafią być uprzejmi i działać szybko. Mimo
      wszystko zrezygnowałem z wyjazdu.
      Bardzo złe wrażenie zrobiło na mnie traktowanie innych Polaków przez konsulików.
      Problem nie polega na wizach lub ich braku, ale na cywilizowanych warunkach
      obsługi interesantów. Nie przeszkadza mi konieczność uzyskania wizy, ale
      idiotyzmem jest staranie się o nią pół roku przed planowanym wyjazdem. USA
      mogłyby lepiej zorganizować służby konsularne na terenie Polski, ale widać im
      nie zależy. Wiele mogliby się nauczyć np. od służb konsularnych i granicznych
      RPA.
      Może to przypadek, ale gdy pewnego dnia miałem okazję obserwować pracę
      polskiego konsulatu we Lwowie byłem mile zaskoczony sprawną obsługą obywateli
      Ukrainy. Na dodatek biedną Polskę stać by Ukraińcom wizy dawać za darmo(i
      bardzo dobrze!) a bogata Ameryka żąda od Polaków 100$ za odmowę. No cóż...
      Moim zdaniem za 2-3 lata problem umrze śmiercią naturalną. Ledwo pół roku
      jesteśmy w Unii Europejskiej a już Brytyjczycy chwalą sobie polskich
      pracowników, namawiają innych do skrócenia zakazu pracy dla Polaków. A przecież
      do niedawna Wielka Brytania zaciekle "broniła swoich granic". Strach ma wielkie
      oczy.
      Na zakończenie: zauważam w tego typu dyskusjach szczególną agresję w stosunku
      do Polski "Ameryków" w pierwszym pokoleniu i Niemców spod Radomska. Zawsze
      wtedy przypomina mi się tekst Pawlaka do Kargula "Won z mojej Ameryki!".
      Mój dziadek obywatelstwo USA otrzymał w 1904r. (podczas swojego drugiego
      przyjazdu do Ameryki), ale wrócił do wolnej Polski w 1924 roku. Trochę więc
      amerykańskiego dobrobytu wam zbudował drogie tubajfory z 1984 roku. Nie
      pyskujcie więc, bo to brzydko sr@ć w swoje gniazdo azbestowi biznesmeni.
      Pozdrawiam zdrowych psychicznie rodaków w USA.
      P.S. Jestem jednym z tych, którzy statystykę poprawiają. W 1986 roku byłem w
      USA tak jak deklarowałem: 2 miesiące. Wystarczy. Może Polska jest przaśna,
      głupia i biedna, ale to moja ojczyzna. Wkurza mnie, że politycy jeszcze ją
      prostytuują, ale w Polsce (w przeciwieństwie do USA) idioci są w odwrocie.
      Pozostało tylko wrzucić bombę w szambo wymiaru sprawiedliwości i można zacząć
      normalnie żyć.
      • Gość: nie dla smierdziel [...] IP: *.client.comcast.net 19.11.04, 21:57
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: consigliere Re: Amerykanie potrafią być uprzejmi w konsulatac IP: *.kom / *.kom-net.pl 19.11.04, 22:14
        masz mój podpis, z obu rąk. Problem tylko w tym co po tej bombie. Gdzie znaleźć prawników którzy prawo stosowali by, a nie interpretowali. Jeśli założyć głęboko utopijnie że tacy tu istnieją, to problemy z wizami, wyjazdami czy ogólnie podróżowaniem szybko by zniknęły. Pozdrowienia.
        • Gość: repre$ Polskie sądownictwo wymaga reformy. IP: *.osk.enformatic.pl 20.11.04, 11:02
          Dzięki za wsparcie.
          Problem sądownictwa nie polega na znalezieniu uczciwych prawników. Takie
          działanie byłoby idealizmem. Trzeba natomiast zrozumieć, że to środowisko nie
          jest w stanie oczyścić się samo. Jest w nim ogrom wspaniałych uczciwych
          prawników, ale też duża grupa nieudaczników, arogantów i zwykłych łajdaków. Ich
          postawa zaraża całą korporację, a każda "zewnętrzna" próba wskazywania smrodu
          nasila syndrom "oblężonej twierdzy".
          Zmiana wymaga rzetelnej dyskusji, np. o obowiązkowej jawności postępowań
          dyscyplinarnych, krótkich ustawowych terminach tych postępowań, kadencyjności,
          bezwzględnej kontradyktoryjności sporów cywilnych (z nielicznymi! wyjątkami).
          Ot, kilka wątków. Scieków nie można przykrywać tabu "niezawisłości". W
          hitlerowskiej III Rzeszy prawo formalne było szanowane i co z tego (oczywiście
          porównanie jest przerysowane, ale chodzi o zasadę i schematy myślowe).
          Miejsce tych uwag jest trochę dziwne, ale tego brakuje mi w Polsce żeby problem
          zarobkowej emigracji do USA umarł.
          Pozdrawiam.
    • Gość: Jman Business is Business IP: 5.6.1D* / 198.96.180.* 19.11.04, 21:44
      "...Wizy dla Polaków miałyby być zniesione w uznaniu sojuszniczej pomocy
      wojskowej, udzielanej Ameryce przez Polskę w Iraku..."

      Zanim sie dupe nadstawi to sie bierze pieniadze, a nie sie ja daje i potem sie
      pyte ile sie za to dostanie w ramach 'sojuszniczej pomocy'. Tego sie jeszcze
      Polsa musi dlugo uczyc.
    • Gość: byly polak [...] IP: *.client.comcast.net 19.11.04, 21:47
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: mee... byly BANAN DO ...BANANOW IP: *.avenel01.nj.comcast.net 19.11.04, 22:24
        ...ja juz nie jestem bylym bananem...jestem ...skorka od banana wy pijacy i
        k...)))...zlodzieje
    • Gość: patriota Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: *.sfu.ca / *.sfu.ca 19.11.04, 21:52
      no i dobrze, przynajmnie to polskie chamstwo nie bedzie sie tak rozpleniac
      • Gość: nie dla scierwa!!! popieram polacy to chamy pierwszej wody IP: *.client.comcast.net 19.11.04, 22:01
        polak to najprymitywnieszy czlekopodobny na swiecie, po za tym pijak zlodziej i
        po prostu glupi. zaden nie chlce emigrowac, bo to za ciezko i jezyk trzeba znac,
        ale praca na czarno to tak, pozyje jak szczur ale za to bedzie szpanowal wsrod
        glupich rodakow w polsce. nie dla scierwa, nie!!!
        • Gość: mniś [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.04, 22:07
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Jola Re: popieram polacy to chamy pierwszej wody IP: *.client.comcast.net 20.11.04, 04:51
          Gratulacje!!! Znakomicie nauczyles sie pisac po polsku!!!!
          Czyzby "Polish second language"?????
          A moze sie myle, moze ty takze jestes stupid Polish son of the bitch i to jest
          tylko twoja autobiografia?
        • Gość: Janek Ty nie Polak, ty to jakis hybryd... IP: *.qc.sympatico.ca 20.11.04, 05:55
          skrzyzowanie osla z glizda.
    • america WIZY BEDA JESZCZE 25 LAT. TYLE CZASU 19.11.04, 22:05
      zajmie Polsce dojscie do grupy "normalnych" krajow. Jezeli rodakow bawia
      zludzenia o ich zniesieniu? zycze wiec przyjemnej zabawy na dlugi czas.
      Rozwiazanie jest proste. Przestac wyjezdzac do USA na iles lat a jezeli juz to
      wracac na czas to znaczy po kilku tygodniach. Nie ma turystow na swiecie ktorzy
      podrozuja np 5 miesiecy po USA, nawet ze Szwajcarii. Natomiast jest masa takich
      z biednej Polski.
      Amerykanie nie sa glupcami.
      Jezeli oczekujecie na super traktowanie za pobyt w Iraku to lepiej wycofajcie
      sie bo takich jak Polska jest wiecej a wizy potrzebuja.

      Kiedy ludzie w Polsce zrozumieja ze nie sa nikim innym jak jednym z 200+ krajow
      na swiecie?
      • Gość: adam Re: WIZY BEDA JESZCZE 25 LAT. TYLE CZASU IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 20.11.04, 04:34
        Zgadza sie Polacy zamiast olewac takie sprawy jak wkoncu tylko wizy turystyczne
        wychodza na glupkow wobec swiata.


        america napisał:

        > zajmie Polsce dojscie do grupy "normalnych" krajow. Jezeli rodakow bawia
        > zludzenia o ich zniesieniu? zycze wiec przyjemnej zabawy na dlugi czas.
        > Rozwiazanie jest proste. Przestac wyjezdzac do USA na iles lat a jezeli juz to
        > wracac na czas to znaczy po kilku tygodniach. Nie ma turystow na swiecie ktorzy
        > podrozuja np 5 miesiecy po USA, nawet ze Szwajcarii. Natomiast jest masa takich
        > z biednej Polski.
        > Amerykanie nie sa glupcami.
        > Jezeli oczekujecie na super traktowanie za pobyt w Iraku to lepiej wycofajcie
        > sie bo takich jak Polska jest wiecej a wizy potrzebuja.
        >
        > Kiedy ludzie w Polsce zrozumieja ze nie sa nikim innym jak jednym z 200+ krajow
        > na swiecie?
    • Gość: Mniś Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.04, 22:06
      Stany od dawna nie sa mitem wolności, kraju równych szans, stany i Kupa jaką
      jest Bush Niedorozwój są niczym. Hak im w smak.
    • Gość: Krzysztof K. Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: *.fema.pl / *.cyf-kr.edu.pl 19.11.04, 22:13
      Uważam, że w związku z takim obrotem sprawy należy niezwłocznie wycofać polskie
      wojska z Iraku. Daliśmy się wmanewrować w nieswoją, brudną, bezsensowną wojnę.
      Hiszpanie już poszli po rozum do głowy, nawet Ukraińcy przejrzeli na oczy.
      Amerykanie po raz kolejny nas oszukują, a my dla nich narażamy zdrowie i życie
      naszych obywateli. W ogóle zabawna i infantylna jest ta nieodwzajemniona miłość
      Polaków do Stanów Zjednoczonych.
      A tak nawiasem mówiąc amerykanie prowadzą dziwną politykę ograniczając wjazd
      Polakom, pozwalają na nieskrępowane przebywanie innych nacji. Niczego ich nie
      nauczył 11 wrzesień.
    • Gość: EWA S.B. Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: *.nyc.rr.com 19.11.04, 22:13
      Tak jest.Bush nie potrzebuje polskich glosow w wyborach ,nie dlatego ,ze je
      wygral ,ale dlatego ,ze Polacy majacy obywatelstwo amerykanskie ,wlasciwie nie
      biara udzialu w wyborach. Taka juz nasza natura. A my ,ktorzy mieszkamy w USA
      wcale nie chcemy zniesienia wiz.Jwsli ktos nie wie dlaczego ,niech przyjedzie
      na Greenpoint.
    • Gość: ZIBBY Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: *.107.7.182.ptr.us.xo.net 19.11.04, 22:13
      PALANCIE drzordrzu, "przeczytaj uwaznie" i nigdy nie staraj sie o wize. Takich
      jak ty tu nie potrzeba.
    • Gość: tensi Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.04, 22:39
      Wiecie co? Jest wiele innych pięknych krajów do których można pojechać.
      Niech się Amerykanie pocałują w dupę ze swoimi wizami!
    • zorro_online Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana 19.11.04, 22:45
      Gość portalu: Drzordrz napisał(a):

      > no przecież Bush wygrał już wybory więc już nie potrzebuje tych paru milionów
      > wyborców polskich.

      Polacy nie glosowali na Busha, tak wiec nie byli potrzebni ani przed ani po wyborach
      • Gość: gosc Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: *.hrl.com 19.11.04, 23:38
        dlaczego ludzie pisza takie inwektywy , obrazaja kazdego, madrego Polaka lub glupiego Amerykanina, wizy maja np Grecja czy Izrael i nikt nie robi z tego takiego
        halasu jak rodacy Polacy,Amerykanie jak i Polacy nie chca byc obrazani i wyzywani, prosze bardzo wprowadzic wizy dla Amerykanow w ramach retorsji, z tym ze
        jezeli chodzi o koszty to wznowienie polskiego paszportu kosztuje rowniez okolo 200 dolarow, a wyrobienie nowego jest spraw trwajaca pare miesiecy i rowniez
        koszt spory.Ale naprawde wiecej kultury w dyskusji
        Odsylam ludzi do wywiadu z konsulem w ambasadzie USA w Wawie, tam mozna sie czegos dowiedziec co jest grane
    • Gość: Spoza Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: *.aster.pl / *.aster.pl 19.11.04, 23:34
      Nie lubię USA i nie mam specjalnej ochoty ich bronić... ale przepraszam bardzo,
      dlaczego Polacy mają być lepsi? Jak wizy dla wszystkich, to bez wyjątków. Chyba
      jednak komuś u nas szczególnie doskwiera to, że Polacy mieliby być postawieni
      na równi z jakimiś brudasami...
    • Gość: Malgoska Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: 207.34.47.* 19.11.04, 23:36
      co to za pierdoly sa...od jakiegos czasu sledze ten watek w Gazecie i
      zastanawiam sie, po co o tym piszecie w taki sposob, jakby to mialo
      kiedylolwiek realne szanse dojsc do skutku...po co sie tak tym ekscytujecie, to
      az zenujace...Nie jestescie lepsi od Superexpresu, opowiadajacego o UFO w
      Kabatach...
      Bush czy nie Bush, to nie ma znaczenia, kazdy kto mieszka w USA wie o co
      chodzi.
      Uwazam ,ze to straszny obciach ze strony Gazety robic Bialostoczczanom wode z
      mozgu....
      obciach do kwadratu

    • Gość: mk Re: USA. Sprawa wiz dla Polaków zablokowana IP: *.tampabay.rr.com 19.11.04, 23:40
      Ty baranie nie wiesz ,ze republikanie sa za zniesieniem wiz a ustawa zostala
      zablokowana przez demokratow.Bush jest republikanskim prezydentem,Twoja
      wypowiedz nie ma sensu. Nie wiesz kto jest kto.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka