IP: *.ku-eichstaett.de 26.03.01, 14:14
KAZDE DZIECKO W KAZDYM POLSKIM PRZEDSZKOLU POWINNO JAK NAJWCZESNIEJ
WIEDZIEC ZE NA 100 CELNIKOW BIERZE 120.TO ULATWI NASZYM MILUSINSKIM
ZROZUMIEC WYSTARCZAJACO WCZESNIE PODZIAL ROL NA TYM SWIECIE .
Taki maly na pytanie: o czym marzysz ? odpowie z zamysleniem ze chcialby kiedys kupic
sobie bramke w zgorzelcu.i tak powinno byc.
Obserwuj wątek
    • Gość: Marek Re: CELNICY IP: 12.35.212.* 26.03.01, 19:48
      Narkotyki to straszna choroba, kazty moze byc zakazony.Wiec walczmy z nia poki
      jest nie za puzino. My dobrze to wiemy jaki problem Jest na zachodzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka