Gość: jedi_master IP: *.ostrow-wielkopolski.sdi.tpnet.pl 10.12.02, 10:28 Anakin bardzo podobał mi się w "MROCZNYM WIDMIE". Ścigacz i inne takie wywarły na mnie duże wrażenie. Jednak dobrze że stał on się VADEREM> jedi_master Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj