Dodaj do ulubionych

Belka faktyczna władza ekonomiczna w Iraku!

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.05.03, 00:18
Belka kandydatem na wiceszefa biura ds. odbudowy Iraku


(PAP) 05-05-2003, ostatnia aktualizacja 05-05-2003 19:18

5.5.Warszawa - Były wicepremier i minister finansów profesor Marek Belka
poinformował PAP, że otrzymał od polskich władz propozycję ewentualnego
objęcia funkcji zastępcy szefa Biura ds. Odbudowy i Pomocy Humanitarnej w
Iraku

Dodał, że najprawdopodobniej przyjmie tę ofertę, jeżeli jego kandydatura
zostanie uzgodniona ze stroną amerykańską

"Tak. Taką propozycję mi złożono, ale czy jestem kandydatem nie wiem, bo to
przecież zależy nie tylko od strony polskiej ale także amerykańskiej" -
powiedział Belka pytany, czy jest kandydatem na wspomniane stanowisko

Na pytanie, czy zamierza się zgodzić, odparł: "Bardzo poważnie to rozważam.
Właściwie chyba powinienem powiedzieć, że tak, zamierzam się zgodzić"

W poniedziałek w Łodzi premier Leszek Miller powiedział, że kandydatem na
wiceszefa Biura ds. Odbudowy i Pomocy Humanitarnej w Iraku "jest znany
ekonomista, osoba dobrze znana w Łodzi"

Miller nie chciał jednak zdradzić nazwiska tej osoby. Pytany, czy chodzi o
byłego wicepremiera i ministra finansów Marka Belkę, premier odparł
jedynie: "i tak w tej sprawie dużo powiedziałem"

Obserwuj wątek
    • Gość: Zuni No i gdzie twoj komentarz Slawek? IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.03, 00:22
      Copy & paste?
      I wszystko?
      W LPR-ze tak maja slyszalem ale srednio w to osbiscie wierzylem...
      ...a tu masz potwierdza sie!
      Zuni.
      PS.A takim kiedys fajnym ,luzackim miastem byl Wrocek.
      Na co to idzie?
      • Gość: +++Ignorant Komentarz teraz IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.05.03, 00:29
        Sława!

        Belka bedzie jedynym ekonomista na tak wysokim stanowisku w Iraku, zatem do
        niego bedzie nalezął fktyczna władza, czyli rzady nad iracka ekonomią...

        Marek Belka, choc nie jest moim idolem, to jednak dal sie poznac jako
        ekonomista i człowiek powazny, pewny swojej wiedzy i pogladów...

        Jest on zaprzeczeniem i odwróceniem tego błazna Kołodki, którego można
        porównac do PRLowskiego ministra cen Kasińskiego, tyle, że tamtem był przy tym
        wszystkim luzakiem i miał dystans do swojej roli, a Kołodko jest groźnym
        ambicjuszem, co wszystko zrobi dla posady...


        Pozdrawiam!

        Ignorant
        +++
        • Gość: babariba a nie mówiłem??? Łeb to całkiem strategiczny IP: *.sokolka.sdi.tpnet.pl 06.05.03, 00:32
          Gość portalu: +++Ignorant napisał(a):

          > Sława!
          >
          > Belka bedzie jedynym ekonomista na tak wysokim stanowisku w Iraku, zatem do
          > niego bedzie nalezął fktyczna władza, czyli rzady nad iracka ekonomią...
          >
          > Marek Belka, choc nie jest moim idolem, to jednak dal sie poznac jako
          > ekonomista i człowiek powazny, pewny swojej wiedzy i pogladów...
          >
          > Jest on zaprzeczeniem i odwróceniem tego błazna Kołodki, którego można
          > porównac do PRLowskiego ministra cen Kasińskiego, tyle, że tamtem był przy tym
          > wszystkim luzakiem i miał dystans do swojej roli, a Kołodko jest groźnym
          > ambicjuszem, co wszystko zrobi dla posady...
          >
          >
          > Pozdrawiam!
          >
          > Ignorant
          > +++
      • Gość: babariba za mało mundry +Ignorant jest, żeby skomentować IP: *.sokolka.sdi.tpnet.pl 06.05.03, 00:30
        +Ignorant GŁOSI... smile))
        ********************************************
        Gość portalu: Zuni napisał(a):

        > Copy & paste?
        > I wszystko?
        > W LPR-ze tak maja slyszalem ale srednio w to osbiscie wierzylem...
        > ...a tu masz potwierdza sie!
        > Zuni.
        > PS.A takim kiedys fajnym ,luzackim miastem byl Wrocek.
        > Na co to idzie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka