jordanka1
27.07.09, 15:12
Witam serdecznie,
mam prośbę o pomoc - tak jak napisałam w tytule pracodawca szuka
haków na moją siostrę (ksiegowa w szkole podstawowej) która od 2,5
miesiaca jest na macierzyńskim. Jak to zwykle w takich przypadkach
bywa przyszła pani na zastępstwo, która okazała sie koleżanką pani,
która wykonuje kontrole. nagryzmoliły pismo do Izby Obrachunkowej,
ze burdel i bałagan, że nie zrobione bilansy itd., choc stan
faktyczny jest zupełnie inny. Poza tym pobiegły do prezydenta
miasta i takimi wieściami, że z siostra nawet nie chciał
rozmawiać, "bo on juz słyszał tak negatywne opinie o jej pracy, że
w zasadzie nie widzi powtrzeby rozmowy. on już wszytsko wie...".
Dodam, że przez macierzyńskim siostra co miesiąc kasowała premię i
nagrody...
Kochane Mamy podpowiedzajcie co robić!?
tak sie przeciez nie robi!!!!