Dodaj do ulubionych

KURS NA AM

05.09.04, 23:01
MAM PYTANKO CZY SĄ TUTAJ OSOBY KTÓRE SĄ PO KURSIE PRZYGOTOWAWCZYM DO
EGZAMINÓW NA AKADEMIĘ MEDYCZNĄ? ALE CHODZI MI O KURSY KTÓRE ODBYWAJĄ SIĘ
WŁAŚNIE NA AKADEMII MEDYCZNEJ...JAK ONE WYGLĄDAJĄ? CZY SĄ SKUTECZNE? PROSZĘ O
JAK NAJWIĘCEJ INFORMACJI
Obserwuj wątek
    • diablica_mhm Re: KURS NA AM 02.08.05, 18:11
      da się dostać na AM bez kursów :D !
      • mimi323 Re: KURS NA AM 24.01.06, 12:57
        A co trzeba robic aby sie dostac????
        jestem studentka 5 roku biologii i zdecydowalam sie zdawac w tym roku...ciekawe
        czy dam rade....
        • mimi323 Re: KURS NA AM 24.01.06, 12:59
          macie jakies testy z fizyki i chemi...??moze nie ma co sie porywac z motyka na
          ksiezyc...wrrr
        • mysiaczka Re: KURS NA AM 28.01.06, 22:15
          co robić żeby się dostać ?
          odpowiedź jest serio bardzo prosta ...

          uczyć się ... uczyć sie ... uczyć się
          no i dla odmiany uczyć się ! ! ! :)
    • rybka_zwana_sledziem Re: KURS NA AM 24.01.06, 00:11
      Kusy bez checi i duzej pracy nic nie dadza.
      • nef_86 Re: KURS NA AM 10.02.06, 00:14
        kursy nic nie daja te przygotowywane przez Am-tylko wyciagaja duzo kasy nic poza tym.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka