Dodaj do ulubionych

PYTANIE O LUDZIACH Z USA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 30.12.02, 22:14
Jak to naprawdę jest z Wami w USA?
Czy naprawdę ludzie tam są tak głupi, że trzeba pisać np. w instrukcji
żelazka, iż nie należy prasować na ciele, przed użyciem należy podłączyć do
gniazdka itp.
Czy np. gdy jakaś kobieta w Arizonie oblała się w McDonald's kawą to
oskarżyła go o to, że to wina McDonald's, że się oblała???
Przecież to jest chore!!!!
To tylko pokazuje jak amerykańska masowa kultura ogłupia człowieka.
U nas w Europie czegoś takiego nie ma!
Obserwuj wątek
    • Gość: AdamM A pomyśl IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 30.12.02, 22:22
      czy to takie dziwne.
      1. Jesteś wlascicielem McDonalds. Babka się polala kawą. Ma prawo skarżyć.
      Sedzia uznal, ze byla w tym wina Twojej firmy. Musisz wiec ostrzegac przed
      wrzatkiem. To nie jest takie nielogiczne.

      2. Produkujesz żelazka. Nie chcesz problemow. Dokladnie informujesz co należy z
      nimi robić. Ludzie sa różni. To też mnie tak nie dziwi.

      PS W Europie (moim skromnym zdaniem) nie ma takiego poczucia prawa do
      dochodzenia swoich praw. Po piecach Auschwitz i gulagach Kolymy ludziom trochę
      brakuje "sily przebicia". Jak kogos mocno skopiesz to już nigdy się w pelni nie
      podniesie.

      A.
      • Gość: Damn it!!!!! Ale przecież trzeba być debilem żeby..... IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 30.12.02, 22:30
        oskarżać kogokolwiek, że się oblało kawą!!!!!!!!
        Albo nie wiedzieć jak się używa żelazka!!!

        To może do samochodów dołączyć Amerykanom istrukcje, że należy prowadzić
        samochód siedząc w nim w fotelu kierowcy, a nie w bagażniku????

        Albo niech Amerykanom dać instrukcję, iż kosiarką do trawy należy kosić
        trawnik, a nie psa i włosy na głowie???
        • Gość: Pantera Re: Ale przecież trzeba być debilem żeby..... IP: 152.19.37.* 30.12.02, 23:39
          Azebys wiedzial! Na kuchenkach mikrofalowych jest ostrzezenie ze nie wolno uzywac do podgrzewania zywych
          zwierzat.
    • Gość: felusiak Re: PYTANIE O LUDZIACH Z USA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.nyc.rr.com 30.12.02, 22:42
      Nie ma to nic wspolnego z glupota. Wszystkiemu winni sa prawnicy i system
      sadownictwa, ktory pozwala wnosic sprawe do sadu i nie wymaga pokrycia
      wszystkich kosztow w wypadku przegranej ( tak jak w Wielkiej Brytanii ).
      W takiej sytuacji powod nie ponosi zadnych konsekwencji.
      W zwiazku z tym producenci umieszczaja w instrukcjach obslugi roznego rodzaju
      idiotycznie brzmiace ostrzezenia aby uchronic sie przed procesem sadowym.
      Prawnik w takich sytuacjach pracuje za tzw. contingency fee czyli otrzymuje
      33% wysadzonej sumy. Wysadzi 2 miliony i do jego kieszeni wplywa 666 tysiecy.
      Sprawa kawy i McDonalda jest nieco bardziej skomplikowana. Kobieta, ktora
      oblala sie bardzo goraca kawa rzeczywiscie poparzyla sobie uda i wszystko co
      chciala od McDonald to 700 dolarow, ktore wydala na leczenie. Firma odmowila
      wobec czego zostala pozwana do sadu i tam sprawe przegrala. Kobiecie
      przysadzono odszkodowanie w wysokosci 2 mln dolarow, ktore sad wyzszej
      instancji obnizyl do kilkuset tysiecy. Od tego czasu na kubkach jest
      napis "gorace" i nikt nie moze ich sadzic twierdzac, ze nie wiedzial o tym.
      • _sorciere ReFelusiak!!! 30.12.02, 22:45
        Jak sie zmienia nicki to nalezy mnie osobiscie o tym powiadamiac
        rypczok,krupczok krypski rypski
        • Gość: felusiak Re: ReFelusiak!!! IP: *.nyc.rr.com 30.12.02, 22:51
          Wolny czlowiek w wolnym kraju robi co mu sie podoba.
          Niewolna Ania z niewolnej Belgii chodzi meldowac sie do zandarmerii i
          codziennie biega na stempel do socialu.
          • Gość: Damn it!!!!!! USA wolnym krajem???? dobre sobie hahaha!!!!!!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 30.12.02, 22:57
            Jeśli USA są wolnym krajem to ja jestem marsjanem z Merkurego!!!!

            1. Spróbuj być w USA np. ateistą, a będziesz miał przewalone!!!!!

            2. Powiedz coś na Mr. Busha to będziesz miał jescze bardziej przewalone!!!

            3. Np. w Luizjanie i ok. 26 innych stanach rząd wpieprza się ludziom do ich
            spraw seksualnych i co to jest wolność??
            • Gość: Pantera Re: USA wolnym krajem???? dobre sobie hahaha!!!!! IP: 152.19.37.* 30.12.02, 23:41
              Chlopcze, nie wiesz to nie gadaj. Jest dokladnie odwrotnie, to homosie sie wpieprzaja w sprawy innych.
          • _sorciere Re: ReFelusiak!!! 30.12.02, 22:57
            Gość portalu: felusiak napisał(a):

            > Wolny czlowiek w wolnym kraju robi co mu sie podoba.
            > Niewolna Ania z niewolnej Belgii chodzi meldowac sie do zandarmerii i
            > codziennie biega na stempel do socialu.


            Ktora Ania?Bo chyba nie o mnie chodzi?W zyciu nie bylam na zandarmerii,a co do
            socjalu to stempluje sie go raz na miesiac,ale niestety to mnie nie dotyczy
            Chetnie bym skasowala Rzad Jego Krolewskiej Mosci na dodatkowe pare euro ale
            moja polowa jet très stricte nie wolno
            • Gość: felusiak Re: ReFelusiak!!! IP: *.nyc.rr.com 30.12.02, 23:09
              Nie udawaj. Jestes Ania z Belgii. Ten sam styl.
              Dlaczego piszesz niestety ciebie to nie dotyczy. Czyzbys chciala byc na
              zasilku? Nie badz minimalistka. Ja bylem kiedys przez trzy tygodnie na
              bezrobociu. Bardzo niemile wspominam.
              • _sorciere Re: ReFelusiak!!! 30.12.02, 23:21
                Gość portalu: felusiak napisał(a):

                > Nie udawaj. Jestes Ania z Belgii. Ten sam styl.
                > Dlaczego piszesz niestety ciebie to nie dotyczy. Czyzbys chciala byc na
                > zasilku? Nie badz minimalistka. Ja bylem kiedys przez trzy tygodnie na
                > bezrobociu. Bardzo niemile wspominam.


                No pewnie,ze jestem Ania z Belgii ale nigdy nie bylam na zasilku i nie pisz
                bzdur,ze gdzies sie trzeba meldowac,albo stemplowac codziennie chomage
                Nie wprowadzaj ludzi w blad i to wystarczy

        • Gość: pollak Re: ReFelusiak!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 31.12.02, 00:21
          _sorciere napisała:

          > Jak sie zmienia nicki to nalezy mnie osobiscie o tym powiadamiac
          > rypczok,krupczok krypski rypski

          Ohoho, to ten rypski, tropiciel antysemityzmu. Haha! Trzeba przyznać że raz kogoś doprowadził do szaleństwa i jakiś frustrat założył wątek jemu poświęcony i zrobił w nim z kilkaset wpisów....
    • Gość: rybak Re: PYTANIE O LUDZIACH Z USA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.client.attbi.com 30.12.02, 22:55
      Gość portalu: Damn it!!!! napisał(a):

      > Jak to naprawdę jest z Wami w USA?
      > Czy naprawdę ludzie tam są tak głupi, że trzeba pisać np. w instrukcji
      > żelazka, iż nie należy prasować na ciele, przed użyciem należy podłączyć do
      > gniazdka itp.
      > Czy np. gdy jakaś kobieta w Arizonie oblała się w McDonald's kawą to
      > oskarżyła go o to, że to wina McDonald's, że się oblała???
      > Przecież to jest chore!!!!
      > To tylko pokazuje jak amerykańska masowa kultura ogłupia człowieka.
      > U nas w Europie czegoś takiego nie ma!

      ludzie nie sa glupi, wrecz przeciwnie. jak sie cos stanie to tak mysla zeby
      pojsc do sadu i pieniadze wydoic.
      - baba co sie polala kawa miala szczescie bo kawa byla o 2 stopnie cieplejsza
      niz mac to podawal. dzieki temu sad uznal wine maca.
      - na zelazku jak nie bedzie napisu i ktos sie poparzy to zaraz pojdzie do sadu
      i wygra.

      to nie glupota amrykanow tylko cwaniactwo ludzi powoduje ze na produktach
      zaczynaja sie pojawiac smieszne napisy. producenci probuja sie zabezpieczyc
      przed procesami.
      • Gość: Damn it!!!!! USA wolnym krajem??? Dobre sobie hahaha!!!!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 30.12.02, 22:59
        Jeśli USA są wolnym krajem to ja jestem marsjanem z Merkurego!!!!

        1. Spróbuj być w USA np. ateistą, a będziesz miał przewalone!!!!!

        2. Powiedz coś na Mr. Busha to będziesz miał jescze bardziej przewalone!!!

        3. Np. w Luizjanie i ok. 26 innych stanach rząd wpieprza się ludziom do ich
        spraw seksualnych i co to jest wolność??
        • Gość: felusiak Re: USA wolnym krajem??? Dobre sobie hahaha!!!!! IP: *.nyc.rr.com 30.12.02, 23:06
          Moja diagnoza jest jak najbardziej trafna. W USA takich jak ty nazywaja
          boneheads ( kosciglowcy ). Kosc czaszki jest tak gruba, ze zabraklo miejsca na
          mozg. Ponadto nie zadawaj pytan jesli znasz na nie odpowiedz.
          Wygladasz mi na typowego polaczka, ktory wie wszystko o wszystkim i wszedzie.
          Zycze milego zycia.
          • Gość: rybak Re: USA wolnym krajem??? Dobre sobie hahaha!!!!! IP: *.client.attbi.com 30.12.02, 23:17
            Gość portalu: felusiak napisał(a):

            > Moja diagnoza jest jak najbardziej trafna. W USA takich jak ty nazywaja
            > boneheads ( kosciglowcy ). Kosc czaszki jest tak gruba, ze zabraklo miejsca
            na
            > mozg. Ponadto nie zadawaj pytan jesli znasz na nie odpowiedz.
            > Wygladasz mi na typowego polaczka, ktory wie wszystko o wszystkim i wszedzie.
            > Zycze milego zycia.

            ja czesciej uzywam conehead lub jighead w tym slaskim przypadku pasuje
    • Gość: @@ Narazie jestes wlasciwie w Azji IP: *.ipt.aol.com 30.12.02, 23:06
      O Europie mowi sie zwyczajowo w odniesieniu do UE. Poza nia to prawie Azja.Wbij
      sobie do glowy czlowieczku, przyszly Europejczyku (moze!), ze w cywilizowanym
      kraju KLIENT JEST KROLEM, nawet jezeli jest nierozgarniety .Policz tez najpierw
      polskich debili!Glupiemu klientowi nigdy nie wolno okazywac pogardy, bo od
      niego zalezy twoje sobacze zycie. Jezeli tego nie pojmujesz jestes wiekszym
      debilem niz ten ktorego bierzesz za debila.Zrozumiales ?
      • Gość: Damn it!!!!! Na całym świecie śmieją się z amerykańskich klient IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 30.12.02, 23:11
        Tylko u was felusiak i @@ ludzie udają debili żeby zarobić na odszkodowaniu.
        Gdyby za głupotę karali śmiercią Amerykanie już dawno zostali by wybici.
        • Gość: rybak Re: Na całym świecie śmieją się z amerykańskich k IP: *.client.attbi.com 30.12.02, 23:18
          Gość portalu: Damn it!!!!! napisał(a):

          > Tylko u was felusiak i @@ ludzie udają debili żeby zarobić na odszkodowaniu.
          > Gdyby za głupotę karali śmiercią Amerykanie już dawno zostali by wybici.

          to slazaki musza miec duzego farta
    • Gość: qwdewq Re: PYTANIE O LUDZIACH Z USA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.97.hostpool.rsmi.com 30.12.02, 23:14
      Gość portalu: Damn it!!!! napisał(a):

      > Jak to naprawdę jest z Wami w USA?
      > Czy naprawdę ludzie tam są tak głupi, że trzeba pisać np. w instrukcji
      > żelazka, iż nie należy prasować na ciele, przed użyciem należy podłączyć do
      > gniazdka itp.
      > Czy np. gdy jakaś kobieta w Arizonie oblała się w McDonald's kawą to
      > oskarżyła go o to, że to wina McDonald's, że się oblała???
      > Przecież to jest chore!!!!
      > To tylko pokazuje jak amerykańska masowa kultura ogłupia człowieka.
      > U nas w Europie czegoś takiego nie ma!

      ZA TO JEST NIEUCTWO.
      z makiem byla taka sprawa ze ta restauracja podgrzewala kawe do wyzszej
      temperatury niz normalnie powinno sie to robic po to aby klienci czekali w
      restauracji az ostygnie i przy tym kupowali dodatkowe rzeczy konsumujac je na
      miejscu.
      tej babie sie po prostu udalo ze na nia trafilo.
      sady usa skazaty mcdonaldsa za nieuczciwe marketingowe chwyty.

      natomiast glupota jest to ze w Polsce kopijuja wszystko z usa lacznie z
      makaronizmami wrzucanymi w jezyk polski. i moze o tym podyskutowac trzeba a nie
      o proplemach spoleczenstwa usa.
      • Gość: Damn it!!!!! To co robisz na polskim forum Amerykaninie wielki? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 30.12.02, 23:17
        • Gość: Anty... Re: To co robisz na polskim forum Amerykaninie wi IP: proxy / *.ed.shawcable.net 30.12.02, 23:26
          Zgnily narkoman na ulicy USA jest warty wiecej niz ty panocku.
    • Gość: Czlowiek z Polski Do geniusza z Polski co zadal pytanie. IP: *.dnvr.uswest.net 31.12.02, 00:11
      Pomieszkaj w Stanach to moze nie bedziesz zadawac glupich pytan. Poznaj
      prawdziwych Amerykanow to zrozumiesz. Jak widac pojecie o Stanach i swiecie
      masz bardzo ograniczone i wypowiedz twoja jest co najmniej warta publicznego
      wysmiania. Ale jesli zadajesz to pytanie to moze faktycznie jestes nieswadomy
      swiata ktory ciebie otacza, a to jest naprawde smutne. Jesli tak jest to radzil
      bym tobie wyjscia z nory na swiatlo dzienne i pojscia miedzy ludzi, a jeszcze
      lepiej pojechania w swiat bo najlepiej wyrabiac wlasne opinie w sposob
      poinformowany. Poza tym to po co zadawac bezsensowne pytania o ludziach z USA
      zamiast zastanowic sie co zrobic lepiej u siebie na wlasnym podworku zeby w
      Polsce bylo lepiej, choc chyba nigdy tym wlasnie twoim zdaniem glupim
      Amerykanow, nie dorownamy.
      • Gość: rybak Re: Do geniusza z Polski co zadal pytanie. IP: *.client.attbi.com 31.12.02, 00:16
        Gość portalu: Czlowiek z Polski napisał(a):

        > Pomieszkaj w Stanach to moze nie bedziesz zadawac glupich pytan. Poznaj
        > prawdziwych Amerykanow to zrozumiesz. Jak widac pojecie o Stanach i swiecie
        > masz bardzo ograniczone i wypowiedz twoja jest co najmniej warta publicznego
        > wysmiania. Ale jesli zadajesz to pytanie to moze faktycznie jestes nieswadomy
        > swiata ktory ciebie otacza, a to jest naprawde smutne. Jesli tak jest to
        radzil
        >
        > bym tobie wyjscia z nory na swiatlo dzienne i pojscia miedzy ludzi, a jeszcze
        > lepiej pojechania w swiat bo najlepiej wyrabiac wlasne opinie w sposob
        > poinformowany. Poza tym to po co zadawac bezsensowne pytania o ludziach z USA
        > zamiast zastanowic sie co zrobic lepiej u siebie na wlasnym podworku zeby w
        > Polsce bylo lepiej, choc chyba nigdy tym wlasnie twoim zdaniem glupim
        > Amerykanow, nie dorownamy.

        madra odpowiedz
        polish-american
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka