Gość: M
IP: *.eseenet.com
31.12.04, 03:33
Rzad kreuje ustawe ktora ze wzgledu na opoznienia jest nielegalna i potem ja
zaskarza do sadu . Niech sie rzad razem z tym co podpisal poda do sadu .
Oszczedzi i czasu i pieniedzy podatnikom . Jeszcze 170 dni tego burdelu .