Dodaj do ulubionych

komu herbatki?

09.10.04, 01:55
u was niby pozna noc ale herbatke mozna sie napic,mnie widze jakies
przeziebienie bierze cholercia ,wiec goraca herbata moze mnie nieco podkuruje!
Obserwuj wątek
    • aleks44 Re: komu herbatki? 09.10.04, 02:01
      jakos mi sie nie chce isc do kuchni,zaraz bede sie kladl spac wiec nie bede sie
      rozbijal za piciem he he ,zreszta siedze chwilke i wupilem jak nigdy dwie
      herbatki z cytrynka i kawe
      • ellenai Re: komu herbatki? 09.10.04, 02:03
        no tak elpik spi juz,pozno jest wiec sie nie dziwie ze ci sie nic nie chce, ja
        za chwile tez wychodze z domu!herbate wypijemy innym razem
        • aleks44 Re: komu herbatki? 09.10.04, 02:13
          tak,na pewno jeszcze sie nadazy okazja,moze z pradem he he
          • ellenai Re: komu herbatki? 09.10.04, 18:11
            wlasnie teraz pije herbatke,wole od kawy!chyba przestane pic kawe!
            • aleks44 Re: komu herbatki? 09.10.04, 18:23
              ja wole kawe i to rozpuszczalna,a poniewaz mam nadcisnienie to roznie z tym
              piciem wychodzi,ale tak ograniczm sie do dwoch ,czasem trzech kaw dziennie
              • ellenai Re: komu herbatki? 09.10.04, 18:45
                a mnie zoladek czasem bardzo boli po kawie,dlatego staram sie jej nie pic!
                • aleks44 Re: komu herbatki? 09.10.04, 23:18
                  mnie naszlo wlasnie na kubeczek herbatki z cytrynka,wiec lece do kuchni zrobie
                  i bede pisal i popijal
                  • elp1 Re: komu herbatki? 09.10.04, 23:47
                    mnie też ochota przyszła na herbatę z cytryną.
                    Trochę posłodze miodem. Co Ty na to? Lubisz miód?
                    • aleks44 Re: komu herbatki? 10.10.04, 00:09
                      oczywiscie ze lubie,ale ja uzywam slodzika
                      • elp1 nie myślisz, że miodzik jest zdrowszy? 10.10.04, 00:16
                        Mnie jakiś taki dziwny posmak słodzika nie odpowiada i jak nie muszę to wole
                        wcale nie słodzić, ale że np. herbata z cytryną moim zdaniem wymaga
                        posłodzenia, to używam miodu.
                        • aleks44 Re: nie myślisz, że miodzik jest zdrowszy? 10.10.04, 00:25
                          tak to racja,ja wlasciwie slodzika uzywam od chyba trzech lat,ale tez
                          sporadycznie slodzilem cukrem,teraz nie uzywam cukru wiec zostal slodzik,miod
                          tez mam ale jakos ,nie pomyslalem .
                          tak czy inaczej herbata z cytryna koniecznie musi byc poslodzona
                          • aleks44 Re: nie myślisz, że miodzik jest zdrowszy? 10.10.04, 15:18
                            wlasnie zrobilem sobie herbatke z cytrynka,oczywiscie poslodzana tym razem
                            miodem,tez tak moge pic,nie jestem wybredny
                            • elp1 powiedz raczej, że wiesz co jest dobre :-) 10.10.04, 17:29
                              herbata z cytryna i miodem ehehehe :-)))))
    • assasin76 ja proszę z soczkiem 10.10.04, 16:32
      malinowym jak można?:)buziaki
      • elp1 a Ty co? chora jesteś? 10.10.04, 17:31
        takie zamówienie zdradza, że chyba coś Cię w kościach łamie ;-)
        • aleks44 Re: a Ty co? chora jesteś? 10.10.04, 18:57
          mnie,jak na razie jeszcze nie lamie,ale wlasnie sobie teraz zrobilem z cytrynka
          i miodzikiem,jest wspaniala polecam
          • elp1 mam taką samą ;-) 10.10.04, 20:36
            jak chcesz to się z Toba podziele ehehehe :-)
            • aleks44 Re: mam taką samą ;-) 10.10.04, 21:24
              przez Ciebie zaczynam pic wiecej herbat dziennie, niz dawniej jak tylko
              sprawdzam co nowego na forum napisane i widze posta o herbacie ,to zaraz ide
              sobie zrobic.Nie wiem czy to dobrze he he
              • elp1 mam nadzieję, że ci nie zaszkodzą 10.10.04, 21:28
                bo czułabym się winna
                • aleks44 Re: mam nadzieję, że ci nie zaszkodzą 10.10.04, 22:07
                  mam nadzieje ,ze nie ale teraz zrobilem sobie taka bez miodu,bo jakos mi lepiej
                  podchodzi i ja wlasnie chlepcze he he
                  • elp1 Re: mam nadzieję, że ci nie zaszkodzą 10.10.04, 22:37
                    jak czujesz, że się zimno do Ciebie dobiera to może lepiej zaserwuj sobie
                    herbatę z sokiem malinowym, która rozgrzewa, albo z jakąś mocniejszą
                    jeszcze "wkładką"?
                    • aleks44 Re: mam nadzieję, że ci nie zaszkodzą 10.10.04, 22:44
                      alkoholika ze mnie zrobisz he he ,ale powiem Ci ,ze taka kuracje to ja tez
                      wszystkim polecam
                      • elp1 nie dziwię się że polecasz 10.10.04, 23:31
                        sprawdzona, działa, nam pomaga to niech i innym służy jak najlepiej
                        Na zdróweczko zakrapianą herbateczką ehehehe ;-)
                        • aleks44 Re: nie dziwię się że polecasz 10.10.04, 23:35
                          ja juz nie moge ,przez ten watek herbaciany,chyba mi sie kijanki w zoladku
                          zalegly,bo tylko pije i pije he he
                          • magosiaa Re: nie dziwię się że polecasz 10.10.04, 23:36
                            Ja mam do kuchni daleko, bo komputer jest na poddaszu i nie chce mi się
                            schodzić :)))
                            • aleks44 Re: nie dziwię się że polecasz 10.10.04, 23:47
                              leniwa Jestes he he ,ale mnie tez sie nie zawsze chce isc po herbatke,po kawke
                              to bym chetniej lecial,ale o tej porze to juz nie
                              • magosiaa Re: nie dziwię się że polecasz 11.10.04, 00:09
                                O, kawę o tej porze piłam tylko jak jeszcze pracowałam na nocnych dyżurach.
                                Teraz ostatnia czyli druga kawa najpóźniej o 16 bo inaczej spanie mam z głowy.
                                Gdy pracowałam w dyzurach to w pewnym momencie po iluś tam kawach zaczynałam
                                mieć jakieś hercklekoty (częstoskurcz) i teraz ze strachu więcej niż dwie nie
                                pijam.
                                • aleks44 Re: nie dziwię się że polecasz 11.10.04, 00:16
                                  ja na trzech koncze,ale czasem jeszcze capucino,teraz pobieglem i jeszcze sobie
                                  herbate zrobilem
                                  • elp1 a dla mnie masz? 11.10.04, 09:27
                                    tylko ja proszę o bardzo gorącą z cytryną i miodem, bo ziąb okropny na dworze,
                                    a i tu gdzie teraz jestem trochę czasu minie zanim się ociepli ;-)
                          • elp1 hihihihihi :-))))))))))))))))))))))))))))))))))) 11.10.04, 09:50
                            aleks44 napisał:

> ja juz nie moge ,przez ten watek herbaciany,chyba mi sie kijanki w zoladku
                            > zalegly,bo tylko pije i pije he he

pij pij pij na zdrowie Aleks :-))))))))))
                            • aleks44 Re: hihihihihi :-)))))))))))))))))))))))))))))))) 11.10.04, 11:43
                              dobrze mowic,ale chyba przedawkowalem i teraz tylko kawka,ale do herbatki
                              jeszcze wroce
                              • elp1 wróciłeś? :-)))))))))))))))))))))))))))))))) 11.10.04, 16:28
                                przyznaj się co pijesz?
        • assasin76 już ładnych pare latek pije 11.10.04, 15:26
          z soczkiem malinowym zamiast cukru a tak profilaktycznie;))
          • elp1 czy taka herbatka profilaktycznie działa 11.10.04, 16:29
            przeciw zachorowaniu na netoholizm?
            • aleks44 Re: czy taka herbatka profilaktycznie działa 11.10.04, 16:38
              teraz bedzie kawka,rozpuszczalna ze smietanka i slodzikiem
              • elp1 to chodźmy do "kawy" 11.10.04, 16:41
                ehehehe ;-)
                Ja chyba zaparze sobie takiej zwykłej fusiastej
                • aleks44 Re: to chodźmy do "kawy" 11.10.04, 20:12
                  tym razem dla odmiany herbatka,z cytrynka i slodzikiem
            • assasin76 nie..też na to cierpię:((( 12.10.04, 16:27
              a herbatka tylko dla smaku...
              • ellenai Re: nie..też na to cierpię:((( 12.10.04, 17:01
                a ja dzis wode pije,kranowe!
                • aleks44 Re: nie..też na to cierpię:((( 12.10.04, 19:09
                  ja kranowe,uzywam tylko do mycia,a pije taka ze zrodelka,ma zupelnie inny smak
                  • assasin76 aleks zaoptrujesz się może tam gdzie ja?:) 13.10.04, 21:10
                    żeby nie mówić głosno powiem w lesie;)))?tak?
                    • aleks44 Re: aleks zaoptrujesz się może tam gdzie ja?:) 13.10.04, 21:21
                      ja nie wiem z jakiego miejsca Ty bierzesz wode,Ja mam takie jedno ale chyba
                      daleko od Twojego
                    • elp1 aaaale jesteś .... 13.10.04, 21:22
                      nie wierze, że ze skąpstwa nie chcesz głośno powiedzieć
                      • aleks44 Re: aaaale jesteś .... 13.10.04, 21:29
                        zlosliwi mowia,ze ta woda zawiera bardzo duzo roznego rodzaju
                        zanieczyszczen,ale skoro piekarnia miala tam podlaczony rurociag to znaczy ze
                        chyba tak zle nie bylo.Pamietam,woda tam leciala od zawsze , jak tam wybudowali
                        osiedle, to przybylo chetnych na wode tak ze czasto trzeba stac w kolejce.Wiem
                        ze sanepid od czasu do czasu bada te wode.
                        • elp1 źródlana jest najlepsza 13.10.04, 21:42
                          ale właśnie z lasu, zdala od uprawnych pól i jak najdalej od cywilizacji, która
                          miała nam tylko dobrem służyć a jak widać potrafi i bardzo szkodzić
                          • aleks44 Re: źródlana jest najlepsza 13.10.04, 21:45
                            wiem gdzie jest takie zrodelko,ale straszny kawal drogi w srodku lasu,wiec by
                            sie nie oplacalo po nia jezdzic,ale smak cudo,zimna jak lod
                          • assasin76 o tak z lasu 14.10.04, 12:05
                            jest pyszna;)))
    • elp1 komuś herbatki? 14.10.04, 11:48
      jak kawki nie rere?
      • myszka82 Re: komuś herbatki? 14.10.04, 12:45
        pychota, na rozgrzanie:)))
        • aleks44 Re: komuś herbatki? 14.10.04, 22:57
          wlasnie zaczynam pic herbatke z cytrynka ,moze komus lyczek ???
          • ellenai Re: komuś herbatki? 15.10.04, 02:08
            no to ja lykam z cytrynka herbate,siorbie az do sacza slychac!
            • aleks44 Re: komuś herbatki? 17.10.04, 22:24
              wlasnie sobie ja popijam i delektuje sie jej smakiem(aromatu nie czuje bo jest
              z cytrynka),ale i tak polecam ,w te chlodne jesienne dni
              • myszka82 Re: komuś herbatki? 19.10.04, 07:18
                ja poprosze.... pędze na śniadanie. herbatka też będzie:))) milego dnia
                • aleks44 Re: komuś herbatki? 19.10.04, 18:01
                  zapraszam troszke pozniej,teraz pije kawke,ale jak chcesz filzanke ,to nie ma
                  sprawy he he
                  • ellenai Re: komuś herbatki? 19.10.04, 18:05
                    ja tez herbatki chce, kawe juz mialam dzis!wystarczy
                    • aleks44 Re: komuś herbatki? 21.10.04, 18:33
                      wlasnie zezarlem kilka jablek i teraz popijam je herbatka,a Ty gdzie jestes??
                      • aleks44 Re: komuś herbatki? 21.10.04, 19:15
                        ale mnie suszy,wiec zrobilem sobie herbatki tym razem w kubku,moze mi
                        pragnienie ugasi he he
                        • myszka82 Re: komuś herbatki? 21.10.04, 19:23
                          jutro wolne, o 20 "billy elliot" wiec i herbatka będzie:)))
                          • aleks44 Re: komuś herbatki? 21.10.04, 19:29
                            to dobrze bo u Was, to chyba troszke zimniej niz u nas
                            • aleks44 Re: komuś herbatki? 24.10.04, 20:54
                              wlasnie sobie zrobilem,dodalem duuuuzo cytrynki i miodu,cosik po mnie lazi
                              moze jakies przeziebienie,wiec chyba jeszcze zaaplikuje sobie jakas aspirynke,
                              na nocke ,moze przejdzie do rana ????
                              • elp1 tak. Bardzo proszę ;-) 24.10.04, 21:22
                                zaczynam psikać buuuu nie cierpię kataru :-(
                                • aleks44 Re: tak. Bardzo proszę ;-) 24.10.04, 21:31
                                  z tym bedzie pewien problem,jak go rozwiazac ?????
                                  przed chwika Dorota mi zanucila piosenke na poczcie,nie miala z tym
                                  najmniejszego problemu,choc przyznam ,ze myslalem ze ma bardziej dziewczecy glos
                                  ale jak przeslac herbatke ????? nie wiem
                                  • elp1 To wcale nie jest trudne 24.10.04, 21:44
                                    Ty zaparzyłeś, doprawiłeś i siorbiesz, a ja łykam i się zachwycam smakiem,
                                    aromatem. Pycha! ;-)
                                    • aleks44 Re: To wcale nie jest trudne 24.10.04, 21:47
                                      bardzo realistyczne,przede wszystkim to siorbanie hi hi hi
                                      jak Bys jeszcze powiedziala,zebym lyzeczke wyciagnal ze szklanki to Bys mnie
                                      juz calkiem tym dobila he he he (ja zawsze wyciagam)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka