Gość: kolec
IP: *.*.*.*
31.03.03, 14:10
Bardzo miłe miasto Jasło,
błyszczy nam na forum jasno.
Świetni ludzie! Ważne sprawy
tu omówisz, się zabawisz.
Ma tradycji piękne brzemię,
chociaż wielu o nim nie wie.
Stąd Bogoriów ród wspaniały,
co rycerskiej zaznał chwały.
Jasło synów sławnych dało,
Polsce, światu - nie tak mało.
Pigoń, Steinhaus i Pawłowski -
wyciągnijcie sami wnioski.
Więc tradycji czyńmy zadość,
niech stąd znikną: miazga, marność,
Czcze gadania, pusta hasła.
Sztandar w górę FORUM JASŁA!