ellenai 09.02.06, 20:34 ups chyba przeziebienie mnie lapie! a wasze zdrowko jak sie miewa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dunajec1 Re: kicham! 10.02.06, 03:21 Nie kichaj tylko do lozka,masci piersiowej uzyc i po kichaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: kicham! 10.02.06, 03:54 heheh masc piersiowa! az mi wylecialo z pamieci co to bylo! hehehehehheheheheh nie mam takowej ,wiec musze sie kurowac innaczej! Odpowiedz Link Zgłoś
sledzik4 Re: kicham! 10.02.06, 17:38 Może grzańca Ci zrobić? Swoją lubą tak leczę. :) Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: kicham! 10.02.06, 17:50 sledziku zrob! a jak sie robi grzanca?ale i tak kicha bo pewno nie dostane tego co trzeba do grzanca Odpowiedz Link Zgłoś
aktsieta Re: kicham! 10.02.06, 19:40 nie wiem co Ci radzić? swojemu staremu robię okłady z piersi przy takich dolegliwościach :) Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: kicham! 10.02.06, 20:10 a a a , maz juz wyzdrowial ?????,bo ja tez sie przeziebilem Odpowiedz Link Zgłoś
aktsieta Re: kicham! 10.02.06, 20:29 u mnie nie ma wylegiwania się.Okład i do roboty :) Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: kicham! 10.02.06, 20:42 nie ma sprawy,nawet przez mysli mi nie przeszlo ,zeby sie po tym wylegiwac Odpowiedz Link Zgłoś
aktsieta Re: kicham! 10.02.06, 22:57 a no tak w dzień powszedni to do pracy trzeba chodzić,a w weekend to robotę ma się w domu Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: kicham! 10.02.06, 22:59 hehehe no tak tak aktsieto! a dzis sobie poalkohoujemy jaka butelka baileysa albo winem i bedzie fajnie Odpowiedz Link Zgłoś
zuzanna6 Re: kicham! 11.02.06, 10:30 jak ostatnio tak mocno przemarzłam to rozgrzałam sie podgrzanym czerwonym winem z gożdzikami, szybko pomogło i nie złapalam przeziębienia, odpukac jakos trzymam sie tej zimy Odpowiedz Link Zgłoś