Dodaj do ulubionych

Hohmann nie jest sam

IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 14.11.03, 00:46
Niedawna skandaliczna wypowiedź posła Bundestagu z ramienia CDU Martina
Hohmanna nie jest – jak chcieliby działacze CDU – jedyną o charakterze
radykalno-prawicowym. M.H. znany jest z wielu podobnych w treści wypowiedzi.
Wcześniej protestował przeciw wypłatom przez Niemcy odszkodowań więźniom
obozów koncentracyjnych i b. robotnikom przymusowym, ale także odszkodowań
wypłacanym Żydom. Powtórzył też znaną hitlerowską tezę, iż wybuch II. wojny
światowej był wynikiem haniebnego dla Niemców „dyktatu wersalskiego”. Znany
jest też z głoszenia wielu kierowanych do Niemców apeli w rodzaju „wyzwólcie
się Niemcy z poczucia winy!”.
Warto dodać, że mieszkańcy jego rodzinnej miejscowości – Neuhof w Hesji
wyrazili jego wypowiedzi pełne poparcie, a przybyłemu do Neuhof M.H.
urządzono entuzjastyczne przyjęcie.
Wg przeprowadzonej przez redakcję „Panorama” (ARD) w szeregu miejscowości
Hesji ankiety, ponad 50% przyznało wypowiedziom M.H. słuszność.
W efekcie krytycznych komentarzy dot. Hohmanna wyemitowanych przez redakcję
radia w Fuldzie (Hessischer Rundfunk), redakcja zasypana została protestami
listowymi, telefonicznymi i osobistymi licznych mieszkańców Hesji.
Martin Hohmann nie jest jednak w Niemczech wyjątkiem, ma on wielu
neonazistowskich towarzyszy. Należą do nich np. znany kłamca holokaustu prof.
Klaus Hornung z CDU i prof. Helmut Knitter, także kłamca holokaustu i
teoretyk NPD. Niebawem dołaczy do nich niemiecki skrajny neonazista
działający w Kanadzie i w USA Ernst Zuendel, którego władze kanadyjskie
niebawem deportują do RFN. Oczywiście dopiero po odsiedzeniu przezeń kary,
bowiem w Niemczech już czekają na niego prokuratorzy.
Nie trudno dostrzec podobieństwa do podobnych zjawisk w naszym kraju. Także
nasi narodowcy i kłamcy oświęcimscy i holokaustu cieszą się „naukowym”
wsparciem utytułowanych teoretyków tychże kłamstw. Ich tubą na nin. forum
jest – jak wiemy - Oszołom z RM. Onże wielokrotnie dzielnie stawał w obronie
neonazistów, o których wyżej.
Obserwuj wątek
    • maniekxxx Re: Hohmann nie jest sam 14.11.03, 01:11
      popatrz na moj post o oszustwach holocaustu.Post moj
      udowadnia ze zydow zginelo niewiecej jak 3 miliony
      ludzi.Poki nazwiesz mnie holocaustowym oszustem -zobatrz na
      ten post , ktory byl bardzo szeroko tu dyskutowany.Zaden
      zyd dyskutujacy ten post niepotrafil udowodnic innych
      faktow anizeli przedstawione przezemnie.Podobnie ma sie
      sprawa z Zundelem.Dzisiaj siedza legalnie w Kanadzie ludzie
      ktorzy sa mordercami, a ktorych kraj ten niedeportuje.Czyz
      wiec slowa Zundela mialy ciezszy wymiar jak morderstwo?
      • Gość: wikul Re: Hohmann nie jest sam IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.11.03, 01:17
        maniekxxx napisał:

        > popatrz na moj post o oszustwach holocaustu.Post moj
        > udowadnia ze zydow zginelo niewiecej jak 3 miliony
        > ludzi.Poki nazwiesz mnie holocaustowym oszustem -zobatrz na
        >
        > ten post , ktory byl bardzo szeroko tu dyskutowany.Zaden
        > zyd dyskutujacy ten post niepotrafil udowodnic innych
        > faktow anizeli przedstawione przezemnie.Podobnie ma sie
        > sprawa z Zundelem.Dzisiaj siedza legalnie w Kanadzie ludzie
        >
        > ktorzy sa mordercami, a ktorych kraj ten niedeportuje.Czyz
        > wiec slowa Zundela mialy ciezszy wymiar jak morderstwo?


        Mmaniek , idź do swoich . To nie twój poziom . Idź pogadaj z PolishAm - em
        wesołym3 czy innym wattciakiem .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka