Dodaj do ulubionych

Gorycz i chwała

18.06.10, 19:10
TVP1 piatek, 18 czerwca zamiast relacji z imprez charytatywnych dla Sandomierza pozaplanowa emisja filmu E. Świecińskiej "Gorycz i chwała".

I niech mi ktoś powie, że w PiS'owskim pierwszym programie nie gra się przedwyborczo na tragedii smoleńskiej - wypowiedzi ostatków z Kancelarii Prezydenta RP i M. Kaczyńskiej, nadane tuż przed ciszą wyborczą, niby z okazji 61. urodzin.

Ohyda!!! I to za moje pieniądze. Pora przestać płacić podatek od posiadania odbiornika telewizyjnego.
Obserwuj wątek
    • kariatyda.1 Re: Gorycz i chwała 18.06.10, 20:12
      a sztab Kaczyńskiego ciągle twierdzi ,że nie grają tragedia smoleńska,zawsze
      byli kłamliwymi szczurami
      córka Kaczyńskich też teraz bryluje ( pewnie za wskazówkami stryjka) we
      wszystkich poczytnych ,kolorowych pisemkach,już nawet strach otworzyc lodówkę...
      • lucy.brown Re: Gorycz i chwała 18.06.10, 21:39
        dziwi mnie również że dziennikarze tok fm oraz gw zarzucają innym
        dziennikarzom stronniczość kiedy sami od dawna prezentują postawę
        wybitnie stronniczą. wszyscy jadą po etyce zawodowej równo.
      • kazdyznas Re: Gorycz i chwała 19.06.10, 15:44
        to głoduj - przynajmniej wyjdzie ci na zdrowie!!!
        nie dubluj argumentow. znajdz mozg i przestan powtarzac to, co mowi ci GW i TVN.
        Kto szopki odstawia, Jarosław Kaczyński na grobie swojego brata?! Tak, bo on
        musi zawladnac wszystko, zniszczyc, nakrasc sie i pozrec caly rzad, ba caly
        narod polski!
        Odciac korzenie, zapomniec i miec katastrofe smolenska w dupie?! To najwieksza
        katastrofa od czasow II WŚ! NIE ROZUMIESZ ŻE ZGINĄŁ PREZYDENT RP - PREZYDENT
        TWOJEJ OJCZYZNY??????????????
        • kira_koslin Re: Gorycz i chwała 19.06.10, 19:57
          acha a katastrofa w lecie kabackim to pikus, nie....?
          Stuknij sie w czołko porządnym młotkiem.

Prezydent Mojej Ojczyzny ale nie Mój Prezydent, nie jestem
          zaślepiona.
          Wiele razy z powodu tego Prezydenta ja jako Polska czułam sie
          zawstydzona.

Ale Ty chyba bardziej przezywasz niz córka Prezydenta która szlaja
          się po wszystkich kolorowych pisemkach i pokazuje się w sielsko-
          anielskich sesjach.
          • kazdyznas Re: Gorycz i chwała 19.06.10, 21:25
            To Ty powiedzialas. Mi chodzi o "wkład" samolotu i o następstwa jakie teraz
            widać, przez jakie musimy przechodzić..
            Czułaś się zawstydzona, ale pomyśl kto stwarzał taką atmosferę? Dlaczego nie
            podawano konkretnych argumentów na to, że ten Prezydent był zły, chciał nas
            zniszczyć i wytępić inne partie - podawano, że jest mały, gruby, ma żonę, która
            przynosi mu w reklamówce kanapki i cały czas poprawia jego wygląd, bo on
            przecież taki niedojda..
            A czy Francuzi są dumni ze swojego prezydenta Sarkozy'ego, czy Włosi kochają
            swojego Berlusconiego, czy Amerykanie pałają entuzjamem, bo ich głową państwa
            jest Obama? NIE, każdy osobny naród jest podzielony: są tacy, którzy nienawidzą
            i tacy którzy kochają. Ale z kolei sąsiedzi widzą w nich kogoś silnego -
            partnera do gry. Dlaczego u nas nie mogło tak być?
            bardziej przezywam niż córka Prezydenta? przezywam, znaczy używam za dużo
            obraźliwych słów, czy jak?
            Pewnie wszyscy byliby zadowoleni gdyby Marta pokazywała się tylko w czarnym
            ubiorze, cały czas płakała i była w rozpaczy. Wtedy byłoby w porządku. Może
            najlepiej by było, żeby wogóle się nie pokazywała!
            I żeby nie było wyborów, bo przecież po co. W sumie mamy JUŻ prezydenta.
            Miłego wieczoru
            • kira_koslin Re: Gorycz i chwała 20.06.10, 09:11

no tak...wkład jak to Ty delikatnie ujełaś rzeczywiscie o wiele
              bardziej wartościowy, w końcu tamci ludzie to tylko zwykli ludzie...

echhhh

Co do Marty - gdyby zrobiła to w innych gazetach a nie typowych
              tablodach z sielko anielskimi zdjęciami moze bym to jescze
              zrozumiała ale tutaj to szczyt obłudy niestety.
              • kazdyznas Re: Gorycz i chwała 21.06.10, 10:58
                a czy po tamtych ludziach musieliśmy wybierać nowego prezydenta? przecież ja nie
                mówię, że ci, którzy tragicznie umarli w lesie kabackim to ludzie na odstrzał,
                bo niepotrzebni. Nie upodabniaj mnie do komunistów. Chodzi mi o całą atmosferę i
                konsekwencje następstw pamiętnego Smoleńska! To przykre, że takim, osobom jak Ty
                nie da się wytłumaczyć co oznacza patriotyzm i ojczyzna...
                Ale Ty zapewne jeździłaś niebieskim autobusem Komorowskiego, bo w końcu można
                fajną kasę załapać - 200 zł za udział w wyciecze to nie byle co. A reszta
                znajomych głosuje na Komorowskiego, bo 'dobre' koncerty daje za darmo
                wykorzystując powódź. Chapeau bas!
                I potwierdzam niezależność i obiektywność GW - poprzedni mój komentarz został
                usunięty!! Nie spodobało się to, że chce pokazać jaką bronią walczy PO? Że nawet
                z prywatnej tragedii potrafią zrobić cyrk?!
                • leon.lebiega Re: Gorycz i chwała 21.06.10, 11:54
                  Cyrk z tragedii to robi Twój ukochany kaczor, nie na darmo Martusia
                  Kaczyńska się szwenda po wszystkich kolorowych gazetkach i rozpacza
                  po smierci rodziców- a do tego sesje- pozuje roześmiana na plaży, no
                  sam miód. No, ale nic wczoraj już dostał kopa w dupe, za dwa
                  tygodnie pójdzie precz.
                • kira_koslin Re: Gorycz i chwała 21.06.10, 12:00
                  A teraz Moja Droga przeczytaj raz jeszcze swojego posta i zobacz
                  dokładnie jakie bzdury wypisujesz i jakie nonsensy i wyssane z placa
                  przedstawiasz argumenty.
                  Dodatkowo tworzysz sobie inna rzeczywistość i to przeciwstawiasz
                  przewciwko mnie.

Proponuję porozmawiac sobie z lustrem - szybciej sie zrozumiecie
                  • kazdyznas Re: Gorycz i chwała 21.06.10, 12:51
                    cóż za rady! pewnie zaczerpnięte głęboko z serca, żebym nie poczuła się
                    osamotniona na takim portalu jak GW.
                    jak pewnie wiesz lustro pomaga w charyzmie. Komorowski chyba nie potrafi z tego
                    korzystać, stąd te jego odwieczne problemy. Proponuję, żebyś to jemu dawała porady.
                    Widzisz dziecko, jak ty świata nie znasz. Myślisz, że wszyscy POowcy za darmo
                    jeżdżą? dostają małpki od palikociarni, kilka uloteczek i na ulicę - bronić
                    Bronka! rozmawiałam wczoraj z takim jednym jak Ty- przyznał się, że kasę na
                    wycieczkach można zbić niezłą!
                    Ah i jeszcze powróćmy do Komoruskiego: to, że on był dzień wcześniej na grobie
                    Pary Prezydenckiej to nic? Nie widziałaś jak TVN pieje z zachwytu, że Komorze
                    udało się tam być wcześniej? Przecież to taki świetny chwyt!! oczywiście dla
                    potrzeb kampanii!
                    Kaczyński został sam - nie ma żony, brata, bratowej, matka w szpitalu. Jedyna
                    osoba, która może z nim być to jego bratanica. A może lepiej by było tak jak
                    Pawlak - z odstrzeloną blondyną?
                    Nie Tobie oceniać jak kto przeżywa własną żałobę!!
                    • kira_koslin Re: Gorycz i chwała 21.06.10, 13:15
                      Raz jeszcze proponuję przeczytać to co sama wypisujesz i zastanowić
                      się czy to wszsytko Ci sie nie przyśnilo.
                      tworzysz sobie rzeczywistość która nie istnieje, wypiując takie
                      bzdury jak powyżej.

Atakując zajadle, wyrzycajać jad - mniemam ze czujesz sie lepiej,
                      natomiast z przykrością stwierdzam ze ani mnie to ziębi ani grzeje:)
                      • kazdyznas Re: Gorycz i chwała 21.06.10, 13:37
                        głosuj na gajowego i zniszcz Kaczyńskiego

ale jednak moje opętańcze odezwy nie zostają bez komentarza, co za zaszczyt!
                        prawdziwy gad próbuje mnie zmienić na gada. już znikam, bo - pamiętając
                        przysłowie - z kim przystajesz takim się stajesz!!!
                        • kira_koslin Re: Gorycz i chwała 21.06.10, 13:57
                          No cóz, skoro dobrze sie z tym czujesz - to pozostaje mi zyczyć
                          dobrego samopoczucia.

Może kiedyś jeszcze nauczysz się jeszcze dyskutowac na argumenty a
                          nie wyzwiska i kłamstwa:)
        • nnike Re: Gorycz i chwała 19.06.10, 20:15
          kazdyznas napisała:

> NIE ROZUMIESZ ŻE ZGINĄŁ PREZYDENT RP - PREZYDENT
          > TWOJEJ OJCZYZNY??????????????

Ja rozumiem, natomiast nie rozumiem dlaczego znowu cicho na temat dochodzenia,
          dlaczego zginął i kto mu w tym pomógł...
      • kazdyznas Re: Gorycz i chwała 19.06.10, 15:48
        to głoduj - przynajmniej wyjdzie ci na zdrowie!!!
        A Marta byla ostatnio i na pierwszej stronie Wprost. Poczytaj co mowia eksperci,
        twoi bozyszcze!
        nie dubluj argumentow. znajdz mozg i przestan powtarzac to, co mowi ci GW i TVN.
        Kto szopki odstawia, Jarosław Kaczyński na grobie swojego brata?! Tak, bo on
        musi zawladnac wszystko, zniszczyc, nakrasc sie i pozrec caly rzad, ba caly
        narod polski!
        Odciac korzenie, zapomniec i miec katastrofe smolenska w dupie?! Tego chcesz?????
        Czekam na odpowiedz
        • starveling Re: Gorycz i chwała 18.06.10, 22:52
          > Takie pie.....oły nikogo chyba nie przekonają.

Taki jesteś pewny? Nie znasz chwiejnych, których decyzje zależą od kierunku odchylania m-berecików pod wpływem wiatru wiejącego z jedynie bezpartyjnych i uczciwych mediów.
    • elgeb Re: Gorycz i chwała 19.06.10, 11:21

"niby z okazji 61. urodzin"

Wszystko dobrze, tylko nie rozumiem dlaczego piszesz z przekasem
      NIBY. Czyzby dla potrzeb kampanii przesunieto blizniakom urodziny?
      starveling - jak mozna podwazac taki zbieg okolicznosci ?

• starveling Re: Gorycz i chwała 19.06.10, 19:25
        'Niby dlatego', że podczas oddawania programów do druku nikt nie wiedział (sic!), że tego dnia wypadają urodziny braci K.. Gdyby było inaczej, film znalazłby się normalnie w zapowiedziach, ale wtedy pewna partia mogłaby oczekiwać reakcji innej partii. A tak film poszedł w eter za publiczne pieniądze, bez szans na reakcję drugiej strony. To była ordynarna akcja wyborcza pewnej TVP_ewnej_partii. Ot, co.
        • kazdyznas Re: Gorycz i chwała 19.06.10, 21:30
          no tak, w sumie dobrze, że mamy jeszcze inne normalne i obiektywne telewizje. W
          sumie to tvn jest chyba najlepsza, prawda? Oglądam codziennie, wszystko. W końcu
          TO jest JEDYNA telewizja naszych czasów.
      • narazka Re: Gorycz i chwała 19.06.10, 22:27
        > Wszystko dobrze, tylko nie rozumiem dlaczego piszesz z przekasem
        > NIBY. Czyzby dla potrzeb kampanii przesunieto blizniakom urodziny?

A czy kiedykolwiek od czasów Breżniewa urodziny partyjnego guru były newsem na całą Polskę?
        • kazdyznas Re: Gorycz i chwała 19.06.10, 23:18
          proszę przeglądnij dobrze nasze kalendarium i zastanów się. Ja żadnych marszów
          politycznych czy wielkich defilad ku czci braci Kaczyńskich nie widziałam i o
          takich nie słyszałam. Ale co do urodzin.. Ostatnio nawet Komorowski świętował
          swoje urodziny 4 czerwca. To był top news w tvn!!
          ale jeśli w twoim mieście było aż tak głośno, że starasz się przekazać nam o
          ogólnopolskim oddźwięku, to prześlij zdjęcia, filmiki - na pewno lokalna
          telewizja tego nie przegapiła.
    • m_arita Re: Tylko dla PIS 19.06.10, 12:41
      starveling napisała:

> TVP1 piatek, 18 czerwca zamiast relacji z imprez charytatywnych
      dla Sandomierza
      > pozaplanowa emisja filmu E. Świecińskiej "Gorycz i chwała".
      >
      > I niech mi ktoś powie, że w PiS'owskim pierwszym programie nie gra
      się przedwyb
      > orczo na tragedii smoleńskiej - wypowiedzi ostatków z Kancelarii
      Prezydenta RP
      > i M. Kaczyńskiej, nadane tuż przed ciszą wyborczą, niby z okazji
      61. urodzin.
      >
      > Ohyda!!! I to za moje pieniądze. Pora przestać płacić podatek od
      posiadania odb
      > iornika telewizyjnego.

Przecież to dla PIS po co tam włazisz,abonamentu i tak nie płacisz!
      Dla Ciebie TVN24
      • starveling Re: Tylko dla PIS 19.06.10, 19:27
        Płacę, a dla tej partii tam nie wchodzę. Ale musiałam wytłumaczyć dziecku, dlaczego opóźnia się dobranocka, za którą zapłaciłam - za taką nachalna, brutalną i w gruncie rzeczy nieuczciwą kampanię wyborczą nie.
        • m_arita Re: Tylko dla PIS 19.06.10, 22:34
          starveling napisała:

> Płacę, a dla tej partii tam nie wchodzę. Ale musiałam wytłumaczyć
          dziecku, dlac
          > zego opóźnia się dobranocka, za którą zapłaciłam - za taką
          nachalna, brutalną i
          > w gruncie rzeczy nieuczciwą kampanię wyborczą nie.

Bajki z PIS-wskiej telewizji? co ci z dziecka wyrośnie.Lepiej kup
          bajki wg własnej linii politycznej.
          Film obejrzałam w skrócie /późno włączyłam/ale mam nadzieję że po
          wyborach powtórzą.
            • m_arita Re: Tylko dla PIS 20.06.10, 08:34
              starveling napisała:

> Możesz być spokojna - nie obejrzysz, bo nie powtórzą: film straci
              na aktualnośc
              > i i nie będzie miał do spełnienia żadnego zadania.

Czy prawdziwy życiorys człowieka w tym przypadku Prezydenta
              Polski,mojego Prezydenta może stracić na aktualności?
              Napisz dosadniej telewizja w rękach PO już nigdy go nie wyświetli.Z
              tym zgodzę się w pełni.Dla Wszystkich którzy szanowali Prezydenta
              jest to naprawdę wartościowy film, dla POlitycznie innych nie.
              • baabeczka Re: Tylko dla PIS 20.06.10, 10:31
                Taak,bardzo wartosciowy,
                bo LK spiewal dla psiaka Lopinskiego i byl ojcem,jak kazdy inny?
                Normalna laurka i tyle,i
                oczywiscie niefortunny czas wyswietlenia tego filmu pochwalnego.
    • kopytniak1 Re: Gorycz i chwała 20.06.10, 19:17
      Taa. Myślę, że tow. Michnik byłby lepszym materiałem na film.
      Albo pseudo-profesor Bartoszewski....

Nie przeszkadza Ci, że tvn agituje i mija się z prawdą... bo TOBIE te poglądy
      PASUJĄ. A jak nie pasuje to od razu huzia na józia.
      żałość
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka