17.03.06, 15:20
dla Ciebie też były i są cmoki-smoki :-)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=131&w=38579928

Miło Cię znów zobaczyć
Obserwuj wątek
    • elp1 Re: Adam 17.03.06, 15:21
      a wiosna idzie i przyjdzie czy będziesz odliczał, czy nie będziesz ;-)
    • elp1 Re: Adam 06.04.06, 20:05
      i co z tą wiosną?
      • adam.67 no kiszeczka z wiosną :-( 06.04.06, 20:55
        zimno, mokro...
        • elp1 Re: no kiszeczka z wiosną :-( 06.04.06, 22:46
          adam.67 napisał:

          > zimno, mokro...

          to wiem!
          A ta kiszeczka to z pieprzem czy bez?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka