Gość: jajacek IP: *.kabel.telenet.be 09.01.02, 18:24 ale dajcie grosz dla Owsiaka !!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wild w odpowiedniej bliskości do cudzego nosa! :) IP: *.net.bialystok.pl 09.01.02, 18:33 Gość portalu: jajacek napisał(a): > ale dajcie grosz dla Owsiaka !!!! a ile razy będziesz prosił? Odpowiedz Link Zgłoś
tyu Re: ROBTA CO CHCETA 09.01.02, 22:29 Gość portalu: jajacek napisał(a): > ale dajcie grosz dla Owsiaka !!!! Damy, damy! Jak co roku zresztą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerry Re: ROBTA CO CHCETA IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 10.01.02, 10:53 Zrobim jerry Odpowiedz Link Zgłoś
wild a NALEPKI trzymacie w kieszeni? :) 10.01.02, 11:29 czy dla węwnetrznego spokoju przylepiacie je by nie mieć problemów z powtórną prośbą czy też daniem rozmienionych drobnych monet? to SPOKÓJ HIPOKRYTY? :] bo rozczarowac sie do własnych reakcji jest bardzo ciężko! nie?:] czy jak ktos da np. 50zł i nie nalepi nalepki serduszko ( cynizm ? ) i przechodząc obok następnego kwestujacego odpowie ze nie da! jak zareagujesz na tą osobe mając przylepioną nalepke serduszko chociaz dało sie az 5 zł ( szło sie po ulicy jak paw z podniesinym dziobem? ) pomyslisz o drugim człowieku - tak to pierdolony fantyk antyowsiakowy! ma mózg zlasowany przez KaKaaa? ................................................itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agent ? :)) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.01.02, 22:36 Gość portalu: jajacek napisał(a): >> ROBTA CO CHCETA A jednak jestes wolnosciowcem? ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siedem Re: ROBTA CO CHCETA IP: *.tgory.pik-net.pl 10.01.02, 10:24 Wejdziemy do mumii to nam da 20 mld juro. tylko czy będzie można za to kupić chociaż strzykawkę? Przy okazji brukselsko-sovieccy nowosłowotwórcy wprowadzili do obiegu kolejne politpoprawne pojęcie: absorbcja - dawniej nazywana żebraniną. zdolność absorbcji - umiejętność wysępienia. Danka Hibner [wszelkie prawa zastrzeżone] 7,30 Odpowiedz Link Zgłoś
bykk Re: do Tyu- 10.01.02, 11:10 Wy Tyu dacie? OK! Ja nie dam,robię co chcę!OK? pozdrawiam Ps. Jajacku,Ciebie stać na więcej niż grosik,wracaj więc do kraju i pomóż! Odpowiedz Link Zgłoś
osssa Re: do Tyu- do bykk-a 10.01.02, 11:37 bykk napisał(a): > Wy Tyu dacie? OK! > Ja nie dam,robię co chcę!OK? > pozdrawiam > Ps. Jajacku,Ciebie stać na więcej niż grosik,wracaj więc do kraju i pomóż! No i dobrze. Dają tylko ci , którzy chcą. I oto chodzi. I tak ma być. Ja dam . Dużo! Tak chcę !!! Rob(ta)ię co chc(eta)ę ! ) , pozdrawiam Cie bykk-u ossa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komodor Re: do Tyu- do bykk-a IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 10.01.02, 12:23 Przymusu nie ma. Kto chce to da. Pieniądze zbieraja różne instytucje na różne cele. Jeden kupi świeczkę w kościele a drugi da na orkiestrę. A jak ktoś naiwny to da nawet Rydzykowi.Wolna wolna i tak ma być. Odpowiedz Link Zgłoś
bykk Re: do Osssa(y) 10.01.02, 12:30 Osssa,w porzo,daj dużo jeśli Cię stać i taka Twa wola. Ja nie daję(nie licząc 1 i 2 "orkiestry",potem widząc co się dzieje,przestałem)! Robię to w inny sposób,moim zdaniem lepszy niż "wielka parodia świąteczna"! Może mi ktoś "mondry" wyjaśni,dlaczego ten "spektakl" ma w nazwie "Świąteczna"? Co to ma wspólnego ze Świętami? pozdrawiam Osssa(ę)i wzystkich dających i niedających! hej! Odpowiedz Link Zgłoś
osssa Re: do Osssy , do bykk-a 10.01.02, 12:43 bykk napisał(a): > Osssa,w porzo,daj dużo jeśli Cię stać i taka Twa wola. > Ja nie daję(nie licząc 1 i 2 "orkiestry",potem widząc co się dzieje,przestałem) > ! > Robię to w inny sposób,moim zdaniem lepszy niż "wielka parodia świąteczna"! > Może mi ktoś "mondry" wyjaśni,dlaczego ten "spektakl" ma w nazwie "Świąteczna"? > Co to ma wspólnego ze Świętami? > pozdrawiam Osssa(ę)i wzystkich dających i niedających! > hej! bykk-u , i własnie o to chodzi , żeby dawał ten kto chce dać i nie dawał ten co nie chce! Orkiestra dlatego "świateczna" ,że świateczna. )) Cieszę się ,że coś dajesz komuś , bo o to też chodzi ! Dajmy innym , bardziej potrzebującym , nie mającym skąd wziąć. Dajmy , jeśli mamy więcej. Dajmy , jeśli nam coś łopocze w piersiach. Dajmy ! Pozdrawiam , ciepło ( bo "to" łopocze w Twojej klatce piersiowej ) osssa Odpowiedz Link Zgłoś
bykk Re: do Osssy 10.01.02, 12:51 Osssa,jestem Ci "dźwięczny" za wyjaśnienie "świąteczna"! Poza tym całkowicie się z Tobą zgadzam. pozdrowienia hej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siedem Re: do Osssa(y) IP: *.tgory.pik-net.pl 10.01.02, 13:19 bykk napisał(a): > Osssa,w porzo,daj dużo jeśli Cię stać i taka Twa wola. > Ja nie daję(nie licząc 1 i 2 "orkiestry",potem widząc co się dzieje,przestałem) > ! > Robię to w inny sposób,moim zdaniem lepszy niż "wielka parodia świąteczna"! > Może mi ktoś "mondry" wyjaśni,dlaczego ten "spektakl" ma w nazwie "Świąteczna"? > Co to ma wspólnego ze Świętami? > pozdrawiam Osssa(ę)i wzystkich dających i niedających! > hej! Bo nawet lewicowe zwierzeta zauralskie mają potrzebę świętowania. Stąd: święto kobiet dziadek mróz nowy rok o- o- owsiak 7,20 Odpowiedz Link Zgłoś
bykk Re: do Siódemki 10.01.02, 13:51 Siedem,to mnie osobiście nie przekonuje! Czekam czy ktosik zauroczony Owsiakiem wyjaśni mi to?! pozdrawiam Cię 7,68 hej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brzytwa Owsiak niech spieprza ! IP: *.pcz.czest.pl 10.01.02, 13:11 Gość portalu: jajacek napisał(a): > ale dajcie grosz dla Owsiaka !!!! Niech sp..la. Wole do zsypu wyrzucic niz dac temu kabotynowi. Odpowiedz Link Zgłoś
jane-007 re.do byk.WOSP 10.01.02, 13:59 w naszym kraju tacy ludzie jak owiak ,powinni być sznowani , a niestety przez forum przewala się optuniz zatrzewie, wręcz głupota-czy tak musi być???!! Odpowiedz Link Zgłoś
bykk Re: do Jane nr.7 10.01.02, 15:30 Jane nr.007,nie wiem o co chodzi,ale...? Jaki oportunizm chodzi? Czy to,że nie dam to oportunizm? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Commo Re: ROBTA CO CHCETA IP: 202.67.112.* 10.01.02, 16:43 Mi sie cos wydaje ze ten Owsiak to lipa. Odpowiedz Link Zgłoś