07.10.04, 00:26
dobra robota!
Dzięki, że "nabiłeś", rób tak dalej i pojawiaj się kiedy tylko chcesz
i możesz.
Obserwuj wątek
    • ellenai Re: Cejli 07.10.04, 03:47
      cejli super ze tu jestes z nami! jak to zwykle na slupszczan mozna zawsze
      liczyc! cmok i zapraszamy na wiecej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka