Gość: p.SEKULA
IP: *.ku-eichstaett.de
26.03.01, 14:14
KAZDE DZIECKO W KAZDYM POLSKIM PRZEDSZKOLU POWINNO JAK NAJWCZESNIEJ
WIEDZIEC ZE NA 100 CELNIKOW BIERZE 120.TO ULATWI NASZYM MILUSINSKIM
ZROZUMIEC WYSTARCZAJACO WCZESNIE PODZIAL ROL NA TYM SWIECIE .
Taki maly na pytanie: o czym marzysz ? odpowie z zamysleniem ze chcialby kiedys kupic
sobie bramke w zgorzelcu.i tak powinno byc.