elp1 07.10.04, 00:26 dobra robota! Dzięki, że "nabiłeś", rób tak dalej i pojawiaj się kiedy tylko chcesz i możesz. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ellenai Re: Cejli 07.10.04, 03:47 cejli super ze tu jestes z nami! jak to zwykle na slupszczan mozna zawsze liczyc! cmok i zapraszamy na wiecej Odpowiedz Link Zgłoś