Dodaj do ulubionych

Taaaaaakie pustki ......

18.02.04, 10:29
Na naszym Gorlickim Forum, bylem rano pomyslalem ,spią
mają racje nalezy wypoczywac.Ale mineła godz.10 to powinni
juz wstac.Dosyc tego wylegiwania ,bedziecie obrastac tkanką
tłuszczową tak jak ja .Potem wstyd sie gdziekolwiek pokazac.
Leniuchy jedne!!!!!Chyba ,że jestescie artystami jeżeli tak to
przepraszam,bo oni wstają o 13.
Obserwuj wątek
    • ellenai Re: Taaaaaakie pustki ...... 18.02.04, 15:38
      hej ,ja swoja dzialke obrobilam na forum heheh na mnie nie ma sie co skarzyc:)
      tluszczem jednak obrastam,nie wiem jak to z tym bedzie hehe
      • aleks44 Re: Taaaaaakie pustki ...... 18.02.04, 15:45
        witaj ,jak milo Cie spotkac po tak dlugiej nieobecnosci he he
        Bylem u Ciebie ale tylko bylo slychac jak przekladasz sie z boku na bok
        • ellenai Re: Taaaaaakie pustki ...... 18.02.04, 15:57
          no tak faktycznie,dosyc dlugo nas tu nie bylo hehehhehehhehe a spalam dobrze,
          nie moge narzekac heh
          • aleks44 Re: Taaaaaakie pustki ...... 18.02.04, 16:07
            to dobrze ze Ci sie Milo spalo
            ja tez nie narzekam, polozylem sie zasnolem i wstalem(bez skojarzen) he he
            • jacaaa2 Re: Taaaaaakie pustki ...... 18.02.04, 17:25
              no aleks jeszcze nie raz cie te pustki zaskoczą bo czasami to tylko wiatr tu
              hulał po pustym forum :(
              • ellenai Re: Taaaaaakie pustki ...... 18.02.04, 18:39
                jacaa nie wspominaj ,bo mnie dreszcze przechodza heheheh
                • jacaaa2 Re: Taaaaaakie pustki ...... 18.02.04, 18:45
                  he nie wspominam ale były takie posty jak "wiatr po pustym forum hula"
                  • ellenai Re: Taaaaaakie pustki ...... 18.02.04, 18:47
                    no wiem,wiem hehehheheh fakt niezaprzeczalny to jest ze tak tu bywa,wieje jak
                    na dworcu w gorlicach,buuuuuu
                    • jacaaa2 Re: Taaaaaakie pustki ...... 18.02.04, 18:57
                      haha chyba ze myslisz o dworcu PKP bo tam to juz faktycznie wieje
                      • ellenai Re: Taaaaaakie pustki ...... 18.02.04, 19:01
                        a na autobusowym to nie?-"na stanowisku 7 odjezdza autobus do wysowej,przez
                        szymbark,rope,losie,uscie gorlickie" no i stal czlowiek zmarzniety w cizbie
                        ludzi na stanowisku nr 7 ,kolo tej wielkiej lopaty z numerem i rozkladem
                        autobusowym:)zwykle leb wiatr chcial urwac albo ludzie zadeptac!pelny survival!
                        musze kiedys mojemu tubylcowi stad takia atrakcje zafundowac, szkoda ze nie
                        bedzie rozumial komunikatu wyglaszanego tepym glosem-"na stanowisku 7........."
                        • jacaaa2 Re: Taaaaaakie pustki ...... 18.02.04, 19:08
                          no fakt o tym nie pomyslalem ale PKP w gorlicach to juz naprawde przezytek i
                          praktycznie niepotrzebne i tam dopiero wiatr hula ze hoho
                          • ellenai Re: Taaaaaakie pustki ...... 18.02.04, 19:11
                            no widzisz, a ja zainspirowana tym watkiem zalozylam nawet swoj na temat pks
                            gorlice hehhe
                            • aleks44 Re: Taaaaaakie pustki ...... 19.02.04, 00:18
                              Wszyscy spią , idę i ja
                              Dobranoc
                              • ellenai Re: Taaaaaakie pustki ...... 19.02.04, 00:29
                                no to dobranoc,ales swiatlo zgasil i siedze po ciemku!
                                • aleks44 Re: Taaaaaakie pustki ...... 21.02.04, 01:10
                                  naprawde sa pustki, ellen poszla po prezent,dla kolezanki, a jak kobieta
                                  idzie do sklepu to bedzie w nim dopuki nie zamkna.wiec jak wstane o 7 rano to
                                  ellen moze w tedy bedzie he he

ide spac DOBRANOC
                                  • ellenai Re: Taaaaaakie pustki ...... 21.02.04, 01:17
                                    prezent juz kupilam,szybko sie z nim uwinelam na szczescie, ja akurat nie
                                    jestem amatorka przesiadywania dlugiego w sklepach eheh
                                    • aleks44 Re: Taaaaaakie pustki ...... 21.02.04, 09:24
                                      o jejku ,to ja poszedlem z forum kilka minut przed Twoim przyjsciem
                                      tak mi przykro ,troszke poobgadywli bysmy tych ktorzy spia he he .
                                      ale kiedys sie spotkamy he he
                                      • ellenai Re: Taaaaaakie pustki ...... 21.02.04, 16:06
                                        no tak,dzis wieczorem znowu jestem zajeta,wczoraj byly urodziny znajomej,ale
                                        aleks zycie przed nami ,odrobimy to i jeszcze nie tak sie bedziemy tu wyglupiac!
                                        • aleks44 Re: Taaaaaakie pustki ...... 21.02.04, 18:23
                                          Masz racje,odrobimy to i powyglupiamy sie jeszcze
                                          milej zabawy Tobie i chlopakowi
                                          • jacaaa2 Re: Taaaaaakie pustki ...... 21.02.04, 18:55
                                            no chyba faktycznie tu dzisiaj pustki bedą ,bo jak narazie sie tak zapowiada :(
                                            • ellenai Re: Taaaaaakie pustki ...... 21.02.04, 21:46
                                              alez juz jest lepiej1 moze nawet do 9000 dociagniemy! uda sie czy nie?jak
                                              sadzicie?
                                              • jacaaa2 Re: Taaaaaakie pustki ...... 21.02.04, 21:51
                                                a czort go wie poza tym jak pare godzin temu pisałem to nawet nik nie zwrócił
                                                uwagi na 8900 i jkoś setka stukła niewiadomo komu :),a i ja sie nie zauważyłem
                                                kiedy to było i ok bo nie myslalem o setce ale o tym ze mam pisać
                                                • ellenai Re: Taaaaaakie pustki ...... 21.02.04, 21:55
                                                  no widzisz a licznik sie kreci i to niezle!
                                                  • jacaaa2 Re: Taaaaaakie pustki ...... 21.02.04, 22:00
                                                    no kreci sie ale mnie spanie zbiera ,a nocka z soboty na niedziele to jedyna w
                                                    tygodniu kiedy mogę sie wyspać dowoli wiec sie zastanawiam co robić czy poddać
                                                    sie forum czy też "jaśkowi" hehe
                                                  • ellenai Re: Taaaaaakie pustki ...... 21.02.04, 22:02
                                                    aj no tak bo to juz sie pozno u was zrobilo,wcale sie ci jacaa nie dziwie ze
                                                    chcesz sie wyspac, ciezko ,bardzo ciezko tu bez ciebie bedzie ale jakos
                                                    przezyjemy o ile odrobisz ta nieobecnosc!cmok
                                                  • aleks44 Re: Taaaaaakie pustki ...... 21.02.04, 22:28
                                                    post o ktorym mowil jacaaa, to byl moj albo jego bo w tym samym czasie pialismy
                                                    i zostaly wyslane ale nie wiem dokladnie he he
                                                  • ellenai Re: Taaaaaakie pustki ...... 21.02.04, 22:44
                                                    heheh aktywnosc taka na forum ze widze gubicie sie w watkach heheheh cmok
                                                  • jacaaa2 Re: Taaaaaakie pustki ...... 21.02.04, 22:48
                                                    ja nie to aleks sie gubi
                                                  • ellenai oj nie chowaj sie za plecami aleksa hehe n/t 21.02.04, 22:51

• jacaaa2 Re: oj nie chowaj sie za plecami aleksa hehe n/t 21.02.04, 22:54
                                                    oj nie chowam sie
                                                  • ellenai Re: oj nie chowaj sie za plecami aleksa hehe n/t 21.02.04, 22:59
                                                    cmok ja ci wierze, ja zartuje hehehehhe z ciebie jest dzielny forumowicz
                                                    gorlicki heheeh:))))))))))))))
                                                  • aleks44 Re: Taaaaaakie pustki ...... 21.02.04, 22:50
                                                    dokladnie ,tak wollo mi chodzi ze mam otwarte forum w dwoch oknach i z obu
                                                    czytam i wysylam ,a i tak nie moge nadazyc.polowy nawet nie czytam bo nie moge
                                                  • ellenai Re: Taaaaaakie pustki ...... 21.02.04, 22:52
                                                    tos ty szybki bill aleks, na sposob forum bierzesz cmok hehehheheh
                                                  • aleks44 Re: Taaaaaakie pustki ...... 21.02.04, 23:04
                                                    zaraz mnie trafi he he
                                                  • ellenai dlaczego ??n/t 21.02.04, 23:13

• aleks44 Re: dlaczego ??n/t 21.02.04, 23:26
                                                    dlatego ze mi do dupy chodzi forum
                                                    musze czekac dlugo na otwarcie strony ,potem zeby wslac posta drugie tyle itd.
                                                    moze jutro bedzie lepiej,nie chce sie denerwowac i rzucac miesem wiec
                                                    zycze Wam Milych snow czesc
                                                    acha nie zapomnijcie potem zgasic swiatla cmok. he he
                                                  • ellenai Re: dlaczego ??n/t 21.02.04, 23:39
                                                    oki aleks,cmok,niezlomy z ciebie forumowicz,ze sie nie poddajesz cmoka masz na
                                                    dobranoc,obiecuje ze ktos z nas zgasi swiatlo:0cmok
    • ellenai Re: Taaaaaakie pustki ...... 22.02.04, 17:04
      jak byki,przez caly dzien dwa posty, no kurka wodna,"ales cie sobie "urlop
      wzieli heeheh
      • jacaaa2 Re: Taaaaaakie pustki ...... 22.02.04, 17:12
        kurde i tylko moje dwa jak do tej pory :(
        • ellenai Re: Taaaaaakie pustki ...... 22.02.04, 17:19
          teraz trzeci napisales,ja sie dopisalam i tak sie to kreci,nie wiesz gdzie
          reszta uciekla?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka