patience Re: Ciekawe czy pacjętce jest do twarzy w moherze 11.11.05, 14:11 IV RP tojeto) Odpowiedz Link Zgłoś
karlin Patience 11.11.05, 21:10 Ja już dawno temu prorokowałem, że będziesz zgrabnie ćwiczyć kaczy krok paradny, ale że będziesz nim śmigać jak Struś Pędziwiatr, to nie sądziłem. Pozdrawiam i jeśli zadowolenie szczere, podzielam. Odpowiedz Link Zgłoś
abstrakt2003 Ona napewno gdzieś tu jest :) 11.11.05, 14:18 forum.emiasto.com.pl/files/PMB.JPG Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: Ona napewno gdzieś tu jest :) 11.11.05, 14:26 Ta druga z prawej, w pierwszym rzędzie - to V kolumna: Moherowy Kapelusz. _____________________________ Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia" Odpowiedz Link Zgłoś
abstrakt2003 Nie musimy. 11.11.05, 14:40 Bracia zrobią to za nas zrobi to za nas! Wcześniej niż się tego spodziewasz! Odpowiedz Link Zgłoś
patience Kaczor ma na starcie olbrzymi plus 11.11.05, 14:49 Cala V Kolumna plonie entuzjazmem dla IV RP i jest gotowa w czynie spolecznym oraz plonac ze szczescia rozslawiac imie IV RP po morzach i oceanach swiata. Kacynski moze na starcie miec duzo lobbystow po caluym swiecie. A wystarczylo tak niewiele, wystarczylo tylko oficjalnie zdekomunizowac Gomulke. III RP nie bylo na to stac przez 15 lat. A teraz z zainteresowaniem czekamy na ciag dalszy dekomunizacji, lustracji oraz otwierania archiwow. Nareszcie poczulam wolnosc, ot co. Odpowiedz Link Zgłoś
haszszachmat grupa PO + SLD nie pierwszy raz się łaczyła gdy 11.11.05, 15:46 trzeba było chowac pod dywan teczki, zbrodnie komuny, - przekrętów w 95% prywatyzacji - do 1 mln to kradzież a powyżej > 1 mln to "prywatyzacja"... PO dopuściła się ...Potwornego Oszustwa - najpierw sondażami zakłamanymi o 26% (8%wygranej nad Tukiem + 18% jakie dawano mu ponad Kaczora) - póżniej torpedowaniem negocjacji i wreszcie zwalaniem winy na PiS a cały czas straszeniem sądami doraźnymi, bolszewickimi trójkami, stosami, Rydzekiem Lepperem i... moherem starszych przyzwoitych i patriotycznych pań. Przez 16 lat czerwoni różowi wychowali sobie Marianny Rokity które jak Tusk straszą rządem sanacji "powtórką Olszewskiego" którego obalili Tusk na spółkę z Rokitą - tem okrzyknięty przedwcześnie premierem wtedy zgłosił wniosek o odwołanie rządu po "nocnej zmianie"! Rządu Olszewskiego, który wynegocjował NATO EWG wyjście wojsk radzieckich i dopilnował by Wałesa z Wachowskim i Dzrycimskim nie pozostawili baz radzieckich jako...spólek handlowych! Karawan PYCHY odwiózł TARGOWICę - kolejną hydrę UD po UW - PO w niebyt polityczny! Odpowiedz Link Zgłoś
patience Re: grupa PO + SLD nie pierwszy raz się łaczyła 11.11.05, 15:48 Niespodziewana zmiana miejsc. Swiat jest piekny. Wszystkiego najlepszego z okazji Swieta Niepodleglosci. Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: grupa PO + SLD nie pierwszy raz się łaczyła 11.11.05, 21:06 Przestań bredzić. Zapomniałeś że piszesz o naszych "drogich przyjaciłach z PO" ? Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: Kaczor ma na starcie olbrzymi plus 11.11.05, 18:14 > tak niewiele, wystarczylo tylko oficjalnie zdekomunizowac Gomulke. To bardzo pięknie, ale mam wrażenie, że raczej nikogo poza Tobą to nie interesuje. Przykro mi z tego powodu. Zresztą to dzieło jeszcze Trzeciej Rzepy, a nie tej Kaczej. _____________________________ Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia" Odpowiedz Link Zgłoś
patience Re: Kaczor ma na starcie olbrzymi plus 11.11.05, 18:35 Ano, jakos nie zauwazylam w III RP szczegolnej troski o standardy demokratyczne. Elita III RP miala dla nich takie poszanowanie, ze konstytucje Polska zmienila jako przedostatnia, po nas byla tylko albania. Za to o wlasne kieszenie oraz honor ludzi honoru umieli dbac bardzo pieczolowicie. Nie ma o czym mowic, bardzo dobrze, ze tamta epoka odchodzi w niebyt. Odpowiedz Link Zgłoś
januszcz Re: Kaczor ma na starcie olbrzymi plus 11.11.05, 18:50 patience napisała: > Ano, jakos nie zauwazylam w III RP szczegolnej troski o standardy demokratyczne > . > Elita III RP miala dla nich takie poszanowanie, ze konstytucje Polska zmienila > jako przedostatnia, po nas byla tylko albania. Za to o wlasne kieszenie oraz > honor ludzi honoru umieli dbac bardzo pieczolowicie. Nie ma o czym mowic, bardz > o > dobrze, ze tamta epoka odchodzi w niebyt. ============== Złe zastąpić gorszym... to może doprowadzić do tego, że nie epoka odejdzie w niebyt a państwo. Nie wygląda to dobrze kiedy za politykę się biorą wespół w zespół Kaczory z Lepperem. Coś mi się wydaje, że Bóg pozostanie na ich prośby głuchy) J. Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: Kaczor ma na starcie olbrzymi plus 11.11.05, 19:06 > nie zauwazylam w III RP szczegolnej troski o standardy demokratyczne Trudno powiedzieć, by tę akurat konkretną sprawę akurat IV RP mogła jako sukces zapisać na swój szczot. Brak po temu podstaw. A jak nie 4-ta, to wychodzi, że jednak 3-cia. A "stardardy demokratyczne" III RP, aczkolwiek idealne nie były, jak dla mnie mogły ujść. Owszem, od czasu do czasu jakiś Kaczor zakazał jakiejś parady, jakiś Wasserman nadużył władzy dla prywaty, jakiś Kurski oszczekał kogoś do mikrofonu, ale generalnie - mogło być. Uszło. Teraz (przypuszczam) dopiero się "zacznie". Agencja Korupcjonistów - na każde skinienie PiSdzielców będzie definiować co jest korupcją, a co nie jest (wedle potrzeb Jedynej Siły Przewodniej, wyrażonych usty jej Przedstawiciela - Leppera i pobłogosławionych imprimatur Jarosława, oczywiście). "Wieczny" (wbrew prawu zresztą) przewodniczący specsłużbokomisji. Ale to nic. Przeżyliśmy potop szwedzki, przeżyliśmy radziecki, przeżyjemy i lepperokaczy. _____________________________ Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia" Odpowiedz Link Zgłoś
patience Re: Kaczor ma na starcie olbrzymi plus 11.11.05, 19:19 A nie. Wlasnie dlatego III RP upadla, ze rzadzil nia sojusz Koalicji Strachu z szmalcownikami. Bez jaj z ta propaganda POwska. Dekomunizacja Czlowieka Honoru jest zasluga Ludzo Honoru? Noway... dopiero jak im zeby poprochnialy, to zmiany staly sie mozliwe. A poza tym rzady III RP trwaly nie 5 minut a 15 lat. Mieli bardzo duzo czasu na zademonstrowanie wyborcom co kochaja najbardziej oraz czego sie boja. Na przyklad te ich slogany antypopulistyczne jak sie maja do proby, zreszta nieudanej, wyprowadzenia studentow w walce o stolki? Nie populizm to przypadkiem? Lepper im sie nie podoba, a czy Lepper kiedykolwiek sie posunal do kwestionowania wynikow demokratycznych wyborow? PO to skrzyzowanie leseferyzmu z populizmem, ot co. Sa ugrupowaniem niebezpiecznych populistow przekonanych, ze ich wola wladzy jest wazniejsza niz poszanowanie wyborow. I to ludzie wiedza, polecam np. wpis w tym blogu: fanaberia-qurrr.blog.onet.pl/2,ID52401633,index.html Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq IV RP: 11.11.05, 19:51 bi.gazeta.pl/im/7/2995/z2995657G.jpg Pytań brak. patience napisała: > Kaczor ma na starcie olbrzymi plus Trzyma na zdjęciu tego "plusa" w rękach _____________________________ Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia" Odpowiedz Link Zgłoś
patience Re: Kaczor ma na starcie olbrzymi plus 11.11.05, 19:30 jaceq napisał: > To bardzo pięknie, ale mam wrażenie, że raczej nikogo poza Tobą to nie > interesuje. Przykro mi z tego powodu. A to nieslusznie ci przykro, bo jednak nie tylko ja sie ciesze. Porownaj np. ten watek z forum swiat: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=31693816 z tym moim wpisem w blogu: terra.blox.pl/html/1310721,262146,13.html?614729 Nie tylko ja sie ciesze, ze zyje w tej czesci Europy. A Europa bedzie odkrywac Polske na nowo. Ma co odkrywac. I podobnie jak Krystian, serdecznie zycze europejskim projektodawcom, zeby ich projekt przetrwal 400 lat. Poza tym nie rozumiem dlaczego zwolennikom PO tak padlo na glowe, ze usiluja gasic dume ludzi z wlasnego panstwa. Czy to takie zle, ze mamy sie czym pochwalic? ) Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: Kaczor ma na starcie olbrzymi plus 11.11.05, 21:02 Przeczytałem. I co z tego? Poza tym, że nie widzę najmniejszego związku, że kol. Krystian nie uważa Leppera za przestępcę (wolno mu? wolno.), że zainteresowania jak nie widziałem, tak nie widzę, to się zastanawiam, dlaczego by decyzja NSA miała być w swoim charakterze kacza, czyli czwartorzeczpospolitowa. A może się NSA wystraszył zapowiedzi kaczych pretorianów "uuuch! jak my tam wpadniemy, to wyczyścimy tę stajnię Augiasza!"? W takim razie to niedobrze, bo orzeczenie NSA, jako podjęte pod presją jest niesuwerenne i jako takie może być kwestionowane. Na szczęście dla bardzo wielu osób decyzje władzi prlowskiej o pozbawieniu kogoś obywatelstwa nigdy nie miały znaczenia. Wcale bym się zresztą nie zdziwił, gdyby po kaczej czystce w składzie NSA organ ten uznał, że trzeba "posprzątać" po poprzednikach i decyzję znowu uchylił. Tych "sprzątaczy"-"naprawiaczy" stać nie na takie numery. Była "falandyzacja" prawa, czas, by naród poznał, czym będzie "lepperyzacja". Znowu "Wersal się skończy". _____________________________ Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia" Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: I tak nie zamordujecie mojego entuzjazmu 11.11.05, 21:03 patience napisała: > dla IV RP. Nawet jak nie będzie zgody na "Paradę równości" ? Odpowiedz Link Zgłoś
januszcz Re: I tak nie zamordujecie mojego entuzjazmu 11.11.05, 21:07 wikul napisał: > patience napisała: > > > dla IV RP. > > > > Nawet jak nie będzie zgody na "Paradę równości" ? ================ Wikul, to na pewno Ty?! ) J. Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: I tak nie zamordujecie mojego entuzjazmu 11.11.05, 21:10 januszcz napisał: > wikul napisał: > > > patience napisała: > > > > > dla IV RP. > > > > > > > > Nawet jak nie będzie zgody na "Paradę równości" ? > ================ > Wikul, to na pewno Ty?! > > ) > > J. A skąd watpliwosci ? Odpowiedz Link Zgłoś
patience Re: I tak nie zamordujecie mojego entuzjazmu 11.11.05, 22:26 oczywiscie ze sie bede wyklocac i nie tylko o gejow, mam inne poglady niz kaczory. ale co z tego? Identyfikuje sie z IV RP i w odroznieniu od PO wcale nie uwazam, ze im gorzej, tym lepiej. Moze kiedys sie bede klocic z PISem o konstytucje, ale dzisiaj ich wspieram przeciwko hamulcowym z III RP. I bede sie bardzo cieszyc, jesli im wyjdzie. Odpowiedz Link Zgłoś