18.10.10, 22:07
dzisiaj po 18 w okolicach dworca jeden pas ruchu był cały w wodzie a drugi suchy co się stało??
Obserwuj wątek
    • alabama8 Re: mokry pas 19.10.10, 08:14
      Co się stało?
      Znowu coś pęko i się wylało. Tydzień bez awarii jest tygodniem straconym!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka