sylwiaro1 18.10.10, 22:07 dzisiaj po 18 w okolicach dworca jeden pas ruchu był cały w wodzie a drugi suchy co się stało?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alabama8 Re: mokry pas 19.10.10, 08:14 Co się stało? Znowu coś pęko i się wylało. Tydzień bez awarii jest tygodniem straconym! Odpowiedz Link Zgłoś