Gość: max
IP: *.net.bialystok.pl
26.06.01, 00:00
zauwazylem dziwną "rzecz":
pojawilo sie pytanie na forum:
"Czy to prawda ze Goebels byl z pochodzenia Zydem?"
pomijam rzecz czy jest logiczne czy nie ale zaintrygowaly mnie odpowiedzi:
1.a co za roznica.byl morderca i niech pamiec o nim szczeznie
2.SA pytania, ktore nie warte sa zadawania. Ale zadawaj wszystkie, jesli to
doprowadzi cie do swiatla.
wiec zadam pytanie :
Czy ma znaczenie jakiej narodowosci byli mordercy w Jedwabne
czy nie? wiec kto zadaje podobne pytania o goebelsie? czy jest roznica w
semantyce owego zdania?
"czy to prawda ze Pan.Y( morderca ) byl z pochodzenia polakiem?"
Wiec kto propaguje nacjonalizm?
dla mnie mordercy pozostana mordercami czy to nazywac sie beda "nazista"
czy "komunista" czy "nacjonalista polski" czy to mordujac Zydow , Polakow,
Cyganow, Ksiezy, zakonnice, male dzieci etc.
A gdy uslysze o to Zydzi zrobili o! to Polacy zrobili! to jest to dla mnie taki
sam nacjonalizm.