Dodaj do ulubionych

Liceum Lifeskills

28.02.19, 20:59
witam
poszukuje opinii o tym liceum - może ktoś coś wie, słyszał, zna kogoś kto ma tam dziecko?
dzięki
Obserwuj wątek
  • jan.nowak.7 Re: Liceum Lifeskills 07.03.19, 17:13
   Młoda kameralna szkoła z dużymi aspiracjami. Dba o jakość kadry. Zapewnia indywidualne podejście. Świetna lokalizacja. Nabór do tej pory z konieczności nie był konkursowy, ale może w tym roku to się zmieni?
  • mamalicealisty Re: Liceum Lifeskills 19.06.19, 23:20
   Szkoła kameralna, dla uczniów którzy umieją poddać się dyscyplinie. W szkole - mimo ze to liceum - przy wejściu oddaje się telefony i odbiera wychodząc ze szkoły. Zajęcia trwają bardzo długo, bo od 8.20 do 17.20 Ze szkoły nie można samemu wyjść w trakcie zajęć, nawet na szkolne podwórko. Trochę klimat jak w podstawówce, przy małych dzieciach. Postrach szkoły - pani od matematyki - starej daty nauczyciel, bardzo wymagająca, ale niestety też bardzo słabo tłumacząca, wiec sporo osób ma problemy z zaliczeniem przedmiotu.
  • lorakk.0pn Re: Liceum Lifeskills 11.05.21, 16:07
   Potężna rotacja zarówno uczniów (w ub. roku szkolnym odeszło w sumie kilkanaście osób z dwóch klas pierwszych, a trzeba dodać, że klasy nie są liczne, bo zbyt wielu chętnych nie ma), jak i nauczycieli. W każdym roku szkolnym zmienia się kadra, szczególnie nie potrafią zatrzymać psycholożek. Wiele obiecują, sprzedają rodzicom wyidealizowane wizje, i to tyle.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka