Gość: helga IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.04, 20:05 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: helga Re: jeju IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.04, 20:07 jeju jeju, mam szlaban mna ukochany teltwizorek. Przyjechał w odwiedziny dziadek chodzi spać o 20 i jak każsa osoba w podeszłym wieku ma nadwrażliwy słuch.I filmy chuj strzelił. Odpowiedz Link Zgłoś
lezka_z_posen Re: jeju 01.10.04, 20:10 nie zakłócaj Dziadkwi nocnej ciszy."Bulionerów"streścimy:) Odpowiedz Link Zgłoś