Dodaj do ulubionych

Cisza na Forum..

20.11.05, 09:30
nie wiem co sie stalo,od wczoraj zadnego wpisu,pewnie odsniezacie, co w nocy
nasypalo.Teraz pije kawke i zastanawiam sie,ze moze jeszcze spicie,zatem
wstawac,szkoda dnia
milego dzionka
Obserwuj wątek
    • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 20.11.05, 10:06
      bede pisal sam ze soba,bo kawke juz wypilem,troszke poczytalem.Teraz musze
      pomyslec o jakims obiadku,moze mi cos podpowiecie w tym temacie ???
      • zuzanna6 Re: Cisza na Forum.. 20.11.05, 11:06
        jestem, jestem

nie bedziesz sam

kurde u nas ciemno, śniegiem sypie, dzien do spania
    • zuzanna6 Re: Cisza na Forum.. 20.11.05, 11:07
      no, nie ma co narzekac, wkońcu czas na zimę
      • maladanka Re: Cisza na Forum.. 20.11.05, 11:58
        trochę się wstydzę bo lenistwo przewazyło i nie poszłam na rajd - zakończenie w
        Foluszu - kiełbacha,ognisko itp..może jeszcze zdązycie?
        • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 20.11.05, 12:26
          nie tylko Ty,ja dzisiaj tez mam lenia,nie ruszam sie nigdzie,siedze w domu.
          W przyszlym tygodniu jest spotkanie milosnikow Beskidu Niskiego w Nieznajowej
          (chatka studencka),wiec moze sie tam wybiore.

www.beskid-niski.pl/index.php?pos=/aktualnosci/news1
          • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 20.11.05, 12:31
            chyba tez to zrobie Zuzazako i pojde zaliczyc mala drzemeczke
            • sledzik4 Re: Cisza na Forum.. 20.11.05, 14:18
              Cisza bo się... jeździ. :)

pzdr - sledzik4
              • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 20.11.05, 15:06
                slychac tylko szum opon po asfalcie,a kilometry uciekaja,uciekaja
                jeszcze dzisiaj nosa z domu nie wystawialem
                milego popoludnia
                • ellenai Re: Cisza na Forum.. 20.11.05, 19:02
                  ja bylam wczoraj caly dzien w cheyenne na zakupach i wiecie co sobie
                  kupilam?!!!!!!!kurde KOTA! syjamskiego kota! nie wiem co mi odbilo!juz mam
                  jednego kota ktory ma syjamski charakterek a tu przyprowadzilam do domu
                  drugiego! teraz mi sie oba tluka za plecami bo kazdy chce dominowac i rzadzic!
                  • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 20.11.05, 19:49
                    jak by oba nie widzialy kto w tym domu rzadzi hehe,oczywiscie TY
                    ten rzadzi kto jesc daje hehe
                    • ellenai Re: Cisza na Forum.. 21.11.05, 02:04
                      hehe no to moj maz jesc kotom daje zawsze hehe
                • sledzik4 Re: Cisza na Forum.. 20.11.05, 20:39
                  aleks44 napisał:
                  > slychac tylko szum opon po asfalcie,a kilometry uciekaja,uciekaja... <

To prawda... :)))

> jeszcze dzisiaj nosa z domu nie wystawialem <

Aleks - nieee... Ty???

> milego popoludnia <

Dziękuję - super było. :D

Pozdrawiam - sledzik4
                  • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 20.11.05, 20:49
                    wiem ,mam zmarnowany dzien,ale jak sobie cos rano nie zaplanuje,to potem juz
                    wszystko idzie zle,za duzo mialem planow i dlatego tak wyszlo.
                    • ellenai Re: Cisza na Forum.. 21.11.05, 02:05
                      ja tez przepuscilam dzien............eh
                      • dunajec1 Re: Cisza na Forum.. 21.11.05, 02:28
                        Ja to tez sie dojezdzilem,pojechalem po corke bo Buffalo,ok.160km w jedna
                        strone to rzeczywiscie slyszalem szum opon,ale co to jest taka odleglosc
                        tutaj,pozdr.
                        • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 21.11.05, 08:33
                          Masz racje,gdyby Ci to przyszlo tutaj zrobic 160 w jedna strone,byloby to juz
                          jakims wyczynem hehe,ale przy Waszych drogach,to mozna spokojnie smigac.
                          u nas to dwa dni jazdy hehe
                          • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 21.11.05, 13:24
                            wszyscy gdzies sie podziali,pewnie pracuja,ja tez za chwilke juz zmykam
                            milego popoludnia
                            • sledzik4 Re: Cisza na Forum.. 21.11.05, 15:22
                              Cześć
                              Do 16-tej jestem w pracy. Muszę się nieźle "zwijać", bo na 18-tą idę ze swoimi
                              Lwicami na "Konia Polskiego". Będzie ubaw. :))

pozdrawiam - sledzik4

www.konpolski.com.pl/
                              • ellenai Re: Cisza na Forum.. 21.11.05, 16:39
                                hehe no tak plany macie dobre na popoludnie!
                                a ja wczoraj caly dzien bylam u tesciowej:)
                              • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 21.11.05, 23:00
                                Tak Ty z Lwicami na kabarcie,Ellen z kocicami u tesciowej,jednym slowem klawo
                                milej zabawy,choc juz pewnie Jestescie w domu
                                • dunajec1 Re: Cisza na Forum.. 21.11.05, 23:05
                                  Aleks, z kotami lepiej nie zaczynac bo podrapia,ze nie wspomne o kocicach.
                                  • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 21.11.05, 23:22
                                    wlasnie Ellen razem ze swoimi kocicami wyzywaja sie na Mezu Ellen,gdzie tu
                                    sprawiedliwosc,biedne chlopisko,chyba ze zrobi tak :(nie mow Ellen)

Facet przychodzi do gazety zamówić ogłoszenie:
                                    "Zaginął ukochany kotek mojej żony - czarny, białe skarpetki,
                                    wesołe ślepka, figlarne usposobienie. Dla znalazcy nagroda 5000 złotych!"
                                    - Czy to aby nie za dużo? - zdziwił się redaktor.
                                    - Nie ma obawy, sam skur..... utopiłem.
                                    • ellenai Re: Cisza na Forum.. 21.11.05, 23:32
                                      hehe e nie no to moj maz kupil osobiscie za swoja kase tego kota,wiec chyba go
                                      sprzedawac od razu nie chce a juz topic to napewno!
                                      • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 21.11.05, 23:54
                                        mozna dla zmylki,na Twoim miejscu bym sprawdzil
                                        • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 24.11.05, 00:00
                                          rozumiem cisze przez 10,15,20 min ale przez pol godziny ???? hehe
                                          • ellenai Re: Cisza na Forum.. 24.11.05, 04:09
                                            heheh no ja bylam w drodze do domu a w domu to juz zajelam sie chalupa ,tak
                                            ladnie bylo na polu ,nic tylko cieszyc sie piekna pogoda!
                                        • ellenai e tam zmylka nie n/t 24.11.05, 04:09

• aleks44 Re: e tam zmylka nie n/t 24.11.05, 10:11
                                            u nas ladnie nie bylo,i chyba nie bedzie ,wlasnie teraz delikatnie pada
                                            sniezek i jest -3 stopnie
                                            • ellenai Re: e tam zmylka nie n/t 24.11.05, 17:37
                                              moj brat w mailu napisal ze gorlice to jeszcze jeszcze z tym sniegiem ale dalej
                                              od skrzyzowania ropy hehe(tradycyjnie)hehe jest kolo podbiegunowe a czym dalej
                                              w strone wysowej to bardziej podbiegunwo!ja mam nadzieje ze ty dojedziesz do
                                              tej nieznajowej!podobno drogi dobrze sa odsniezone! ja sobie po prostu tego nie
                                              wyobrazam! u mnie deka sniegu ,slonce swieci i jest fajnie!
                                              • dunajec1 Re: e tam zmylka nie n/t 24.11.05, 19:19
                                                A u mnie zima kurka siwa,snieg z wiatrem,-5C,brrrr,pogoda barowa.
                                                • ellenai Re: e tam zmylka nie n/t 24.11.05, 19:55
                                                  u mnie slonce ale temperatura nie wiem jaka,zimno strasznie nie jest!
    • zuzanna6 Re: Cisza na Forum.. 24.11.05, 21:22
      sprawdzam obecność i pozdrawiam
      • sledzik4 Re: Cisza na Forum.. 24.11.05, 21:48
        zuzanna6 napisała:
        > sprawdzam obecność i pozdrawiam <

Obecny to ja będę ale w sobotę... na ziemi sądeckiej (Stróże).
        Niestety z bardzo przykrego powodu. :(

Serdecznie pozdrawiam FNS z Wrocławia - sledzik4
        • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 24.11.05, 23:16
          Stroze to tylko kilkanascie km od Gorlic.
          • ellenai Re: Cisza na Forum.. 25.11.05, 05:54
            oj sledziku wspolczuje przykrego powodu odwiedzin w strozach!
            • sledzik4 Re: Cisza na Forum.. 25.11.05, 16:05
              ellenai napisała:
              > oj sledziku wspolczuje przykrego powodu odwiedzin w strozach! <
              > "Uwielbiam poznawanie ludzi przez net!" <

To miłe.
              Dziękuję Ellenai :)

Aleks44 napisał:
              > Stroze to tylko kilkanascie km od Gorlic. <

Miałem nadzieję, że przejadę się busem jadącym do Gorlic (9.35), ale ze Stróż
              bedę zasuwał z Lwicami piechotką (ok. 3km) do Polnej.

Wyjazd z Wrocka (dzisiaj) 22.10 - w Stróżach 5.25 - planowo.

Jak wrócę - zdam krótką relację z pobytu...

Pozdrawiam FNS - sledzik4
              • ciupazka Re: Cisza na Forum.. 25.11.05, 17:44
                A co w Stróżach jest? Zlot jaki?
                • sledzik4 Re: Cisza na Forum.. 25.11.05, 17:57
                  ciupazka napisała:
                  > A co w Stróżach jest? Zlot jaki? <

W Polnej - pogrzeb. :(

pzdr - sledzik4
                  • ciupazka Re: Cisza na Forum.. 25.11.05, 18:09
                    Smute to, zwłaszcza jeżeli bardzo ktoś bliski.3maj się!
                    • sledzik4 Re: Cisza na Forum.. 25.11.05, 19:39
                      ciupazka napisała:
                      > Smute to, zwłaszcza jeżeli bardzo ktoś bliski.3maj się!

Dziękuję Ciupazko

Serdecznie pozdrawiam - sledzik4
                      • ellenai Re: Cisza na Forum.. 25.11.05, 19:58
                        sledziku drogi a mozna wiedziec kto z bliskich ci odszedl?
                        • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 25.11.05, 23:15
                          nie dobrze,gdyby nie ten wyjazd do Nieznajowej,
                          • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 12.12.05, 13:04
                            rano patrze, nie ma nikogo,teraz tez pusto,co z Wami ???
                            ide zrobic dobry uczynek do kuchni,trzeba sie pdlizywac hehe nie ma lekko !!!
                            • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 12.12.05, 15:27
                              Aleks długo Ci trwa to podlizywanie :)
                              • ellenai Re: Cisza na Forum.. 12.12.05, 16:46
                                hehe do kazdej roboty trzeba sie dobrze przygotowac heheh
                                • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 12.12.05, 18:51
                                  podobno jest różnica między robotą a pracą,o tym myślałaś? :)
                                  • ellenai Re: Cisza na Forum.. 12.12.05, 18:54
                                    nie myslalam:) hehe
                                    • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 12.12.05, 19:01
                                      oj chyba masz racje zabalował w tej robocie Aleks :)
                                      • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 12.12.05, 20:13
                                        przerabialem wieszadlo ,do takich roznych dupereli kuchennych,bylo na 30 cm, z
                                        kilkoma haczykami,teraz jest na 1,5 m i ma kilkanascie haczykow i trzeba bedzie
                                        klamotow dokupic bo miejsce jest hehe
                                        • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 12.12.05, 20:14
                                          metal nie kruszeje,ale zajac na mrozie to tak !!!!
                                          • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 12.12.05, 20:15
                                            Ellen musisz czesciej popijac,bedziesz miec wieksza wprawe
                                            • ellenai nie,no nie dziekuje ale z rady nie skorzystam hehe 12.12.05, 20:53
                                              moj leb nie jest taki tegi jak twoj ehhe
                                          • ellenai chyba 12.12.05, 20:55
                                            jednak akumulatory kruszeja !
                                            • aleks44 Re: chyba 12.12.05, 21:32
                                              szczegolnie na mrozie,zreszta nie tylko one hehe
                                              poczte odebralem dobre !!!!!,ach te kobiety !!!!
                                              • ellenai Re: chyba 12.12.05, 22:36
                                                mroz jest wredny! O!
                                                • aleks44 Re: chyba 12.12.05, 22:51
                                                  tez nie lubie morozu,ale czasem jest potrzebny,zeby choroby wymrozilo
                                                  • ellenai Re: chyba 13.12.05, 21:06
                                                    fakt mroz podobno zabija zarazki!
                                                  • aleks44 Re: chyba 13.12.05, 21:17
                                                    tez to slyszalem,ale jak jestem chory to wole siedziec w domu hehe
                                                    chyba ze Masz jakis inny sposob ??
                                                  • ellenai Re: chyba 13.12.05, 21:50
                                                    he ,nie mam,siedziec w domu,jak ty!
                                        • ellenai no prosze ty to pozytecznie spedzasz czas n/t 12.12.05, 20:54

• aktsieta Re: Cisza na Forum.. 12.12.05, 14:38
      Święta i wszystko co się z tym wiąże.Może dlatego cisza albo nikt już nie ma nic do powiedzenia :)
      • ellenai Re: Cisza na Forum.. 12.12.05, 16:47
        ja nie czulam sie najlepiej wczoraj :(
        • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 12.12.05, 18:24
          troche dlugo,mi zeszlo,ale wszystko wisi tak jak ma wisiec !!!! hehe
          a dlaczego nie czulas sie dobrze ??? niedysponowana,nie przejmuj sie !!
          • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 12.12.05, 18:54
            aleks44 napisał:

> troche dlugo,mi zeszlo,ale wszystko wisi tak jak ma wisiec !!!!

Przewaznie jak wisi to kruszeje :)
            • ellenai Re: Cisza na Forum.. 12.12.05, 18:55
              no kruszalam po imprezie hehhe
              • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 12.12.05, 18:59
                Po imprezie to susza,a skruszke to przed innymi jak sie narozrabia :)
                • ellenai Re: Cisza na Forum.. 12.12.05, 20:43
                  hehe nie nie narozrabialam na szczescie ale kruszec musialam w niedziele
                  • sledzik4 Re: Cisza na Forum.. 12.12.05, 20:50
                    Jaka cisza?
                    Ellenai, Danusia, Aleks - poczta nadchodzi.
                    Roześlijcie dalej... ;)
                    • ellenai Re: Cisza na Forum.. 12.12.05, 20:52
                      oki,juz sprawdze skrzynke jak cos wysylasz!cmok
                      • aktsieta Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 13.12.05, 11:30
                        A co ja tu sama będę robiła ?
                        • ciupazka Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 13.12.05, 13:52
                          Pewnie, ateiści dzisiaj milczą???? Dziwne!
                        • ellenai Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 13.12.05, 16:02
                          alez jestesmy tutaj!
                          • aktsieta Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 13.12.05, 16:33
                            Ateiści to też wierzący tylko inaczej :)
                            • aleks44 Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 13.12.05, 17:19
                              wszystich mozna nawrocic hehe,mialem znajoma,bardzo fajna dziewczyna ,juz teraz
                              mezatka z dziecmi itd.Byla w zborze ??? Zielonoswiatkowcow,ladna madra,ale jak
                              p......,to czeski film,nie bylo wiedomo o co chodzi.Kiedys powiedziala mi ze z
                              dzieci to tylko smrod w domu i nie bedzie prac pieluch ,prac mezowi koszul
                              skarpetek i takie tam bzdety,ale poznala goscia chyba od Nowego
                              Targu ,wstrzasnal chyba jak nalezy, slub wziela,dzieci urodzila,teraz jest
                              jeszcze fajniejsza niz kiedys,wiec wsztskich mozna naprostowac,tylko trzeba
                              odpowiedniego podejscia hehe
                              • aktsieta Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 13.12.05, 20:51
                                ewidentny przykład "lekarstwa" przed użyciem wstrząsnąć :)Po wstrząsnięciu zbór poszedł w....?
                                • aleks44 Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 13.12.05, 21:00
                                  oni mi nie przeszkadzaja,ale jej bylo mi szkoda,na szczescie wyszla z tego i
                                  jak kiedys jej zapytalem ,to pwiedziala ze teraz jej dobrze ,wiec chyba dobra
                                  droge wybrala.
                                  • aktsieta Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 13.12.05, 21:23
                                    I cieszy to że ludzie odnajdują drogę do "domu"
                                    • ellenai Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 13.12.05, 21:28
                                      co do religii to trzeba moim zdaniem troche wyrozumialosci wobec innych! kazdy
                                      wybiera co dla niego jest ok i niech sie tego trzyma!byle nie krzywdzil innych
                                      tym!
                                      • aktsieta Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 13.12.05, 21:38
                                        Mądre słowa.Ta nasza narodowa religijność przypomina trochę ekshibicjonizm.
                                        • ellenai Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 13.12.05, 21:49
                                          to fanatyzm ale nie tylko nas to dotyczy!wezmy na przyklad baptystow z poludnia
                                          usa!uffffffff ci to dopiero potrafia!
                                          • aktsieta Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 13.12.05, 21:51
                                            powiadają że fanatyzm gorszy od faszyzmu.Przesada zawsze jest niezdrowa
                                            • aleks44 Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 13.12.05, 22:22
                                              Mormoni tez fajnie maja ,a ktora to religia pozwala na kilka zon ???/
                                              u nas zaraz by kazali przedlozyc zaswiadczenia na temat zdrowia hehe
                                              • zuzanna6 Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 14.12.05, 19:44
                                                jestem, pozdrawiam
                                                • ellenai Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 14.12.05, 19:57
                                                  pozdrawiamy zuzanko cmok!
                                                  a z tymi mormonami i ich zonami to wcale tak nie jest ze moga miec pare zon!
                                                  prawo tutaj tego zabrania ! zreszta czego ty zazdroscic?wiesz jak sie baby
                                                  potrafia klocic na kupie?heheh
                                                  • zuzanna6 Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 14.12.05, 20:00
                                                    hi hi hi no
                                                  • ellenai cmok zuza n/t 14.12.05, 20:08

• zuzanna6 Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 14.12.05, 20:11
                                                    cmok kochana

kurde tak pędzicie, ze nie wiem gdzie sie wcisnąć, a czasu braknie wszystko
                                                    przeczytac

ale to dobrze, to bardzo dobrze
                                                  • ellenai Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 14.12.05, 20:20
                                                    no ostatnio niezle nam sie moc przerobowa podniosla,dzieki aktsiecie
                                                  • aktsieta Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 14.12.05, 22:51
                                                    Co znowu narzekacie?Mormoni to jacyś masochiści?Mój powiada że ledwo co z jedna wytrzymuje a z kilkoma to nawet nie chciałby myślec. :)
                                                  • aleks44 Re: Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? 20.12.05, 12:59
                                                    bo ja wiem ,powinien sprobowac,Ty wiesz jak by sprzatanie szlo,siedzialby
                                                    sobie,kawusie lub piweczko popijal i od czasu do czasu tylko mowil ,jeszcze
                                                    to,jeszcze tamto i robota by szla.Tobie tez bylo by lzej hehe,no ale i casniej
                                                    na malzenskim lozu hehe
    • aktsieta Pochowaliście się czy co? 20.12.05, 10:03

• sledzik4 Wszyscy pracują :) 20.12.05, 10:09

• paula9618 Re: Pochowaliście się czy co? 05.01.06, 22:06
        ??
    • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 20.12.05, 10:13
      chyba zakupy robią? Tłumy ludzi w sklepach.
      • sledzik4 Re: Cisza na Forum.. 20.12.05, 10:57
        To prawda - mój pryncypał właśnie... ;)
        • ellenai Re: Cisza na Forum.. 20.12.05, 17:07
          ja chyba juz jestem po zakupach,nie planuje wiecej wydawac kasy!
          • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 20.12.05, 17:42
            kasiorka poszła w ...... jak to powiada Aleks :)
            • ellenai Re: Cisza na Forum.. 20.12.05, 19:07
              kase ciezko utrzymac przy sobie czasem!
              • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 20.12.05, 19:24
                tylko czasem?
                • ellenai Re: Cisza na Forum.. 20.12.05, 19:25
                  pewno tak!
                  • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 20.12.05, 19:35
                    mnie się nie trzymają,muszę kieszenie pozaszywac
                    • zuzanna6 Re: Cisza na Forum.. 20.12.05, 19:39
                      echm ja tez mam z tym problemy

zyje zawsze ponad stan hi hi hi
                      rodzinie zawsze tłumaczę, wszyscy sie modlcie zebym w cos wygrała, to wam
                      wszystkim bedzie lepiej, mam dużą fantazję i uwielbiiam obadrowywac wszystkich

i chyba przyciagam pijaków, bo nie ma dnia by którys o złotówke nie poprosił,
                      idze tłum, a oni zawsze do mnie

szkoda, im więcej bym miała, tym więcej bym dawała, a co biedak biedakowi moze
                      dac...
                      • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 20.12.05, 19:54
                        biedak biedakowi-dobre słowo a to już dużo w tym zakręconym świecie
                        • zuzanna6 Re: Cisza na Forum.. 20.12.05, 19:57
                          no niby tak, masz rację, dobre słowo, usmiech no i jeszcze skarpetki dorzuce
                          • ellenai Re: Cisza na Forum.. 20.12.05, 20:14
                            mozna sie nauczyc panowac nad kasa! troche wprawy i mozna do niezlej wprawy
                            dojsc
                            • zuzanna6 Re: Cisza na Forum.. 20.12.05, 20:19
                              wiem elle, trzeba troche rozsądku
                              jedni to mają we krwi
                              inni nie
                              • ellenai Re: Cisza na Forum.. 20.12.05, 20:54
                                no wlasnie ale ten nawyk to sobie mozna chyba wyrobic!
                                • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 21.12.05, 13:23
                                  z kasa zawsze sa problemy,nie zarabiamy tak jak na zachodzie ,a taez ciezko
                                  pracujemy,wiec trzeba sie zastanawiac ,na co sie ja wydaje.
                                  • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 21.12.05, 14:30
                                    chulaj dusza piekła nie ma:1 porcję kaszanki i 12 widelców
                                    • ellenai Re: Cisza na Forum.. 21.12.05, 16:09
                                      kaszanki nie jadlam od lat!
                                      • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 21.12.05, 16:16
                                        a ja przed chwileczką:z cebulką i z ogóreczkiem kiszonym;Pychotka,jeszcze pół godziny się oblizywałam :)
                                        • ellenai Re: Cisza na Forum.. 21.12.05, 16:18
                                          ja dzien zaczelam nie wiem co tam bedzie na obiad ,sniadanie....
                                          • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 21.12.05, 18:11
                                            chleb z ijuszem?
                                            • ellenai Re: Cisza na Forum.. 21.12.05, 19:21
                                              co to ijusz?
                                              • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 21.12.05, 21:14
                                                Chleb i jusz to wszystko :)
                                                • ellenai Re: Cisza na Forum.. 21.12.05, 22:44
                                                  no to ja jem ciastka i jussz to wszystko
                                                  • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 22.12.05, 10:22
                                                    Smacznego!z czekoladką?Czekoladka dobrze wpływa na samopoczucie :)
                                                  • ellenai Re: Cisza na Forum.. 22.12.05, 18:14
                                                    czekoladki,no jasne!
                                                  • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 23.12.05, 12:11
                                                    jako "tabletka energetyczna" to czekolada jest wspaniala,ale co za duzo to nie
                                                    zdrowo,trzeba dbac o linie,mowie o sobie hihi
                                                  • ellenai Re: Cisza na Forum.. 23.12.05, 16:31
                                                    tez musze dbac o linie heheheh czekoladzie mowie nie
                                                  • dunajec1 Re: Cisza na Forum.. 23.12.05, 16:57
                                                    A ja lubie,ale czarna gorzka,choc mleczna tez,byle nic w niej nie bylo,jakichs
                                                    orzeszkow czy cos tam.
                                                  • ellenai Re: Cisza na Forum.. 23.12.05, 17:01
                                                    ja wlasnie lubie orzechowe,z nadzieniami mleczne czekolady,gorzkiej to nie
                                                  • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 25.12.05, 12:33
                                                    czekolada powinna byc jak sumienie i słodka....tego to już nie powiem bo wstyd :)
                                                  • ellenai Re: Cisza na Forum.. 25.12.05, 16:56
                                                    eh,czekolady! zeby od nich nie tyc:)
                                                  • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 25.12.05, 20:08
                                                    To jest marzenie :)
                                                  • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 25.12.05, 21:09
                                                    "kochanego cialka nigdy za wiele"
                                                    nie przejmujcie sie
                                                  • ellenai Re: Cisza na Forum.. 26.12.05, 04:59
                                                    dobra,dobra heheh
                                                  • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 26.12.05, 12:19
                                                    "Kości zostały rzucone,powiedział mąż rzucając chudą żonę" :)
                                                  • ellenai Re: Cisza na Forum.. 05.01.06, 22:14
                                                    hmmmmm,no to ja chuda nie jestem,moj maz tak nie powie
                                                  • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 05.01.06, 22:49
                                                    chude tez piekne hehe
                                                  • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 14.01.06, 11:34
                                                    ale z Ciebie dyplomata :)
                                                  • zuzanna6 Re: Cisza na Forum.. 14.01.06, 11:51
                                                    wazny jest człowiek, a nie jego opakowanie
                                                  • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 14.01.06, 12:01
                                                    gorzej jak zostanie tylko opakowanie
                                                  • zuzanna6 Re: Cisza na Forum.. 14.01.06, 12:14
                                                    o to przerabane, opakowanie wyrzucic, poszukac człowieka
                                                  • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 14.01.06, 12:21
                                                    Ktoś powiedział że coraz wiecej ludzi coraz mniej człowieka :)
                                                  • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 14.01.06, 15:40
                                                    czlek ,czlekowi nie rowny
                                                  • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 14.01.06, 17:15
                                                    tysz prawda :)
                                                  • ellenai Re: Cisza na Forum.. 14.01.06, 18:29
                                                    ho ho jakie tu madrosci zyciowe w tym watku zapodajecie heheh
                                                  • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 14.01.06, 18:50
                                                    to Aleks to on, ja nie winna :)
                                                  • ellenai Re: Cisza na Forum.. 14.01.06, 19:14
                                                    jak dobrze ze jest aleks hehehe
                                                  • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 14.01.06, 19:19
                                                    BARDZO DOBRZE :)
                                                  • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 15.01.06, 21:20
                                                    co z tego ze dobrze,jak Was nie widac,spicie czy co ?????
                                                    zartowalem,kazdy moze robic co chce
                                                  • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 15.01.06, 23:18
                                                    baławana lepiłam ale wyszło mi co innego,takie zwierzątko z dziobem :)
                                                  • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 16.01.06, 09:03
                                                    moze pingwin,tez ma chyba dziob
                                                  • aktsieta Re: Cisza na Forum.. 16.01.06, 20:00
                                                    na pingwina to mi jednak nie wyglądało,chociasz wzrost podobny :)
                                                  • aleks44 Re: Cisza na Forum.. 16.01.06, 23:06
                                                    znaczy sie balwan kurdupel ???