elp1 17.03.06, 15:20 dla Ciebie też były i są cmoki-smoki :-) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=131&w=38579928 Miło Cię znów zobaczyć Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elp1 Re: Adam 17.03.06, 15:21 a wiosna idzie i przyjdzie czy będziesz odliczał, czy nie będziesz ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
elp1 Re: no kiszeczka z wiosną :-( 06.04.06, 22:46 adam.67 napisał: > zimno, mokro... to wiem! A ta kiszeczka to z pieprzem czy bez? Odpowiedz Link Zgłoś