Dodaj do ulubionych

JAK WIETNAMCZYCY ŻYJĄ W POLSCE

IP: *.ippt.gov.pl 07.03.01, 11:05
Chyłba to jest truddne pytanie dla wszystkich. Ja nie wiem, ile Wietnamczyków w
polsce? co oni robią? Jak Polacy traktują ich?
Obserwuj wątek
    • Gość: U Re: JAK WIETNAMCZYCY ŻYJĄ W POLSCE IP: *.man.polbox.pl 07.03.01, 17:16
      w moim bloku mieszkają jacyś azjaci, cisi,mili i nie
      wadzą nikomu. Mnie tym bardziej
    • grogreg Re: JAK WIETNAMCZYCY ŻYJĄ W POLSCE 08.03.01, 10:27
      Szczecin.
      Robia dobre tanie rzarcie (sajgonki, pao dzy), placa
      podatki, sa mili - zyc nie umierac.
      A jak ich traktujemy? Ciezko sie przyzanc, ale roznie
      z tym bywa. Nie pisze o tych lysych popaprancach,
      kylko o "zwyklych" ludziach. Jak sie ktos wygladem
      wyroznia to juz jest na cenzurowanym. Moze z czasem
      sie to zmieni

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka