of.woman.born 08.04.08, 20:36 Mężczyźni, którzy rozciągają swoje nicki, to najczęściej oszuści, przestępcy, tajni agenci albo magicy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hasz0 Kłamiesz - jwszyscy mnie tu znają i lubieją 08.04.08, 20:41 bo wale im w przeciwieństwie do Ciebie prawdę w oczy a któz nie woli najgorszej prawdy od namilszego oszustwa? Znasz takiego? Aquaneciarze bywali u mnie nocowali, pili Metaxe ***** wydłużali trasę o 1000 km samochodem by mnie zobaczyć siedzieli do rana w nocy na tarasie... O czym Ty więc pieprzysz? Chcesz mi w tak naiwny sposób zabrać wiarygodnośc bo demaskuję faryzeuszy? Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Metaxe pili, hehe..ktoregos razu Haszu.. 08.04.08, 20:45 ...powiedzial, ze ma Metaxe, a okazalo sie, ze nie mial, tylko ma od sasiada pozyczyc! Odpowiedz Link Zgłoś
ariadna-enta Re: Metaxe pili, hehe..ktoregos razu Haszu.. 08.04.08, 22:05 wtedy chciałam się wprosić na Metaksę,ale nie chciał kurka wodna.) Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Kłamiesz - jwszyscy mnie tu znają i lubieją 08.04.08, 21:46 Bardzo cię lubieją. Zwłaszcza ci posługujacy sie językiem wolskim. Inny status ma forma lubieją. Jest ona ograniczona nie tyle terytorialnie, ile socjalnie - występuje w języku ludzi niewykształconych i w słownikach uchodzi za błąd. Lubieją mówią przeważnie ci, dla których czasownik ten nazywa się lubieć. Poprawna forma brzmi jednak lubić. Warto sparafrazować przysłowie: „Gdzie się lubią, tam się czubią” - nie: „...) lubieją (...) czubieją”. — Mirosław Bańko slowniki.pwn.pl/poradnia/lista.php?szukaj=t%EA&kat=3&od=110 Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Innny statuss ma na forum lubieją:-))))) nt 08.04.08, 22:44 Tak, u wszystkich tylko nie u hasz0a. On jest śmiertelnie poważny. Wierzy że ma do spełnienia ważną misję. Odpowiedz Link Zgłoś
of.woman.born dzieli opłakiem??/ nt 08.04.08, 22:51 wikul napisał: > Tak, u wszystkich tylko nie u hasz0a. On jest śmiertelnie poważny. > Wierzy że ma do spełnienia ważną misję. Odpowiedz Link Zgłoś
ariadna-enta Re: Innny statuss ma na forum lubieją:-))))) nt 09.04.08, 01:12 sto razy wolę hasza od tych wszystkich pomylonych atolskich,wehabolicóe,rachelek,splitów i całej tej zgrai. poucza,strofuje, moralizuje i pisze długaśne elaboraty,ale jest to do strwaienia w przeciwieństwie kiedy się czyta tamtych. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Innny statuss ma na forum lubieją:-))))) nt 09.04.08, 02:01 ariadna-enta napisała: > poucza,strofuje, moralizuje i pisze długaśne elaboraty,ale jest to > do strwaienia > w przeciwieństwie kiedy się czyta tamtych. Ależ jest prosta jak słońce (copyright T. Cymański) rada - nie czytać. S. Odpowiedz Link Zgłoś
ariadna-enta Re: Innny statuss ma na forum lubieją:-))))) nt 09.04.08, 02:14 dobra przyznam się czytam hasza chociaż nie zawsze kumam o co mu biega próbuję go rozgryżć. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Innny statuss ma na forum lubieją:-))))) nt 09.04.08, 14:23 ariadna-enta napisała: > dobra przyznam się czytam hasza chociaż > nie zawsze kumam o co mu biega > próbuję go rozgryżć. Napisałaś [Hasz jest] "do strawienia w przeciwieństwie kiedy się czyta tamtych". Mnie nie chodziło o Hasza, tylko o tamtych. Skoro ich pisanina jest nie do strawienia - nie czytaj. Sprawdziłem, działa. S. Odpowiedz Link Zgłoś
webaholic Re: Innny statuss ma na forum lubieją:-))))) nt 09.04.08, 02:08 ariadna-enta napisała: > sto razy wolę hasza > od tych wszystkich pomylonych atolskich,wehabolicóe,rachelek,splitów > i całej tej zgrai. A co ci sie nie podoba? Wiem, ze nie rozumiesz o czym piszemy, ale to świadczy to twoim pomyleniu, nie o naszym > poucza,strofuje, moralizuje i pisze długaśne elaboraty,ale jest to > do strwaienia > w przeciwieństwie kiedy się czyta tamtych. Odpowiedz Link Zgłoś
ariadna-enta Re: Innny statuss ma na forum lubieją:-))))) nt 09.04.08, 02:11 a czemuż to znowu za mną przybiegłeś? wątek jest o haszu Odpowiedz Link Zgłoś
webaholic to już nadinterpretacja.... 09.04.08, 02:14 ariadna-enta napisała: > a czemuż to znowu za mną przybiegłeś? Odpowiedz Link Zgłoś
pan.scan A po co mu odpowiadasz? Olej zieleniaka 09.04.08, 02:18 Pogłaszcze cię, a potem napisze o twej dupie - jak to zrobił niedawno. Gnojki muszą znać respekt - skoro nie można takiego przeciągnąć bizunem po krzyżach - to trzeba ignorować. Odpowiedz Link Zgłoś
webaholic następna bedzie musiala sie dzisiaj chlostać? 09.04.08, 02:24 ty facet zbok jestes, sadysta pan.scan napisał: > Pogłaszcze cię, a potem napisze o twej dupie - jak to zrobił > niedawno. a gdzie niby o tej dupie pisalem? a ty co zazdrosny? > Gnojki muszą znać respekt - skoro nie można takiego przeciągnąć > bizunem po krzyżach - to trzeba ignorować. nie jestes ty off_nickowa czasem? te bizuny i baty to jej ulubiony temat, a rozhisteryzowany jestes jak baba w menopauzie Odpowiedz Link Zgłoś
pan.scan Paru piło, po bliższym poznaniu 08.04.08, 22:10 wypisują ci, żeś komuch prawdziwy. Odpowiedz Link Zgłoś
pushbush Uwzaj z atolami Hasz 08.04.08, 22:18 Wiekszosc atoli wyznaje antydekalog: kradnij oszukuj klam gwalc cudzoloz Wiec bierz przyklad ze mnie: Ja atoli do domu nie zapraszam. Towarzysko ich bojkotuje i jak mam z nimi do czynienie, to reke trzymam w kieszeni na odbezpieczonym glock'u. Odpowiedz Link Zgłoś
webaholic i tego ucza na kursach w mossadzie? 09.04.08, 01:56 tarota tez? of.woman.born napisała: > Mężczyźni, którzy rozciągają swoje nicki, to najczęściej oszuści, przestępcy, > tajni agenci albo magicy. Odpowiedz Link Zgłoś
cyniol Re: i tego ucza na kursach w mossadzie? 09.04.08, 02:42 webaholic napisał: > tarota tez? > of.woman.born napisała: > > > Mężczyźni, którzy rozciągają swoje nicki, to najczęściej oszuści, przestę > pcy, > > tajni agenci albo magicy. hehehehe dobre) Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Re: i tego ucza na kursach w mossadzie? 09.04.08, 02:49 Predzej glupawa, niz dobra ta interpretacja webaholika. Szeptana jest poetyczna dziewczyna, nic nadto. Znam ja. Odpowiedz Link Zgłoś
webaholic Re: i tego ucza na kursach w mossadzie? 09.04.08, 02:58 marouder.eu napisał: > Szeptana jest poetyczna dziewczyna, nic nadto. ta, porównac jej twórczośc i dzieje, można z szymborska Odpowiedz Link Zgłoś
haszszachmat Chciałemtylko uprzejmie zadać parę ważnych pytań 09.04.08, 09:29 szanownym krytykom mojej osoby: 1]* Dlaczego znikają - i przez kogo kopane są w kosz - wszystkie moje riposty parafrazujące Wasza metodę "dyskusji" tyle tylko, że #A: napisane są tak lekką i finezyjna formą, iż te parodiowane, te nawet najbardziej obrzydliwe Wasze wulagaryzmy - pisane z niezrozumiale wrednych, niehumanistycznych pobudek - awansują w mojej interpretacji do statusu przeżycia estetycznego i nikt wtedy już nie ma nie ma najmniejszych wątpliwości: - kto jest kim. #B: Gdzież to zginął np. wątek a może post tylko o: - "misiu", - drucie kolczastym - szpiczastych eronapastliwych elementach i czymś tam jeszcze a wszystkie podlane pejoratywnym sosem gnojówkowym wprost z szamba... 2]* Gdzież jest wątek z moim przaśnym wierszykiem o sra'niu we włąsne gniazdo? Czyzby był rasistowski? Choc nie miał najmniejszych odniesień do mniejszości a JEDYNIE pytanie o kryterium miłości do Polski? 3]* Czy donosielstwo nie jest permanentna cecha szpionów i agentów UBowskich i eSBeckich czyli TW? 4]* Co sądzić o ugoszczonym, który nazwie Cię na forum międzynarodowym w podzięce "bolszewikiem"? Bez podania ilości milionów wymordowanych, wysłanych na Sybir, spałowanych na ulicy demonstrantów, znacjonalizowanych po wspólnej z Hitlerem napaści na mniejszego przemysłów a po latach sprywatyzowanych na swoją korzyść? Ilości zwolnionych fachowców ratujących miliardowe straty i jednoczesnego awansowania swoich nepotów, którzy tę stratę spowodowali - w całym kraju - .... Bez podania powodów, dla których sami wrednie oskarżający - mnie o bolszewizm!!!!! - jednocześnie bronią Vogelów, Ałganowów, Kulczyków i wszystkich szemranych oligarchów - tych beneficjentów którzy "prywatyzowali" TPS.A. aż TAK BEZCZELNIE by osdprzedać ją ...PANSTWOWEJ francuskiej firmie najbardziej zadłużonej? w imię zakłamanej do cna aferalnej pseudoteorii ekonomicznej o "równych żołądkach"" Tej parodii równych szans? Efektem której "zamrażanie" balcerskie miało doścignąć Europę? P.S. "Lubieją" jest tendencją praźródła polszczyzny, niezrozumiałą dla centralnych prywiślaków mazowszaków zakochanych w prusakach, rusakach, persakach, francuzach, żółtych karaluchach, karakanach, z tego powodu nie stosują form gramatycznych, niosących więcej informacji padało ono wolą "padać" będzie robiła będzie robił będzie robiło -> "będzie robić" brrrr.... a te dzisiej, tutej, Miodka aż trzęsie... polszczyzna ma źródła tam gdzie mój dziadek noca przekraczał trzy granice gdy chciał odwiedzić nielegalnie sąsiadki. Barany pseudopolskie... Odpowiedz Link Zgłoś
haszszachmat Rrva! Kulszowa! Jesli ktos nie docenia "lubieją" 09.04.08, 09:53 Lubieją mówią przeważnie ci, dla których czasownik ten nazywa się lubieć. #: To typowy przerost formalizmu u pochopnych nad trescią To żaden dowód. Czy jest imiesłów czasownikowy "lubinie" a nie "lubienie"? Mylnie sądzi Banko, ze nigdy nie można uzyć udziwień wnp. na forum - co innego w oficjalnym spiczu. I tu ma rację...: "Poprawna forma brzmi jednak lubić. Warto sparafrazować przysłowie: „Gdzie się lubią, tam się czubią” - nie: „...) lubieją (...) czubieją”. — Mirosław Bańko" #: Etymologia form lubieją i śmieją (od śmieć)? Forma śmieją - czyli 3. osoba liczby mnogiej czasownika śmieć ma uzasadnienie w historycznym rozwoju odmiany tego wyrazu: w dawnej polszczyźnie odmieniał się inaczej niż obecnie, tzn. tworzył formy czasu teraźniejszego na bazie tematu śmiej-: ja śmieję, ty śmiejesz, on / ona śmieje, my śmiejemy, wy śmiejecie, oni śmieją. Na skutek zmian w polskim systemie fonetycznym i fleksyjnym czasownik ten przyjął inny wzorzec odmiany, w którym podstawą tworzenia form czasu teraźniejszego stał się temat bezokolicznika śmie-, czyli - ja śmiem, ty śmiesz, on / ona śmie, my śmiemy, wy śmiecie; jedynie w 3. os. l. mn. zachowała się stara forma oni śmieją, chociaż dopuszczalna jest też obecnie forma oparta na skróconym temacie bezokolicznika oni śmią. Analogiczny proces dotyczy takich czasowników, jak umieć i rozumieć, które mają obecnie formy czasu teraźniejszego oparte na skróconym temacie bezokolicznika (ja umiem, ty umiesz, on umie, my umiemy, wy umiecie), jedynie w 3. os. l. mn. zachowały starą odmianę oni umieją, rozumieją - w tym wypadku są to formy jedynie dopuszczalne; absolutnie niepoprawne są użycia oni !umią, oni !rozumią. # Ależ tak! W ta stronę skracania tematu bezokolicznika PEŁNA ZGODA ale w stronę wydłużania nigdy!!!!! Ktoś nie czuje i nie rozumie Miodka pochodzącego z moich stron! Gdyby to jego dziadek stał się profesorem natarł by mu uszu i jego student nigdy by się nie odwazył wysnuc wniosku z nieuprawnionej analogii PRZECIWNEGO!!!! Jak tu: "Jeżeli chodzi o przytoczoną formę lubieją, to jest ona niepoprawna i niedopuszczalna! Być może niektóre osoby stosują ją jako wynik analogii do takich czasowników, jak śmieją, rozumieją, umieją. Takie stanowisko prezentuje np. J. Miodek w publikacji Odpowiednie dać rzeczy słowo. Szkice w współczesnej polszczyźnie. Wrocław 1987, s. 141-142, uznając to zjawisko za przejaw hiperpoprawności: «Przyrostek -ej, który powinno się umieszczać tylko w 3. osobie liczby mnogiej czasowników koniugacji -em, -esz (rozumi-em, rozumi-ej-ą, umi-em, umi-ej-ą) traktuje się często jako przejaw najwyższej staranności językowej i rozszerza się nim tematy czasowników innych koniugacji» (cytat ze s. 142). Czasownik lubić ma natomiast od najdawniejszych czasów w języku polskim jednolitą odmianę: ja lubię, ty lubisz, on / ona lubi, my lubimy, wy lubicie, oni lubią. TO JEST Wikulku najwyżej HIPERPOPRAWNOŚĆ!!!!!!!!! Wynikająca z najwyższego wyczucia ducha POLSCZYZNY-Ojczyzny! Miodek tu się myli w sparwach zamierzchłych tak jak w sprawie mu lepiej znanej agenturalności.... ale zostawny to z racji ojca od małego wtopił sie w zywioł śląski i zatracił tę najwyższą wrażliwość jaka miłą jego dizadek z Siemoni i ja ... z nieodległej parafii. Odpowiedz Link Zgłoś