09.02.06, 20:34
ups chyba przeziebienie mnie lapie! a wasze zdrowko jak sie miewa?
Obserwuj wątek
    • dunajec1 Re: kicham! 10.02.06, 03:21
      Nie kichaj tylko do lozka,masci piersiowej uzyc i po kichaniu.
      • ellenai Re: kicham! 10.02.06, 03:54
        heheh masc piersiowa! az mi wylecialo z pamieci co to bylo! hehehehehheheheheh
        nie mam takowej ,wiec musze sie kurowac innaczej!
        • sledzik4 Re: kicham! 10.02.06, 17:38
          Może grzańca Ci zrobić?
          Swoją lubą tak leczę. :)
          • ellenai Re: kicham! 10.02.06, 17:50
            sledziku zrob! a jak sie robi grzanca?ale i tak kicha bo pewno nie dostane
            tego co trzeba do grzanca
            • aktsieta Re: kicham! 10.02.06, 19:40
              nie wiem co Ci radzić? swojemu staremu robię okłady z piersi przy takich dolegliwościach :)
              • aleks44 Re: kicham! 10.02.06, 20:10
                a a a , maz juz wyzdrowial ?????,bo ja tez sie przeziebilem
                • aktsieta Re: kicham! 10.02.06, 20:29
                  u mnie nie ma wylegiwania się.Okład i do roboty :)
                  • aleks44 Re: kicham! 10.02.06, 20:42
                    nie ma sprawy,nawet przez mysli mi nie przeszlo ,zeby sie po tym wylegiwac
                    • aktsieta Re: kicham! 10.02.06, 20:46
                      znowu Ci kudłate myśli chodzą po głowie :)
                      • ellenai Re: kicham! 10.02.06, 21:42
                        weekend idzie mozna kudlacic
                        • aktsieta Re: kicham! 10.02.06, 22:57
                          a no tak w dzień powszedni to do pracy trzeba chodzić,a w weekend to robotę ma się w domu
                          • ellenai Re: kicham! 10.02.06, 22:59
                            hehehe no tak tak aktsieto!
                            a dzis sobie poalkohoujemy jaka butelka baileysa albo winem i bedzie fajnie
                            • zuzanna6 Re: kicham! 11.02.06, 10:30
                              jak ostatnio tak mocno przemarzłam to rozgrzałam sie podgrzanym czerwonym winem
                              z gożdzikami, szybko pomogło i nie złapalam przeziębienia, odpukac jakos
                              trzymam sie tej zimy
                              • ellenai Re: kicham! 11.02.06, 16:15
                                ja tez dobrze sie trzymam! tez odpukac!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka