Dodaj do ulubionych

odwołanie

12.04.05, 15:01
kto wie za co chciano odwołać gosciniaka z funkcji wice?
Obserwuj wątek
    • rekin368 Re: odwołanie 12.04.05, 15:16
      dlaczego to nie jestem pewien, ale wiem dlaczego trzech radnych oddało nieważne
      głosy
      • vestit Re: odwołanie 12.04.05, 17:39
        są za mało inteligentni aby zrozumiec zasady głosowania?
    • matrix_has_you Re: odwołanie 12.04.05, 22:42
      Podobno napisali że "utracił moralną zdolność (bądź etyczną) do pełnienia tej
      funkcji" - ciekawe skąd radni zgłaszający ten wniosek czerpali swoje etyczne
      (moralne) uzasadnienie. Może sami są opoką (ostoją) etyki i moralności?
      • vestit Re: odwołanie 13.04.05, 07:47
        gosciniak kiedyś "nadużywał" alkoholu,może zaczął od nowa?
        • matrix_has_you Re: odwołanie 13.04.05, 08:16
          Uważałbym, z tego typu pisanymi lekką ręką pomówieniami - łatwo je stawiać
          jeśli jest się anonimowym - ale ta anonimowość jest tak naprawdę tylko pozorna.
          Tak więc może powstrzymajmy się od takich "rewelacji", obrzucanie kogoś błotem
          naprawdę nie ma sensu - i moralnie, i etycznie.
          • ryba368 Re: odwołanie 13.04.05, 12:41
            Ja osobiście odwołałbym go za jego ryneczek.
            Wybudowany za pieniadze niewiadomego pochodzenia. Bajke o sponsorach
            proponuje rozglaszac w przedszkolu!!!!
            • matrix_has_you Re: odwołanie 14.04.05, 19:45
              Z tego co wiem w finansowaniu rynku bytkowskiego nie ma nic tajnego.
              Szkoda, że jak ktoś coś zrobi pozytywnego dla miasta to niektórzy (na szczęście
              mniejszość ale zawsze) zamiast go w tych działaniach wesprzeć szkodzą. Niestety
              szkodzą też miastu.
          • rekin368 Re: odwołanie 14.04.05, 11:04
            W kwestii formalnej pytam co ma znaczyć
            "ta anonimowość jest tak naprawdę tylko pozorna"?
            Czy ma to znaczyć, że Pan Moderator dysponuje bazą danych osobowych
            forumowiczów?
            Zgadzam się, że nie można obrzucać błotem swoich przeciwników.
            Nie mogę się jednak powstrzymać od reweleacji z pwenych źródeł, że Pan
            Gościniak nie został odwołany, bo niektórzy radni byli zastraszani przed
            głosowaniem. Nie twierdzę, że przez samego zainteresowanego.
            Tych trzech radnych widocznie miało powody aby oddać nieważne głosy.
            • matrix_has_you Re: odwołanie 14.04.05, 12:42
              Odpowiadam co do kwestii formalnej - miałem na myśli, to że w razie popełnienia
              przestępstwa nie jest trudno dojść do tego kto, będź z jakiego komputera pisał
              dany post. Coś takiego może zapewne zlecić sąd, prokuratura itp. I tyle.

Sam też zapytam: jakie zastraszanie? Chodzi mi o argumenty bo można kogoś
              namawiać, ba - nawet naciskać i trudno to nazywać zastraszaniem. Ja raczej
              słyszałem o naciskach z innej, że tak się wyrażę "urzędowej" strony.
              • vestit Re: odwołanie 14.04.05, 15:05
                Panowie piszecie o zastraszaniu
                do cholery w kregach radnych mamy do czynienia z MAFIĄ?????
                • vestit Re: odwołanie 14.04.05, 18:36
                  Panie moderator może cos wiecej na temat tego zastraszania?
                  • rekin368 Re: odwołanie 14.04.05, 19:10
                    Wspólny interes niepracujących zawodowo frustratów, chorych na władzę,
                    wspieranych przez bodyguardów wywodzących się ze spółdzielni mieszkaniowej,
                    powiązanych z nią jak i z niezawisłymi organami ścigania TO JEST MAFIA!
                    Potwierdzeniem dla niewiernych może być chociażby tfu.. ECHO SIEMIANOWIC

Moderator też jest jej sympatykiem jeśli nie członkiem.

I pewnie to usunie.

Te miasto jest już sprzedane i podzielone. A jeszcze niektórzy próbują drzeć
                    szaty.

Aż się boję kiedy ktoś na Sesji RM zacznie strzelać skoro niektórzy przynoszą
                    ze sobą broń.

Zaczynam żałować, że urodziłem się w Siemianowicach.
                    • siemion44 Re: odwołanie 14.04.05, 19:27
                      Normalnie dałeś się rekin vestitowi podpuścić.

a co do masz ECHA konkretnie? - oststni numer mi się podobał.
                      Może wreszcie będzie jakaś normalność w tym mieście.
                  • siemion44 Re: odwołanie 14.04.05, 19:25
                    Vestit - "gratuluje" napisania bzdury roku.
                    Odwracać kota ogonem to umiemy co - w starym systemie miało się pewnie dobrą
                    szkołę.
                    Jak radni przyjmują najdziwniejsze ustawy prezydenta to na forum nic się nie
                    mówi. Widać z jakiej jesteś paczki.
                    Przyjrzyjmy się lepiej na jakich podstawach stoi tzw koalicja prezydencka
                    zamiast pleść głopoty.

Dobrze, że strach znika gdy głosowanie jest tajne.
                    • matrix_has_you Re: odwołanie 14.04.05, 19:40
                      Mafia - dobre sobie, z której niby strony... Za grubymi nićmi szyjesz vestit,
                      żeby mnie sprowokować. W końcu to przecież nie Gościniak ma kłopoty z prawem (a
                      kto ma? - pytanie za 100 pkt.)
                      A co do ECHA, o którym pisze rekin to rzeczywiście uważam, że ta gazeta jest
                      potrzebna, choćby po to żeby nasi włodarze mieli świadomość, że ktoś patrzy im
                      na ręce.
                      • vestit Re: odwołanie 14.04.05, 20:09
                        ciekawe że jak szyga był prezydentem to forma artykułów była inna niż teraz,
                        po drugie poczekajmy na wyrok NSA i zobaczymy kto i jakie ma problemy z prawem,
                        a gosciniakowi zycze zeby nigdy nie miał problemów z prawem
                        • siemion44 Re: odwołanie 14.04.05, 22:47
                          A kto przynosi broń na sesje? Może prezydent na wypadek gdyby ktoś chciał go
                          wyprowadzić z urzędu?
                          • siemion44 Re: odwołanie 14.04.05, 22:55
                            ... będzie się ostrzeliwał z gabinetu :)))))))))
                            • ryba368 Re: odwołanie 15.04.05, 11:01
                              matrix...........bądz tak łaskawy i podaj mi żródło dostępne dla
                              szarego obywatela tego miasta gdzie mógłby sie zapoznać z budowa
                              ryneczku p Gosciniaka.
                              Według mnie to jest najbardziej skrywana tajemnica!!!!!!
                              Szczególnie finansowanie???????
                              • matrix_has_you Re: odwołanie 16.04.05, 23:30
                                Najpierw ryba zdradź mi o co właściwie ci chodzi - kosztorysy? plany budowy?
                                rachunki? I co chcesz z tym robić - rozliczać? sprawdzać? rachować? wystawiać
                                świadectwa moralności?

Czy może po prostu chcesz znaleźć dziurę w całym?

Bo fakt jest taki, że ten rynek to jest konkret, a nie kolejna pusta obietnica.
                                To miła w tym mieście odmiana - oby owocna na przyszłość. Tak więc rynek jest,
                                wygląda ładnie, służy ludziom - może tylko szkoda, że nie ma tego typu
                                inwestycji w innych dzielnicach ale gdyby tak w wziąść się do kupy i
                                zorganizować to kto wie... może się pojawią. Na to liczę.
                                • ryba368 Re: odwołanie 16.04.05, 23:38
                                  matrix...w........mnie to w tym wszystkim że spółdzielnia jeden blok
                                  ociepla 5lat z braku funduszy ,a lekką raczką wydaje 1 miljon na
                                  ryneczek. Chyba nie taka kolejność!!!!!!!!!
                                  W mieście smrod glód i ubóstwo a wladza buduje boisko ze sztuczną
                                  trawa.
                                  Jak Ciebie to nie rusza to GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                  • matrix_has_you Re: odwołanie 16.04.05, 23:51
                                    Widzę, że jednak ma na ten temat jakąś wiedzę. No i nie lepiej było postawić od
                                    razu sprawę jasno?
                                    Po pierwsze - mieszasz dwie różne sprawy - władzę miejskie, które żyją z
                                    naszych, podatników podatków, z nich finansują swoje inwestycje i przed
                                    podatnikami (przynajmniej teoretycznie) muszą się rozliczać.

Spóldzielnia z władzami miejskimi ma tyle wspólnego co nic. Nie wiem skąd
                                    czerpiesz wiedzę o rynku ale co do ociepleń to chyba masz jakiś złe informacje
                                    bo u mnie ocieplają sukcesywnie całe osiedle (i z tego co widzę na mieście to
                                    nie tylko moje). SSM dosyć korzystnie wyróżnia się na tle innych
                                    siemianowickiech spółdzielni i zarządców budynków więc nie sądzę aby finansowo
                                    stała źle. A może po prostu mieszkasz gdzie indziej i Ci szkoda? ;)
                                    • leydson Re: odwołanie 17.04.05, 00:21
                                      I znowu plotki.przypuszczenia,szukanie sensacji!!!Do czego to ma
                                      prowadzic .Bieda,smrud i ubostwo - gdzie? tym jak to jest trzeba sie zajac !!!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka