Gość: debie
IP: *.leszno.cvx.ppp.tpnet.pl
11.06.01, 16:03
Czy znacie bardziej falszywa osobke niz Gocha. Co ona sobie wyobraza, ze jest
najpiekniejsza i najmadrzejsza? kiedy wreszcie mieszkancy domu bb zmadrzeja i
ja nominuja? Czyzby znwu jej sie udalo i przejdzie "fuksem' di finalowej
trojki? Wielki Bracie ratuj!!!