Dodaj do ulubionych

Tour des Alpes 2005

22.06.05, 16:28
Witam i zapraszam wszytskich zainteresowanych na niezwłykłą wyprawe rowerową
w Alpy. Trasa wiedzie m.in przez Bratysławe, Wiedeń, Wenecje, Werone, Linz,
Ceske Budejovice. Będziemy " kręcić" przez 3 tygodnie, średnio po 110 km
dziennie. Chcemy zdobyć wiele przełęczy i podjazdów, m.in. najbardziej stromy
podjazd świata!
Wszystkie szczegóły tutaj: www.travelbikers.prv.pl
Pomóż nam! Zagłosuj na naszą strone! (Głosować można na stronie poprzez
kliknięcie baneru i wejścia na top liste)
SZUKAMY SPONSORÓW I PATRONÓW MEDIALNYCH
Obserwuj wątek
    • majak_m Re: Tour des Alpes 2005 23.06.05, 12:38
      Ja narazie zadowalam sie BikeMaratonami. Ale w przyszlosci mysle o takiej wyprawie.
      Przydalaby sie jakas niewiasta w Waszej grupie Panowie. Moze sie jakas zglosi.
      • ciupazka Re: Tour des Alpes 2005 23.06.05, 14:36
        A tu jakie toury, niekoniecznie rowerem . Fajne tu są foty. Wiele miejsc
        widziałam, ha , ale w tym roku post na tour...:


        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=91
        • ellenai Re: Tour des Alpes 2005 25.06.05, 02:34
          taka wyprawa rowerowa to miodzio,ale ja juz za stara sie na to robie niestety!
          • majak_m Re: Tour des Alpes 2005 26.06.05, 09:54
            Co Ty gadasz? Za stara? Napisz poprostu ze Ci sie nie chce lub ze nie masz
            czasu,przynajmniej ktos uwierzy :P
            Dopiero co rowerek kupilas teraz tylko kondyche dobra zlapac i w droge.
            • ellenai Re: Tour des Alpes 2005 26.06.05, 22:53

              dzis to porazka jak mi sie nic nie chce heheh

              nowe alternatywne forum GORLICE!!
              Nowy Sacz
              [']-JPII
              • majak_m Re: Tour des Alpes 2005 26.06.05, 23:50
                Teraz juz bardziej w to uwierzylem hehehe.
                Wazne zeby sie nie poddawac.
                • ellenai Re: Tour des Alpes 2005 27.06.05, 05:59
                  hehe,zeby tak jeszcze lenia pokonac!
                  • ciupazka Re: Tour des Alpes 2005 07.09.05, 18:50
                    Wyprawa "Tour des Alpes" 2005 zakończona, trzeba chłopakom złożyć
                    gratulacje a ponieważ prosza o pomoc w zaplanowaniu wyprawy w przyszłym
                    roku to zapytam co im proponujecie? Obejrzcie galerię zdjęć. Fajne!

                    www.travelbikers.prv.pl/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka