Gość: Perła
IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl
28.11.01, 20:21
W związku z gorszącymi zajściami jakie miały miejsce ostatnio na forum,
nastąpiła lawina wyjaśnień. Trwają gorączkowe ustalenia kto zrujnował jakąś
piwnicę i zburzył iglo. Są wywlekane posty z przed pół roku nawet. Niektórzy
PRZEPRASZALI na osobnych wątkach już. Ale to za mało PODOBNO jest. Dlatego
zakładam wątek dla tych co przeprosić chcą. FORUMOWICZU! Jeżeli masz coś na
sumieniu to PRZEPROŚ tu właśnie. NIE MUSISZ PISAĆ ZA CO I KOGO. Wystarczy jak
przeprosisz właśnie. Ci co są czyści jak łza też przeprosić mogą. Na zapas. To
komfort sytuacji Ci da. Jeżeli potem napiszesz do kogoś, że świnia jest, to
zawsze będziesz mógł powiedzić, że przeprosiłeś już. FORUM stanie się
przyjazne, ciepłe, braterskie. Zapanuje powszechna harmonia i zrozumienie
właśnie. Wszyscy pogodzą się. Komuniści, poeci, agnostycy, homoseksualiści,
marzyciele, Chińczycy i inni tacy. Może nawet WOJO z Hansem wycałują się? A
wtedy wszyscy zleją się w jedność. Nicki nie bąda potrzebne już. Bo każdy jak
coś napisze to tak jakby inni napisali. Tak będzie właśnie. FORUMOWICZU! Nie
zwlekaj! PRZEPROŚ już teraz właśnie!
Perła
aha... przepraszam oczywiście