Dodaj do ulubionych

ROBTA CO CHCETA

IP: *.kabel.telenet.be 09.01.02, 18:24
ale dajcie grosz dla Owsiaka !!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: wild w odpowiedniej bliskości do cudzego nosa! :) IP: *.net.bialystok.pl 09.01.02, 18:33
      Gość portalu: jajacek napisał(a):

      > ale dajcie grosz dla Owsiaka !!!!

      a ile razy będziesz prosił? wink
    • tyu Re: ROBTA CO CHCETA 09.01.02, 22:29
      Gość portalu: jajacek napisał(a):

      > ale dajcie grosz dla Owsiaka !!!!

      Damy, damy! Jak co roku zresztą.

      • Gość: jerry Re: ROBTA CO CHCETA IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 10.01.02, 10:53
        Zrobim
        jerry
        • wild a NALEPKI trzymacie w kieszeni? :) 10.01.02, 11:29
          czy dla węwnetrznego spokoju przylepiacie je by nie mieć problemów z powtórną
          prośbą czy też daniem rozmienionych drobnych monet?

          to SPOKÓJ HIPOKRYTY? :]

          bo rozczarowac sie do własnych reakcji jest bardzo ciężko! nie?:]


          czy jak ktos da np. 50zł i nie nalepi nalepki serduszko ( cynizm ? )
          i przechodząc obok następnego kwestujacego odpowie ze nie da!
          jak zareagujesz na tą osobe mając przylepioną nalepke serduszko chociaz dało sie
          az 5 zł ( szło sie po ulicy jak paw z podniesinym dziobem? ) wink

          pomyslisz o drugim człowieku - tak to pierdolony fantyk antyowsiakowy!
          ma mózg zlasowany przez KaKaaa?


          ................................................itd.
    • Gość: Agent ? :)) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.01.02, 22:36
      Gość portalu: jajacek napisał(a):
      >> ROBTA CO CHCETA

      A jednak jestes wolnosciowcem? smile)
    • Gość: siedem Re: ROBTA CO CHCETA IP: *.tgory.pik-net.pl 10.01.02, 10:24
      Wejdziemy do mumii to nam da 20 mld juro. tylko czy będzie można za to kupić
      chociaż strzykawkę?
      Przy okazji brukselsko-sovieccy nowosłowotwórcy wprowadzili do obiegu kolejne
      politpoprawne pojęcie:
      absorbcja - dawniej nazywana żebraniną.
      zdolność absorbcji - umiejętność wysępienia.
      Danka Hibner [wszelkie prawa zastrzeżone]
      7,30
      • bykk Re: do Tyu- 10.01.02, 11:10
        Wy Tyu dacie? OK!
        Ja nie dam,robię co chcę!OK?
        pozdrawiam
        Ps. Jajacku,Ciebie stać na więcej niż grosik,wracaj więc do kraju i pomóż!
        • osssa Re: do Tyu- do bykk-a 10.01.02, 11:37


          bykk napisał(a):

          > Wy Tyu dacie? OK!
          > Ja nie dam,robię co chcę!OK?
          > pozdrawiam
          > Ps. Jajacku,Ciebie stać na więcej niż grosik,wracaj więc do kraju i pomóż!


          No i dobrze.
          Dają tylko ci , którzy chcą. I oto chodzi. I tak ma być.
          Ja dam . Dużo!
          Tak chcę !!!
          Rob(ta)ię co chc(eta)ę !

          smile) , pozdrawiam Cie bykk-u

          ossa

          • Gość: komodor Re: do Tyu- do bykk-a IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 10.01.02, 12:23
            Przymusu nie ma. Kto chce to da.
            Pieniądze zbieraja różne instytucje na różne cele. Jeden kupi świeczkę w
            kościele a drugi da na orkiestrę. A jak ktoś naiwny to da nawet Rydzykowi.Wolna
            wolna i tak ma być.
          • bykk Re: do Osssa(y) 10.01.02, 12:30
            Osssa,w porzo,daj dużo jeśli Cię stać i taka Twa wola.
            Ja nie daję(nie licząc 1 i 2 "orkiestry",potem widząc co się dzieje,przestałem)!
            Robię to w inny sposób,moim zdaniem lepszy niż "wielka parodia świąteczna"!
            Może mi ktoś "mondry" wyjaśni,dlaczego ten "spektakl" ma w nazwie "Świąteczna"?
            Co to ma wspólnego ze Świętami?
            pozdrawiam Osssa(ę)i wzystkich dających i niedających!
            hej!
            • osssa Re: do Osssy , do bykk-a 10.01.02, 12:43
              bykk napisał(a):

              > Osssa,w porzo,daj dużo jeśli Cię stać i taka Twa wola.
              > Ja nie daję(nie licząc 1 i 2 "orkiestry",potem widząc co się dzieje,przestałem)
              > !
              > Robię to w inny sposób,moim zdaniem lepszy niż "wielka parodia świąteczna"!
              > Może mi ktoś "mondry" wyjaśni,dlaczego ten "spektakl" ma w nazwie "Świąteczna"?
              > Co to ma wspólnego ze Świętami?
              > pozdrawiam Osssa(ę)i wzystkich dających i niedających!
              > hej!



              bykk-u ,
              i własnie o to chodzi , żeby dawał ten kto chce dać i nie dawał ten co nie chce!
              Orkiestra dlatego "świateczna" ,że świateczna. smile))
              Cieszę się ,że coś dajesz komuś , bo o to też chodzi !
              Dajmy innym , bardziej potrzebującym , nie mającym skąd wziąć.
              Dajmy , jeśli mamy więcej.
              Dajmy , jeśli nam coś łopocze w piersiach.
              Dajmy !


              Pozdrawiam , ciepło ( bo "to" łopocze w Twojej klatce piersiowej smile)

              osssa
              • bykk Re: do Osssy 10.01.02, 12:51
                Osssa,jestem Ci "dźwięczny" za wyjaśnienie "świąteczna"!
                Poza tym całkowicie się z Tobą zgadzam.
                pozdrowienia
                hej!
            • Gość: siedem Re: do Osssa(y) IP: *.tgory.pik-net.pl 10.01.02, 13:19
              bykk napisał(a):

              > Osssa,w porzo,daj dużo jeśli Cię stać i taka Twa wola.
              > Ja nie daję(nie licząc 1 i 2 "orkiestry",potem widząc co się dzieje,przestałem)
              > !
              > Robię to w inny sposób,moim zdaniem lepszy niż "wielka parodia świąteczna"!
              > Może mi ktoś "mondry" wyjaśni,dlaczego ten "spektakl" ma w nazwie "Świąteczna"?
              > Co to ma wspólnego ze Świętami?
              > pozdrawiam Osssa(ę)i wzystkich dających i niedających!
              > hej!

              Bo nawet lewicowe zwierzeta zauralskie mają potrzebę świętowania. Stąd:
              święto kobiet
              dziadek mróz
              nowy rok
              o- o- owsiak
              7,20


              • bykk Re: do Siódemki 10.01.02, 13:51
                Siedem,to mnie osobiście nie przekonuje!
                Czekam czy ktosik zauroczony Owsiakiem wyjaśni mi to?!
                pozdrawiam Cię 7,68
                hej!
    • Gość: brzytwa Owsiak niech spieprza ! IP: *.pcz.czest.pl 10.01.02, 13:11
      Gość portalu: jajacek napisał(a):

      > ale dajcie grosz dla Owsiaka !!!!


      Niech sp..la. Wole do zsypu wyrzucic niz dac temu kabotynowi.
    • jane-007 re.do byk.WOSP 10.01.02, 13:59
      w naszym kraju tacy ludzie jak owiak ,powinni być sznowani , a niestety przez
      forum przewala się optuniz zatrzewie, wręcz głupota-czy tak musi być???!!
      • bykk Re: do Jane nr.7 10.01.02, 15:30
        Jane nr.007,nie wiem o co chodzi,ale...?
        Jaki oportunizm chodzi?
        Czy to,że nie dam to oportunizm?
        pozdrawiam
    • Gość: Commo Re: ROBTA CO CHCETA IP: 202.67.112.* 10.01.02, 16:43
      Mi sie cos wydaje ze ten Owsiak to lipa.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka