Dodaj do ulubionych

Bardzo miłe miasto JASŁO ....

IP: *.*.*.* 31.03.03, 14:10
Bardzo miłe miasto Jasło,
błyszczy nam na forum jasno.
Świetni ludzie! Ważne sprawy
tu omówisz, się zabawisz.

Ma tradycji piękne brzemię,
chociaż wielu o nim nie wie.
Stąd Bogoriów ród wspaniały,
co rycerskiej zaznał chwały.

Jasło synów sławnych dało,
Polsce, światu - nie tak mało.
Pigoń, Steinhaus i Pawłowski -
wyciągnijcie sami wnioski.

Więc tradycji czyńmy zadość,
niech stąd znikną: miazga, marność,
Czcze gadania, pusta hasła.
Sztandar w górę FORUM JASŁA!










Obserwuj wątek
    • patriota_jasielski niech stąd znikną: Czcze gadania, pusta hasła!! 31.03.03, 17:33
      Gość portalu: kolec napisał(a):
      > Więc tradycji czyńmy zadość,
      > niech stąd znikną: miazga, marność,
      > Czcze gadania, pusta hasła.
      > Sztandar w górę FORUM JASŁA!

      Jeszcze Polska nie zgineła,
      Kiedy my żyjemy.
      Co nam obca przemoc wzieła,
      Szablą odbierzemy.

      Marsz, marsz, Dąbrowski,
      Z ziemi włoskiej do Polski,
      Za twoim przewodem

      Złaczym się z narodem.


      Przejdziem Wisłe, przejdziem Warte,
      Będziem Polakami,
      Dał nam przykład Bonaparte,
      Jak zwyciężać mamy.

      Marsz, marsz, Dąbrowski...


      Jak Czarniecki do Poznania
      Po szwedzkim zaborze,
      Dla ojczyzny ratowania
      Wracał się przez morze.


      Marsz, marsz, Dąbrowski...


      Mówił ojciec do swej Basi
      Cały zapłakany:
      "Słuchaj jeno, pono nasi
      Biją w tarabany."


      Marsz, marsz, Dąbrowski

      • isoxazolidine Re: ;-)) 01.04.03, 08:41
        hej sokoły !
        • romek_z_trzcinicy Re: ;-)) 01.04.03, 09:09

          Gdy przed kompem siedział kolec,
          Nagle poczuł w dupie stolec,
          Że daleko do kibelka,
          I zapięta ciasno szelka.

          Co by w domu nie nasmrodzić,
          I patosem brzuszek schłodzić,
          Puścił posta podgniłego,
          By kochali wszyscy jego.

          Jednak smrodek ciągle wzrasta,
          Ciągnie odór na pół miasta,
          Poskręcane mają noski
          Pigoń, Steinhaus i Pawłowski –
          Oto jakie z tego wnioski.

          Gdy chcesz kolec pisać ładnie,
          Precyzyjnie i dokładnie.
          Zostaw patos gdzieś na boku,
          Bo zajeżdża tak jak z kroku.

    • Gość: Domino Re: Bardzo miłe miasto JASŁO .... IP: *.wsiz.rzeszow.pl / 10.3.117.* 01.04.03, 13:38
      Gość portalu: kolec napisał(a):

      > Bardzo miłe miasto Jasło,
      > błyszczy nam na forum jasno.
      > Świetni ludzie! Ważne sprawy
      > tu omówisz, się zabawisz.
      >
      > Ma tradycji piękne brzemię,
      > chociaż wielu o nim nie wie.
      > Stąd Bogoriów ród wspaniały,
      > co rycerskiej zaznał chwały.
      >
      > Jasło synów sławnych dało,
      > Polsce, światu - nie tak mało.
      > Pigoń, Steinhaus i Pawłowski -
      > wyciągnijcie sami wnioski.
      >
      > Więc tradycji czyńmy zadość,
      > niech stąd znikną: miazga, marność,
      > Czcze gadania, pusta hasła.
      > Sztandar w górę FORUM JASŁA!
      >
      >
      UKŁONY PODZIWU ZA NAPRAWDE SUPER WIERSZYK !!!!
      • isoxazolidine Re: Bardzo miłe miasto JASŁO .... 01.04.03, 15:03
        Kolec to podpora jednego a najbardziej interesujacych forów w portalu gazeta.pl. Nie powiem jakiego bo
        zaraz pojawi sie tam kostucha, bong, nabijacz i tego typu prochy ...
    • potwora_ze_strasznego_dwora Re: prawdziwi poeci nie rymują 01.04.03, 18:47
      Płonące skrzydłami gwiazd Jasło
      objęło obrzmiałą i skutą tradycją
      kibić swego forum.
      "Nie każdy o Tobie wie...... pomyślało miasto.
      Złożyło Jasło głowę na pamięć swoich przodków."
      Zwiędłe ręce miasta opadły.

      Westchnęło miasto >>>>>
      marność, marność ..czcze i puste ,
      miazga, miazga ......

      gdzie sztandary ?
      gdzie sztandary ?

      WRZESZCZMY !!!! WRZASK CZYNI CUDA !!!!!!!
      • romek_z_trzcinicy Re: prawdziwi poeci nie rymują 01.04.03, 19:19
        do dupy z taka poezja.
    • georghe Re: Bardzo miłe miasto JASŁO .... 02.04.03, 09:06
      Gość portalu: kolec napisał(a):

      > Bardzo miłe miasto Jasło,
      ................
      > Sztandar w górę FORUM JASŁA!


      SUPER ~!!!! :))))
      Serdeczne pozdrowienia dla CIEBIE !
    • Gość: kolec Re: Bardzo miłe miasto JASŁO .... IP: *.*.*.* 02.04.03, 18:54
      Nie ma o co kruszyć kopii,
      skoro taka Romka wola.
      Można wzlecieć ponad chmury,
      można fanem być IDOLA.
      • romek_z_trzcinicy ty romku nad trzcinice wylatuj! 02.04.03, 19:06
        Gość portalu: kolec napisał(a):

        > Nie ma o co kruszyć kopii,
        > skoro taka Romka wola.
        > Można wzlecieć ponad chmury,
        > można fanem być IDOLA.

        kolec IDOL skapcanialy
        lata bidok pod chmurami
        czasem se kruszona golnie
        potem glupi wierszyk polnie!
        • romek_z_trzcinicy ty kolec nad trzcinice wylatuj! 02.04.03, 19:09
          sorki, popieprzylo mi sie mialo byc zeby Kolec se wylecial nad trzcinice
    • Gość: kolec Re: Bardzo miłe miasto JASŁO .... IP: *.*.*.* 02.04.03, 19:37
      Trochę żartu? Czemu nie?
      Każdemu dobrze zrobi.
      Trzcinica? Tak, nęci mnie,
      widok "Karpackiej Troji".


      www.karpaty.edu.pl/teams/troja/


      • romek_z_trzcinicy do kolca 02.04.03, 19:43
        ty tu linkow nie podrzucaj
        lepiej pomoz gnoj rozrzucac
        wiosna przyszla do trzcinicy
        walmy bucow z Osobnicy!!!!

        trzcinica do kurny nedzy nie jest zadnym koniem trojanskim podkarpacia!
        zrozumiano? he?

        • romek_z_trzcinicy trzcinica to trzcinica! 02.04.03, 19:50
          link mi nie chce dzialac, ale wiem o co ci gosciu biega. Wkurwia mnie jednak
          jak ktos porownuje Trzcinice do jakiejs kupy gruzow z zasranej troji.
          • Gość: jasiek z jasła Re: trzcinica to trzcinica! IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 02.04.03, 22:34
            Dobra, teraz juz na poważnie. Nie jestem z Osobnicy i mówię to tylko dlatego,
            że niechcący (przeze mnie) oberwało tej miejscowości od jedego rolnika
            podpisującego się romek.
            Przepraszam wszystkich osobniczan i daje sobie już spokój w poprzednim podpisem.

            Jestem jasiek z Jasła, a tobie rolniku życzę piątek w szkole :)
            • Gość: jasiek z jasła Re: trzcinica to trzcinica! IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 02.04.03, 22:35
              Zapomniałem o jednej rzeczy.
              Pozdrwiam KOLCA, Twój wierszyk jest kapitalny !
              Dużo zdrowia :)
            • romek_z_trzcinicy jasiek to kwirycha!!! 02.04.03, 23:13
              ty jasiek chyba z jaroslawia jestes i niechcacy cie wypuscili albo sam dales
              drapaka, bo narmalny to ty Kwirynna nie jestes!
    • isoxazolidine Re: Bardzo miłe miasto JASŁO .... 08.04.03, 09:49
      :-)
    • Gość: tomasz jeździłem kiedyś na wagary do Jasła IP: *.krosno-podwale.sdi.tpnet.pl 09.04.03, 18:39
      mieszkam w Krośnie studiuje w Rzeszowie a do Jasła jeździłem na wagary,
      zresztą tam się urodziłem. Dla mnie całkiem spoko nawet mam pewny sentyment
      do Jasła...
      • romek_z_trzcinicy Re: jeździłem kiedyś na wagary do Jasła 09.04.03, 18:43
        Gość portalu: tomasz napisał(a):

        > mieszkam w Krośnie studiuje w Rzeszowie a do Jasła jeździłem na wagary,
        > zresztą tam się urodziłem. Dla mnie całkiem spoko nawet mam pewny sentyment
        > do Jasła...

        nie ty jeden masz sentyment, ja nie wiedziec czemu tesz!
    • Gość: Westwind Re: Bardzo miłe miasto JASŁO .... IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 10.04.03, 09:03
      Wiosna idzie - co tu kryć,
      forum Jasło musi żyć!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka