Dodaj do ulubionych

Droga Anakina Skywalkera

IP: *.ostrow-wielkopolski.sdi.tpnet.pl 10.12.02, 10:28
Anakin bardzo podobał mi się w "MROCZNYM WIDMIE". Ścigacz i inne
takie wywarły na mnie duże wrażenie.
Jednak dobrze że stał on się VADEREM>

jedi_master
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka