Gość: Casper IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.04.01, 00:50 Nie prawda jet, ze glos Wielkeigo Brata podklada jedna tylko osoba. Przeciez jak Gulczas walczyl o papierosy (dysponuje mp3 z tym) to Wielki brat gadal glosem kobiety. I co? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gesi Re: Glos Big Brothera IP: *.slupsk.cvx.ppp.tpnet.pl 08.04.01, 01:02 zgadza się, ale Gulczas był tak wypity, że musieli wziąć kobietę dla złagodzenia sytuacji.On był totalnie najebany. Swoją drogą pokazują, że dostają skrzynkę piwa na 10 osób i parę win.To czym upił się gulczas? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: Glos Big Brothera IP: *.warszawa.ppp.tpnet.pl 08.04.01, 10:53 moim zdaniem to przynajmniej 3 osoby podkladaja glos Brata. Ludzie, przeciez jedna osoba nie wytrzymalaby przez 3 miesiace bez przerwy czekac na skargi mieszkancow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert M Re: Glos Big Brothera IP: 213.25.86.95, 213.25.86.* 08.04.01, 17:19 Jeżeli miałbym typować osobę która użyczyła głosu wielkiemu bratu to padło by na Wojciecha Mana.Intonacja jest tak charakterystyczna... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ups Re: Glos Big Brothera IP: *.uni.lodz.pl 09.04.01, 19:43 Romert M. stawia na Wojtka Mana... Mam nadzieję, że się myli. Wiem, że aktor to w gruncie rzeczy dziwka (mniejsza z tym, czy lepsza, czy gorsza od typowej), ale gdyby to jednak był Wojtek Man... Wło mi się jeży na głowie, ten świat zszedłby na psy. PS Po przemyśleniu. Psy to jednak zbyt wysoki poziom (przepraszam wszystkie). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gromik Re: Glos Big Brothera IP: 213.76.11.* 09.04.01, 19:47 ja słyszałem dwa rózne męskie głosy. Kobiety nie słyszałem, ale to oczywiste że musi byc więcej czuwających - i w razie cvzego interweniujących. 24 godziny na dobe nawet naprawde WIELKI brat nie dałby rady. A Man to to na pewno nie jest :-) Pytałem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gora Re: Glos Big Brothera IP: *.warszawa.ppp.tpnet.pl 09.04.01, 23:01 Jest kilku BB. Jednym z nich jest bez watpienbia Miecugow, który dał dupy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PABLO Re: Glos Big Brothera IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 09.04.01, 23:47 Raczej nie Miecugow, bo on tak typowo dla siebie intonuje. Mann na pewno nie... Z poczatku myslalem ze glos po prostu jakos moduluja przez komuter, zeby byl taki "nijaki", ale na pewno slyszalem 2 rozne glosy BB (meskie). P.S. Co do nawalonego Gulczasa - moze on ma slaby leb :) Odpowiedz Link Zgłoś