Dodaj do ulubionych

Glos Big Brothera

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.04.01, 00:50
Nie prawda jet, ze glos Wielkeigo Brata podklada jedna tylko osoba.
Przeciez jak Gulczas walczyl o papierosy (dysponuje mp3 z tym) to Wielki brat
gadal glosem kobiety.
I co?
Obserwuj wątek
    • Gość: gesi Re: Glos Big Brothera IP: *.slupsk.cvx.ppp.tpnet.pl 08.04.01, 01:02
      zgadza się, ale Gulczas był tak wypity, że musieli wziąć kobietę dla
      złagodzenia sytuacji.On był totalnie najebany. Swoją drogą pokazują, że dostają
      skrzynkę piwa na 10 osób i parę win.To czym upił się gulczas?
      • Gość: magda Re: Glos Big Brothera IP: *.warszawa.ppp.tpnet.pl 08.04.01, 10:53
        moim zdaniem to przynajmniej 3 osoby podkladaja glos Brata. Ludzie, przeciez
        jedna osoba nie wytrzymalaby przez 3 miesiace bez przerwy czekac na skargi
        mieszkancow.
    • Gość: Robert M Re: Glos Big Brothera IP: 213.25.86.95, 213.25.86.* 08.04.01, 17:19
      Jeżeli miałbym typować osobę która użyczyła głosu wielkiemu bratu to padło by
      na Wojciecha Mana.Intonacja jest tak charakterystyczna...
      • Gość: ups Re: Glos Big Brothera IP: *.uni.lodz.pl 09.04.01, 19:43
        Romert M. stawia na Wojtka Mana...
        Mam nadzieję, że się myli. Wiem, że aktor to w gruncie rzeczy dziwka (mniejsza
        z tym, czy lepsza, czy gorsza od typowej), ale gdyby to jednak był Wojtek
        Man... Wło mi się jeży na głowie, ten świat zszedłby na psy.

        PS Po przemyśleniu. Psy to jednak zbyt wysoki poziom (przepraszam wszystkie).
    • Gość: gromik Re: Glos Big Brothera IP: 213.76.11.* 09.04.01, 19:47
      ja słyszałem dwa rózne męskie głosy. Kobiety nie słyszałem, ale to oczywiste że
      musi byc więcej czuwających - i w razie cvzego interweniujących. 24 godziny na
      dobe nawet naprawde WIELKI brat nie dałby rady.
      A Man to to na pewno nie jest :-) Pytałem
      • Gość: gora Re: Glos Big Brothera IP: *.warszawa.ppp.tpnet.pl 09.04.01, 23:01
        Jest kilku BB. Jednym z nich jest bez watpienbia Miecugow, który dał dupy
        • Gość: PABLO Re: Glos Big Brothera IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 09.04.01, 23:47
          Raczej nie Miecugow, bo on tak typowo dla siebie intonuje. Mann na pewno nie...
          Z poczatku myslalem ze glos po prostu jakos moduluja przez komuter, zeby byl
          taki "nijaki", ale na pewno slyszalem 2 rozne glosy BB (meskie).
          P.S. Co do nawalonego Gulczasa - moze on ma slaby leb :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka