Dodaj do ulubionych

bohaterski CCCP

19.08.09, 20:48
uwazam,ze giewu powinna otworzyc filie mauzoleum lenina,stalina i innych
wielkich bohaterow,ktozy wyzwalali ludzkosc poprzez mordowanie niewygodnych.
heh bohater do bohatera wpadl na kawke i wspolne prostowanie historyjek..

wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,6938608,Oswiadczenie_prezydentow__nazistowskie_Niemcy_wywolaly.html
Obserwuj wątek
    • xenocide Re: bohaterski CCCP 19.08.09, 20:51
      vicky17 napisała:

      > uwazam,ze giewu powinna otworzyc filie mauzoleum lenina,stalina i innych
      > wielkich bohaterow,ktozy wyzwalali ludzkosc poprzez mordowanie niewygodnych.
      > heh bohater do bohatera wpadl na kawke i wspolne prostowanie historyjek..
      >
      > wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,6938608,Oswiadczenie_prezydentow__nazistowskie_Niemcy_wywolaly.html
      >
      >
      >
      Nie ma co sie dziwiwc jak w Polsce powstaly takie prace jak ta.
      cms.antykwariat.waw.pl//mfc/7/5/0/1/218ff4a5d819f28148aad4183e522eccb0fb.jpg
      • vicky17 Re: bohaterski CCCP 19.08.09, 20:54
        xenocide napisał:

        >
        > Nie ma co sie dziwiwc jak w Polsce powstaly takie prace jak ta.
        > cms.antykwariat.waw.pl//mfc/7/5/0/1/218ff4a5d819f28148aad4183e522eccb0fb.jpg
        >
        >
        no tych historyjek to sie czlek nasluchal..najpierw,ze komuna wyzwolila
        ludzkosc,potem,ze mycnik byl przesladowany,potem,ze byl bohaterem marca i nie
        lubil komuchow,potem wrzeszczal bysmy od#### general jaruzela a teraz znowu
        wracamy do podstaw,ze komuna nas wyzwolila wlasnie.
        no prosze co za wspaniala polska gazetka..zyd i rusek dwa bratanki...
        • xenocide Re: bohaterski CCCP 19.08.09, 20:57
          Najgorsi byli ci co to najpierw wyslugiwali sie Komunistycznym Partiom Ukrainy
          czy Bialorusi w walkach z Polska a pozniej nas wyzwalali smile)
          • vicky17 Re: bohaterski CCCP 19.08.09, 21:02
            xenocide napisał:

            > Najgorsi byli ci co to najpierw wyslugiwali sie Komunistycznym Partiom Ukrainy
            > czy Bialorusi w walkach z Polska a pozniej nas wyzwalali smile)
            >

            no skoro holocaust byl zbrodnia to czym bylo wymordowanie 20 milionow wlasnych
            obywateli..wyzwoleniem? moja babcie wyzwalali na syberii ci sami co potem
            wyzwolili moich rodzicow a mnie skazali na komunizm. wstyd,ze gazeta polska ma
            czelnosc pisac takie przekrety i popierac lobuzow i mordercow ludzkosci.
            wszystko dobre jak zydowi przyklasniesz..
          • pozarski Re: bohaterski CCCP 19.08.09, 21:13
            Najgorsi byli polscy katoendecy, ktorzy mordowali powracajacych z obozow Zydow.
            Komunisci przy nich to pestka.
            • vicky17 Re: bohaterski CCCP 19.08.09, 21:17
              pozarski napisał:

              > Najgorsi byli polscy katoendecy, ktorzy mordowali powracajacych z obozow Zydow.
              > Komunisci przy nich to pestka.

              najgorsi sa tchorzliwi klamcy,wsrod nich niestety jest pelno twoich. najpierw
              krzyczycie na komunistow a potem wychodzi,ze kazdy z waszych tatusiow nim byl a
              teraz nawet wy calujecie sie z nimi.
              po wojnie nie katoendecy rzadzili tchorzliwy klamco..tylko twoje
              czerwono-koszerne pupile.
              • pozarski Re: bohaterski CCCP 19.08.09, 21:21
                Usz, rachciu, najgorsze to takie bredzace dziewoczki jak ty i ta ksenofobiczna
                Ksenia, ktora ci dorownuje kroku. Te baby!wink
                • dana33 Re: bohaterski CCCP 19.08.09, 22:00
                  najlepsze, ze ta pustema w co drugim poscie pluje na gw, na administracje, na
                  michnika, na kogo sie da, kto jest zwiazany z gazeta, i zupelnie, ale to
                  zupelnie nie przeszkadza jej to, uzywac portalu tej gazety, zeby sobie wlasnie
                  na nich popluc...
                  nie, zeby poszla na jakis inny portal i tam plula na gw... wlasnie tutaj....

                  nu, ale ona przeciez znana hipokrytka i manipulantka.... pustema wlasnie... big_grin
                  • pro100 Re: bohaterski CCCP 19.08.09, 22:20
                    dana33 napisała:

                    > najlepsze, ze ta pustema w co drugim poscie pluje na gw, na administracje, na
                    > michnika, na kogo sie da, kto jest zwiazany z gazeta, i zupelnie, ale to
                    > zupelnie nie przeszkadza jej to, uzywac portalu tej gazety, zeby sobie wlasnie
                    > na nich popluc...
                    > nie, zeby poszla na jakis inny portal i tam plula na gw... wlasnie tutaj....
                    >
                    > nu, ale ona przeciez znana hipokrytka i manipulantka.... pustema wlasnie... big_grin

                    jest post - jest kasa od reklamodawców, a gw wsio rawno czy plują czy srają. ty to jednak nie masz kiepełe do interesu.
                    • dana33 Re: bohaterski CCCP 19.08.09, 22:34
                      tu nie chodzi o interes, ale ty tego nie zrozumiesz, bo nie masz kiepele do
                      niczego...
                      • pro100 Re: bohaterski CCCP 19.08.09, 22:40
                        dana33 napisała:

                        > tu nie chodzi o interes, ale ty tego nie zrozumiesz, bo nie masz kiepele do
                        > niczego...

                        o interes to nie chodzi np tu
                        studio.wp.pl/wideo.html?mid=676400&ticaid=18986
                        ps. ty to jak masz uwagi krytyczne pod adresem giewu i agory ogłaszasz je na chińskich forach?
                        • vicky17 Re: bohaterski CCCP 20.08.09, 00:37
                          pro100 napisał:


                          >

                          > ps. ty to jak masz uwagi krytyczne pod adresem giewu i agory ogłaszasz je na ch
                          > ińskich forach?

                          no pasztet zapomnial jak sam lkal w karman giewu,ze sa be be bo ja
                          wycinali..babsko ma amnezje,za duzo tluszczu w mozgu.poza tym chyba kocha sie we
                          mnie,bo odejsc nie moze z moich wpisow.czatuje jak pies na kielbase..caly
                          dzien..i dobrze bo zna swoje miejscesmile
            • g-48 Re: bohaterski CCCP 19.08.09, 22:50
              A tak ci sie cos zydku nie pokrecilo?
              www.youtube.com/watch?v=24kSi1sxSPA
              www.youtube.com/watch?v=6n7XI92rNd8&feature=related
              Mam wieksza palete moze chcesz sobie troche pamiec poprawic?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka