08.04.08, 20:36
Mężczyźni, którzy rozciągają swoje nicki, to najczęściej oszuści, przestępcy,
tajni agenci albo magicy.
Obserwuj wątek
    • hasz0 Kłamiesz - jwszyscy mnie tu znają i lubieją 08.04.08, 20:41
      bo wale im w przeciwieństwie do Ciebie prawdę w oczy

      a któz nie woli najgorszej prawdy od namilszego oszustwa?

      Znasz takiego?

      Aquaneciarze bywali u mnie nocowali, pili Metaxe *****
      wydłużali trasę o 1000 km samochodem by mnie zobaczyć

      siedzieli do rana w nocy na tarasie...

      O czym Ty więc pieprzysz?

      Chcesz mi w tak naiwny sposób zabrać wiarygodnośc
      bo demaskuję faryzeuszy?
      • marouder.eu Metaxe pili, hehe..ktoregos razu Haszu.. 08.04.08, 20:45
        ...powiedzial, ze ma Metaxe, a okazalo sie, ze nie mial, tylko ma od sasiada
        pozyczyc!
        • ariadna-enta Re: Metaxe pili, hehe..ktoregos razu Haszu.. 08.04.08, 22:05
          wtedy chciałam się wprosić na Metaksę,ale nie chciał kurka wodna.)

      • wikul Re: Kłamiesz - jwszyscy mnie tu znają i lubieją 08.04.08, 21:46
        Bardzo cię lubieją. Zwłaszcza ci posługujacy sie językiem wolskim.


        Inny status ma forma lubieją. Jest ona ograniczona nie tyle
        terytorialnie, ile socjalnie - występuje w języku ludzi
        niewykształconych i w słownikach uchodzi za błąd. Lubieją mówią
        przeważnie ci, dla których czasownik ten nazywa się lubieć. Poprawna
        forma brzmi jednak lubić. Warto sparafrazować przysłowie: „Gdzie się
        lubią, tam się czubią” - nie: „crying...) lubieją (...) czubieją”.
        — Mirosław Bańko

        slowniki.pwn.pl/poradnia/lista.php?szukaj=t%EA&kat=3&od=110
        • of.woman.born Innny statuss ma na forum lubieją:-))))) nt 08.04.08, 22:37

          • wikul Re: Innny statuss ma na forum lubieją:-))))) nt 08.04.08, 22:44
            Tak, u wszystkich tylko nie u hasz0a. On jest śmiertelnie poważny.
            Wierzy że ma do spełnienia ważną misję.
            • of.woman.born dzieli opłakiem??/ nt 08.04.08, 22:51
              wikul napisał:

              > Tak, u wszystkich tylko nie u hasz0a. On jest śmiertelnie poważny.
              > Wierzy że ma do spełnienia ważną misję.
              • pan.scan Nowakiem, Rydzykiem, Kaczorem i Ziobrem bt 08.04.08, 22:52
            • ariadna-enta Re: Innny statuss ma na forum lubieją:-))))) nt 09.04.08, 01:12
              sto razy wolę hasza
              od tych wszystkich pomylonych atolskich,wehabolicóe,rachelek,splitów
              i całej tej zgrai.

              poucza,strofuje, moralizuje i pisze długaśne elaboraty,ale jest to
              do strwaienia
              w przeciwieństwie kiedy się czyta tamtych.
              • snajper55 Re: Innny statuss ma na forum lubieją:-))))) nt 09.04.08, 02:01
                ariadna-enta napisała:

                > poucza,strofuje, moralizuje i pisze długaśne elaboraty,ale jest to
                > do strwaienia
                > w przeciwieństwie kiedy się czyta tamtych.

                Ależ jest prosta jak słońce (copyright T. Cymański) rada - nie czytać.

                S.
                • ariadna-enta Re: Innny statuss ma na forum lubieją:-))))) nt 09.04.08, 02:14
                  dobra przyznam się czytam hasza chociaż
                  nie zawsze kumam o co mu biega
                  próbuję go rozgryżć.
                  • snajper55 Re: Innny statuss ma na forum lubieją:-))))) nt 09.04.08, 14:23
                    ariadna-enta napisała:

                    > dobra przyznam się czytam hasza chociaż
                    > nie zawsze kumam o co mu biega
                    > próbuję go rozgryżć.

                    Napisałaś [Hasz jest] "do strawienia w przeciwieństwie kiedy się czyta tamtych".

                    Mnie nie chodziło o Hasza, tylko o tamtych. smile Skoro ich pisanina jest nie do
                    strawienia - nie czytaj. Sprawdziłem, działa. smile

                    S.
              • webaholic Re: Innny statuss ma na forum lubieją:-))))) nt 09.04.08, 02:08
                ariadna-enta napisała:

                > sto razy wolę hasza
                > od tych wszystkich pomylonych atolskich,wehabolicóe,rachelek,splitów
                > i całej tej zgrai.

                A co ci sie nie podoba? Wiem, ze nie rozumiesz o czym piszemy, ale to świadczy
                to twoim pomyleniu, nie o naszym

                > poucza,strofuje, moralizuje i pisze długaśne elaboraty,ale jest to
                > do strwaienia
                > w przeciwieństwie kiedy się czyta tamtych.
                • ariadna-enta Re: Innny statuss ma na forum lubieją:-))))) nt 09.04.08, 02:11
                  a czemuż to znowu za mną przybiegłeś?
                  wątek jest o haszu
                  • webaholic to już nadinterpretacja.... 09.04.08, 02:14
                    ariadna-enta napisała:

                    > a czemuż to znowu za mną przybiegłeś?
                  • pan.scan A po co mu odpowiadasz? Olej zieleniaka 09.04.08, 02:18
                    Pogłaszcze cię, a potem napisze o twej dupie - jak to zrobił
                    niedawno.
                    Gnojki muszą znać respekt - skoro nie można takiego przeciągnąć
                    bizunem po krzyżach - to trzeba ignorować.
                    • webaholic następna bedzie musiala sie dzisiaj chlostać? 09.04.08, 02:24
                      ty facet zbok jestes, sadysta
                      pan.scan napisał:

                      > Pogłaszcze cię, a potem napisze o twej dupie - jak to zrobił
                      > niedawno.
                      a gdzie niby o tej dupie pisalem?
                      a ty co zazdrosny?


                      > Gnojki muszą znać respekt - skoro nie można takiego przeciągnąć
                      > bizunem po krzyżach - to trzeba ignorować.

                      nie jestes ty off_nickowa czasem? te bizuny i baty to jej ulubiony temat, a
                      rozhisteryzowany jestes jak baba w menopauzie
      • pan.scan Paru piło, po bliższym poznaniu 08.04.08, 22:10
        wypisują ci, żeś komuch prawdziwy.
        • pushbush Uwzaj z atolami Hasz 08.04.08, 22:18
          Wiekszosc atoli wyznaje antydekalog:
          kradnij
          oszukuj
          klam
          gwalc
          cudzoloz
          Wiec bierz przyklad ze mnie: Ja atoli do domu nie zapraszam.
          Towarzysko ich bojkotuje i jak mam z nimi do czynienie, to reke
          trzymam w kieszeni na odbezpieczonym glock'u.
    • webaholic i tego ucza na kursach w mossadzie? 09.04.08, 01:56
      tarota tez?
      of.woman.born napisała:

      > Mężczyźni, którzy rozciągają swoje nicki, to najczęściej oszuści, przestępcy,
      > tajni agenci albo magicy.
      • cyniol Re: i tego ucza na kursach w mossadzie? 09.04.08, 02:42
        webaholic napisał:

        > tarota tez?
        > of.woman.born napisała:
        >
        > > Mężczyźni, którzy rozciągają swoje nicki, to najczęściej oszuści, przestę
        > pcy,
        > > tajni agenci albo magicy.

        hehehehe dobresmile)
        • marouder.eu Re: i tego ucza na kursach w mossadzie? 09.04.08, 02:49
          Predzej glupawa, niz dobra ta interpretacja webaholika.
          Szeptana jest poetyczna dziewczyna, nic nadto.
          Znam ja.
          • webaholic Re: i tego ucza na kursach w mossadzie? 09.04.08, 02:58
            marouder.eu napisał:


            > Szeptana jest poetyczna dziewczyna, nic nadto.

            ta, porównac jej twórczośc i dzieje, można z szymborska
            • haszszachmat Chciałemtylko uprzejmie zadać parę ważnych pytań 09.04.08, 09:29
              szanownym krytykom mojej osoby:

              1]*
              Dlaczego znikają - i przez kogo kopane są w kosz - wszystkie moje
              riposty

              parafrazujące Wasza metodę "dyskusji"

              tyle tylko, że

              #A:

              napisane są tak lekką i finezyjna formą, iż te parodiowane, te nawet
              najbardziej obrzydliwe Wasze wulagaryzmy - pisane z niezrozumiale
              wrednych, niehumanistycznych pobudek

              - awansują w mojej interpretacji do statusu przeżycia estetycznego
              i nikt wtedy już nie ma nie ma najmniejszych wątpliwości:
              - kto jest kim.

              #B:
              Gdzież to zginął np. wątek a może post tylko o:

              - "misiu",
              - drucie kolczastym
              - szpiczastych eronapastliwych elementach
              i czymś tam jeszcze a wszystkie podlane pejoratywnym sosem
              gnojówkowym wprost z szamba...

              2]*
              Gdzież jest wątek z moim przaśnym wierszykiem
              o sra'niu we włąsne gniazdo?

              Czyzby był rasistowski? Choc nie miał najmniejszych odniesień
              do mniejszości a JEDYNIE pytanie o kryterium miłości do Polski?


              3]*

              Czy donosielstwo nie jest permanentna cecha szpionów i agentów
              UBowskich i eSBeckich czyli TW?

              4]*

              Co sądzić o ugoszczonym, który nazwie Cię na forum międzynarodowym
              w podzięce "bolszewikiem"?

              Bez podania ilości milionów wymordowanych, wysłanych na Sybir,
              spałowanych na ulicy demonstrantów, znacjonalizowanych po wspólnej z
              Hitlerem napaści na mniejszego przemysłów a po latach
              sprywatyzowanych na swoją korzyść?

              Ilości zwolnionych fachowców ratujących miliardowe straty
              i jednoczesnego awansowania swoich nepotów, którzy tę stratę
              spowodowali - w całym kraju - ....

              Bez podania powodów, dla których sami wrednie oskarżający
              - mnie o bolszewizm!!!!!

              - jednocześnie bronią Vogelów, Ałganowów, Kulczyków i wszystkich
              szemranych oligarchów - tych beneficjentów
              którzy "prywatyzowali" TPS.A. aż TAK BEZCZELNIE by osdprzedać ją
              ...PANSTWOWEJ francuskiej firmie najbardziej zadłużonej?

              w imię zakłamanej do cna aferalnej pseudoteorii ekonomicznej
              o "równych żołądkach"" Tej parodii równych szans?
              Efektem której "zamrażanie" balcerskie miało doścignąć
              Europę?

              P.S.
              "Lubieją" jest tendencją praźródła polszczyzny, niezrozumiałą dla
              centralnych prywiślaków mazowszaków zakochanych w prusakach,
              rusakach, persakach, francuzach, żółtych karaluchach, karakanach,

              z tego powodu nie stosują form gramatycznych, niosących więcej
              informacji

              padało ono wolą "padać"
              będzie robiła będzie robił będzie robiło -> "będzie robić"

              brrrr.... a te dzisiej, tutej, Miodka aż trzęsie...
              polszczyzna ma źródła tam gdzie mój dziadek noca przekraczał trzy
              granice gdy chciał odwiedzić nielegalnie sąsiadki.

              Barany pseudopolskie...







              • haszszachmat Rrva! Kulszowa! Jesli ktos nie docenia "lubieją" 09.04.08, 09:53
                Lubieją mówią przeważnie ci, dla których czasownik ten nazywa się
                lubieć.

                #:
                To typowy przerost formalizmu u pochopnych nad trescią

                To żaden dowód. Czy jest imiesłów czasownikowy
                "lubinie" a nie "lubienie"?

                Mylnie sądzi Banko, ze nigdy nie można uzyć udziwień
                wnp. na forum - co innego w oficjalnym spiczu.
                I tu ma rację...:

                "Poprawna forma brzmi jednak lubić.
                Warto sparafrazować przysłowie: „Gdzie się lubią, tam się czubią” -
                nie: „crying...) lubieją (...) czubieją”.
                — Mirosław Bańko"

                #:
                Etymologia form lubieją i śmieją (od śmieć)?
                Forma śmieją - czyli 3. osoba liczby mnogiej czasownika śmieć ma
                uzasadnienie w historycznym rozwoju odmiany tego wyrazu: w dawnej
                polszczyźnie odmieniał się inaczej niż obecnie, tzn. tworzył formy
                czasu teraźniejszego na bazie tematu śmiej-: ja śmieję, ty śmiejesz,
                on / ona śmieje, my śmiejemy, wy śmiejecie, oni śmieją. Na skutek
                zmian w polskim systemie fonetycznym i fleksyjnym czasownik ten
                przyjął inny wzorzec odmiany, w którym podstawą tworzenia form czasu
                teraźniejszego stał się temat bezokolicznika śmie-, czyli - ja
                śmiem, ty śmiesz, on / ona śmie, my śmiemy, wy śmiecie; jedynie w 3.
                os. l. mn. zachowała się stara forma oni śmieją, chociaż
                dopuszczalna jest też obecnie forma oparta na skróconym temacie
                bezokolicznika oni śmią. Analogiczny proces dotyczy takich
                czasowników, jak umieć i rozumieć, które mają obecnie formy czasu
                teraźniejszego oparte na skróconym temacie bezokolicznika (ja umiem,
                ty umiesz, on umie, my umiemy, wy umiecie), jedynie w 3. os. l. mn.
                zachowały starą odmianę oni umieją, rozumieją - w tym wypadku są to
                formy jedynie dopuszczalne;

                absolutnie niepoprawne są użycia oni !umią, oni !rozumią.

                #
                Ależ tak! W ta stronę skracania tematu bezokolicznika PEŁNA ZGODA

                ale w stronę wydłużania nigdy!!!!!

                Ktoś nie czuje i nie rozumie Miodka pochodzącego z
                moich stron!
                Gdyby to jego dziadek stał się profesorem natarł by mu uszu i jego
                student nigdy by się nie odwazył wysnuc wniosku z nieuprawnionej
                analogii PRZECIWNEGO!!!!

                Jak tu:

                "Jeżeli chodzi o przytoczoną formę lubieją, to jest ona niepoprawna
                i niedopuszczalna! Być może niektóre osoby stosują ją jako wynik
                analogii do takich czasowników, jak śmieją, rozumieją, umieją. Takie
                stanowisko prezentuje np. J. Miodek w publikacji Odpowiednie dać
                rzeczy słowo. Szkice w współczesnej polszczyźnie. Wrocław 1987, s.
                141-142, uznając to zjawisko za przejaw
                hiperpoprawności: «Przyrostek -ej, który powinno się umieszczać
                tylko w 3. osobie liczby mnogiej czasowników koniugacji -em, -esz
                (rozumi-em, rozumi-ej-ą, umi-em, umi-ej-ą) traktuje się często jako
                przejaw najwyższej staranności językowej i rozszerza się nim tematy
                czasowników innych koniugacji» (cytat ze s. 142).
                Czasownik lubić ma natomiast od najdawniejszych czasów w języku
                polskim jednolitą odmianę: ja lubię, ty lubisz, on / ona lubi, my
                lubimy, wy lubicie, oni lubią.

                TO JEST Wikulku najwyżej HIPERPOPRAWNOŚĆ!!!!!!!!!
                Wynikająca z najwyższego wyczucia ducha POLSCZYZNY-Ojczyzny!

                Miodek tu się myli w sparwach zamierzchłych

                tak jak w sprawie mu lepiej znanej agenturalności....

                ale zostawny to

                z racji ojca od małego wtopił sie w zywioł śląski i zatracił tę
                najwyższą wrażliwość jaka miłą jego dizadek z Siemoni
                i ja ...
                z nieodległej parafii.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka