majorka313
10.05.05, 13:52
witam wszystkich czy jest jakas kobitka ktora chcialaby miec dzidzie ale nie
moze sie zdecydowac?na mnie najwyzsza pora ale strach przed ciaza a przede
wszystkim porodem jest silniejszy ode mnie.mam wszystko tylko nie dziecko.Jak
ogladalam na necie porody to myslalam ze zemdleje.czy ktoras z was czuje
podobnie?