Dodaj do ulubionych

Andrzej Kaniecki -SENATOREM ?

25.03.01, 22:18
Pozdrawiam serdecznie.

Zbieram GLOSY POPARCIA .Potrzebuje 3000 glosöw popierajäcych mojä osobe.

Odpowiem na kazde z pytan.

POPARCIE prosze przesylac na adres nadawcy.

pozdrawiam

Andrzej Kaniecki
Obserwuj wątek
    • sceptyk Re: Andrzej Kaniecki -SENATOREM ? 25.03.01, 22:27
      radca napisał(a):

      > Odpowiem na kazde z pytan.
      >

      8 x 9 = ?
      • radca Re: Andrzej Kaniecki -SENATOREM ? 25.03.01, 22:32
        sceptyk napisał(a):

        > radca napisał(a):
        >
        > > Odpowiem na kazde z pytan.
        > >
        >
        > 8 x 9 = ?

        Odpowiedz:

        Tyle samo co 9 x 8 .

        pozdrawiam

        Andrzej Kaniecki

        • Gość: sceptyk Re: Andrzej Kaniecki -SENATOREM ? IP: 195.15.57.* 26.03.01, 10:36
          A czy masz radco czarna teczke?

          pozdr
          sc
          • radca Re: Andrzej Kaniecki -SENATOREM ? 26.03.01, 18:01
            Gość portalu: sceptyk napisał(a):

            > A czy masz radco czarna teczke?
            >
            > pozdr
            > sc

            Drogi Sceptyku.

            Mam czarnä teczke (dyplomatke).Obecnie lezy pusta na strychu.Uzywalem jä do
            uczestnictwa w PROCESACH SÄDOWYCH.Przewlekle toczäcy sie proces w GARNIZONOWYM
            SÄDZIE WOJSKOWYM w Bydgoszczy.Nazbieralo sie ponad 3000 stron AKT.Wszystkie je
            zkserowalem i odpowiednie strony musialem zabierac do SÄDU.OFICEROWIE WOJSKA
            POLSKIEGO i niestety -ja sam....

            pozdrawiam i zapraszam do dalszej dyskusji.

            Andrzej Kaniecki

        • Gość: Jurek Re: Andrzej Kaniecki -SENATOREM ? IP: 62.8.145.* 26.03.01, 11:40
          Odpowiedz rasowego polityka. Oni tez nigdy nie potrafia odpowiedziec wprost na najprostsze pytanie,
          a zamiast tego cos kreca. Przykro mi, Andrzeju, ale ta odpowiedzia pogrzebales swoje szanse na
          moje poparcie.
          Jurek
          • radca Re: Andrzej Kaniecki -SENATOREM ? 26.03.01, 21:56
            Gość portalu: Jurek napisał(a):

            > Odpowiedz rasowego polityka. Oni tez nigdy nie potrafia odpowiedziec wprost na
            > najprostsze pytanie,
            > a zamiast tego cos kreca. Przykro mi, Andrzeju, ale ta odpowiedzia pogrzebales
            > swoje szanse na
            > moje poparcie.
            > Jurek

            Szanowny Jurku.

            Na to pytanie mozna bylo w ten sposöb odpowiedziec.Potraktowalem to röwniez jako
            zart,poniewaz pytanie bylo zartobliwe.Dlatego odpowiedz byla ukazana w tonie
            wesolym-lecz odpowiadala prawdzie.

            W mojej odpowiedzi nie bylo "krecenia"-lecz odpowiedzialem prawde.Gdyby dalej
            pytajäcy ,nie znal wyniku-wtedy ukazal bym go.

            Niektörzy lubiä krötkie odpowiedzi-cos w rodzaju "mädrej glowie dosc po slowie".

            pozdrawiam i zapraszam do dalszej dyskusji

            Andrzej Kaniecki

            • radca Re: SZUKAM POPARCIA. 27.03.01, 18:37

              Andrzej Kaniecki
              • radca Re: SZUKAM POPARCIA. 28.03.01, 17:14
                radca napisał(a):

                >
                > Andrzej Kaniecki

                • Gość: Jureek Re: SZUKAM POPARCIA. IP: 62.8.145.* 28.03.01, 17:20
                  Spamujesz, radco. Ladnie to tak?
                  Jurek
                  • radca Re: SZUKAM POPARCIA. 28.03.01, 23:14
                    Gość portalu: Jureek napisał(a):

                    > Spamujesz, radco. Ladnie to tak?
                    > Jurek

                    Przykro mi,ale nie rozumiem.

                    Andrzej Kaniecki

                    • radca Re: SZUKAM POPARCIA. 29.03.01, 18:39
                      SZUKAM POPARCIA dla swojej osoby.

                      Andrzej Kaniecki
                      • Gość: Jureek Re: SZUKAM POPARCIA. IP: 62.8.145.* 29.03.01, 18:57
                        O widzisz - to jest wlasnie spam. Wysylasz posty wlasciwie bez tresci, tylko po to, zeby Twoj watek wysunal
                        sie wyzej. A spamowac jest nieladnie.
                        Jurek
                        • radca Re: SZUKAM POPARCIA. 30.03.01, 13:48
                          Gość portalu: Jureek napisał(a):

                          > O widzisz - to jest wlasnie spam. Wysylasz posty wlasciwie bez tresci, tylko po
                          > to, zeby Twoj watek wysunal
                          > sie wyzej. A spamowac jest nieladnie.
                          > Jurek


                          Szanowny Jurku.

                          Nie widze w tym "wysuwaniu sie wyzej z wätkiem"-NIC ZDROZNEGO.

                          Kazdy ma PRAWO pisac i "wysuwac sie wyzej" -mozesz röwniez to czynic.
                          Wazne ,aby zachowano KULTURE i nie dokonywano nieetycznych WYRAZEN.

                          pozdrawiam Cie serdecznie

                          Andrzej Kaniecki
                          • Gość: Jureek Re: SZUKAM POPARCIA. IP: 62.8.145.* 30.03.01, 15:55
                            radca napisał(a):

                            >
                            > Nie widze w tym "wysuwaniu sie wyzej z wätkiem"-NIC ZDROZNEGO.
                            >
                            > Kazdy ma PRAWO pisac i "wysuwac sie wyzej" -mozesz röwniez to czynic.
                            > Wazne ,aby zachowano KULTURE i nie dokonywano nieetycznych WYRAZEN.
                            Drogi Radco,
                            ja jednak widze w spamie cos zdroznego, zreszta nie tylko ja, poczytaj np.
                            http://www.wsp.krakow.pl/papers/netykiet.html
                            W skrocie chodzi o to, ze wysylanie spamu jest wyrazem braku szacunku dla innych grupowiczow. Jesli
                            otwieram bowy list, co kosztuje mnie czas i pieniadze (impulsy) to spodziewam sie, ze przeczytam cos
                            nowego, w przeciwnym przypadku czuje sie oszukany. Z tego powodu spam jest tepiony w usenecie.
                            Moglbym, co prawda po prostu nie otwierac listow wysylanych przez spamera, w Twoim przypadku nie
                            jest to jednak takie proste, bo czasami masz cos ciekawego do powiedzenia.
                            Jesli wiec chcesz skutecznie promowac swoja osobe, to radze Ci nie spamuj, bo w ten sposob mozesz
                            osiagnac efekt odwrotny od zamierzonego.
                            Pozdrawiam
                            Jurek
                            • radca Re: SZUKAM POPARCIA. 30.03.01, 17:23
                              Szanowny Julku.

                              Przyznaje Ci racje,jest w tym duzo logiki.Cieszy mnie fakt,ze wskazales ten
                              przyklad.Zgadzam sie z tezä,ze nalezy pisac wtedy kiedy ma sie cos do
                              powiedzenia.

                              Czlowiek ciägle sie uczy.

                              Dziekuje i pozdrawiam

                              Andrzej Kaniecki
                      • Gość: kris Re: SZUKAM POPARCIA. IP: 195.117.63.* 30.03.01, 13:58
                        radca napisał(a):

                        > SZUKAM POPARCIA dla swojej osoby.
                        >
                        > Andrzej Kaniecki


                        kto Ty jestes?, tylko nie mow, ze: "radca maly".
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka