Dodaj do ulubionych

handel chorobami? handel zębami? handel oczami?

24.01.02, 09:10
handel złamaniami nóg? handel guzami mózgu? handel psychiką?;P
handel masłem? (głupie) obrzydliwy handel chorobami płuc
handel krzywymi kręgosłupami ( co to za obrzydliwy proceder sprzedaży sprzętu
rehabilitacyjnego? taki V.C. za darmo by wystrugał! prawda? )
handel lekami? handel bólem ( kluby SM )?
obrzydliwy handel napojami żerujący na pragnieniu ... gul gul
Obserwuj wątek
    • Gość: wild Re: handel chorobami? handel zębami? handel oczami? IP: *.net.bialystok.pl 25.01.02, 19:17
      wild napisał(a):

      > handel złamaniami nóg? handel guzami mózgu? handel psychiką?;P
      > handel masłem? (głupie) obrzydliwy handel chorobami płuc
      > handel krzywymi kręgosłupami ( co to za obrzydliwy proceder sprzedaży sprzętu
      > rehabilitacyjnego? taki V.C. za darmo by wystrugał! prawda? )
      > handel lekami? handel bólem ( kluby SM )?
      > obrzydliwy handel napojami żerujący na pragnieniu ... gul gul

    • Gość: XXL Re: handel chorobami? handel zębami? handel oczami? IP: *.echostar.pl 25.01.02, 19:34
      Nie wiem o co tu chodzi, ale na wszelki wypadek radzę
      przerwać lekturę Harry Pottera !!
      • Gość: wild handel myślami?:)) IP: *.net.bialystok.pl 25.01.02, 19:48
        Gość portalu: XXL napisał(a):

        > Nie wiem o co tu chodzi, ale na wszelki wypadek radzę
        > przerwać lekturę Harry Pottera !!

        i handel myślami! smile)))
    • Gość: EURO Handel mózgami; wild, leć! Załap się! IP: *.liwest.at 26.01.02, 01:20
      • Gość: wild to porada eurovolksdojcza?:] IP: *.net.bialystok.pl 26.01.02, 01:23
        Gość portalu: EURO napisał(a):


        cisza...
        • Gość: XXL Re: to porada eurovolksdojcza?:] IP: *.echostar.pl 26.01.02, 01:37
          Gość portalu: wild napisał(a):

          > Gość portalu: EURO napisał(a):
          > cisza...

          widać się nie załapał ......
    • Gość: perli Re: handel chorobami? handel zębami? handel oczami? IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 26.01.02, 12:46
      wild napisał(a):

      > handel złamaniami nóg? handel guzami mózgu? handel psychiką?;P
      > handel masłem? (głupie) obrzydliwy handel chorobami płuc
      > handel krzywymi kręgosłupami ( co to za obrzydliwy proceder sprzedaży sprzętu
      > rehabilitacyjnego? taki V.C. za darmo by wystrugał! prawda? )
      > handel lekami? handel bólem ( kluby SM )?
      > obrzydliwy handel napojami żerujący na pragnieniu ... gul gul

      handel szkliwiem perłowym siekaczy i kłów, handel mięśniami w prążki, w kratki i
      w kwiatki, handel zawartośćią trzustki, handel muszkami w nosie, handel rzęsami
      na policzkach posmarowanych kremem nivea, handel zmarszczkami w okolicach
      podgardla, handel łysością, i handel trzynastoma\?\ włoskami stojącymi na
      baczność w kolejności wyborczej większości , handel wykrzyknikami !!!!!!!!!

      No i handel piłami tarczowymi-weź głowę bezgranicznie łysą przyklej trzynaście
      dobrze naostrzonych włosków ustaw pod odpowiednim kątem na środku pokoju
      i już...........handel palcami, handel paznokciami, handel.......
      • Gość: wild straszne!! ;( IP: *.net.bialystok.pl 26.01.02, 12:53
        Gość portalu: perli napisał(a):

        > wild napisał(a):
        >
        > > handel złamaniami nóg? handel guzami mózgu? handel psychiką?;P
        > > handel masłem? (głupie) obrzydliwy handel chorobami płuc
        > > handel krzywymi kręgosłupami ( co to za obrzydliwy proceder sprzedaży sprz
        > ętu
        > > rehabilitacyjnego? taki V.C. za darmo by wystrugał! prawda? )
        > > handel lekami? handel bólem ( kluby SM )?
        > > obrzydliwy handel napojami żerujący na pragnieniu ... gul gul
        >
        > handel szkliwiem perłowym siekaczy i kłów, handel mięśniami w prążki, w kratki
        > i
        > w kwiatki, handel zawartośćią trzustki, handel muszkami w nosie, handel rzęsami
        >
        > na policzkach posmarowanych kremem nivea, handel zmarszczkami w okolicach
        > podgardla, handel łysością, i handel trzynastoma\?\ włoskami stojącymi na
        > baczność w kolejności wyborczej większości , handel wykrzyknikami !!!!!!!!!
        >
        > No i handel piłami tarczowymi-weź głowę bezgranicznie łysą przyklej trzynaście
        > dobrze naostrzonych włosków ustaw pod odpowiednim kątem na środku pokoju
        > i już...........handel palcami, handel paznokciami, handel.......

        =smile tsymają sie!! thx!! ile płace? sad
        • Gość: perli Re: straszne!! ;( IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 26.01.02, 13:03
          Gość portalu: wild napisał(a):

          > Gość portalu: perli napisał(a):
          >
          > > wild napisał(a):
          > >
          > > > handel złamaniami nóg? handel guzami mózgu? handel psychiką?;P
          > > > handel masłem? (głupie) obrzydliwy handel chorobami płuc
          > > > handel krzywymi kręgosłupami ( co to za obrzydliwy proceder sprzedaży
          > sprz
          > > ętu
          > > > rehabilitacyjnego? taki V.C. za darmo by wystrugał! prawda? )
          > > > handel lekami? handel bólem ( kluby SM )?
          > > > obrzydliwy handel napojami żerujący na pragnieniu ... gul gul
          > >
          > > handel szkliwiem perłowym siekaczy i kłów, handel mięśniami w prążki, w kr
          > atki
          > > i
          > > w kwiatki, handel zawartośćią trzustki, handel muszkami w nosie, handel rz
          > ęsami
          > >
          > > na policzkach posmarowanych kremem nivea, handel zmarszczkami w okolicach
          > > podgardla, handel łysością, i handel trzynastoma\?\ włoskami stojącymi na
          > > baczność w kolejności wyborczej większości , handel wykrzyknikami !!!!!!!!
          > !
          > >
          > > No i handel piłami tarczowymi-weź głowę bezgranicznie łysą przyklej trzyna
          > ście
          > > dobrze naostrzonych włosków ustaw pod odpowiednim kątem na środku pokoju
          > > i już...........handel palcami, handel paznokciami, handel.......
          >
          > =smile tsymają sie!! thx!! ile płace? sad

          ..handel deprechami ..... ; (

          • Gość: wild straszne!! :)) IP: *.net.bialystok.pl 26.01.02, 13:08
            Gość portalu: perli napisał(a):

            > ..handel deprechami ..... ; (

            iiii dlaaaczeeegooo maaaam daaaaać tyyyyle naaa teeeen "lek"
            antydeeeepreeesyjnyyyy aaaaa? crying((

            • Gość: perli Re: straszne!! :)) IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 26.01.02, 13:31
              Gość portalu: wild napisał(a):

              > Gość portalu: perli napisał(a):
              >
              > > ..handel deprechami ..... ; (
              >
              > iiii dlaaaczeeegooo maaaam daaaaać tyyyyle naaa teeeen "lek"
              > antydeeeepreeesyjnyyyy aaaaa? crying((


              ...handel spółgłoskami bez zanieczyszczeń podtekstowych
              ...handel samobójcami- samogłoskami na moment przed se-pu-ku-ku-ku


    • wild handel szmatami?handel makulaturą?handel butelkami 29.01.02, 14:47
      wild napisał(a):

      > handel złamaniami nóg? handel guzami mózgu? handel
      psychiką?;P
      > handel masłem? (głupie) obrzydliwy handel chorobami
      płuc
      > handel krzywymi kręgosłupami ( co to za obrzydliwy
      proceder sprzedaży sprzętu
      > rehabilitacyjnego? taki V.C. za darmo by wystrugał!
      prawda? )
      > handel lekami? handel bólem ( kluby SM )?
      > obrzydliwy handel napojami żerujący na pragnieniu ...
      gul gul

      fanatycy bolszewicko-homo-sowieciej urzędokracji i
      koncesjonomachii made in gw in action...
      • Gość: zyczliwy Re: handel szmatami?handel makulaturą?handel butelkami IP: *.sympatico.ca 29.01.02, 15:27
        GW na tropie!!!!!!!
        Filma "Polcolor" handluje telewizorami.
        Akwizytorzy tej firmy maja bezczelnosc chodzic po ludzkich (sic!) mieszkaniach
        i namawiac bogu ducha winnych ludzi do kupna odbiornika stosujac znizki!!!!!!
        Ponoc jest placona prowizja od sprzedanego telewizora.
        Sa przypadki zostawiania wizytowki w miejscu domniemanego przestepstwa.
        Prokuratura wlacznie z FBI prowadza sledztwo.
        Sa juz pierwsze zatrzymania.
        I co wy na to????????
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka