Gość: Klimat
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17.12.04, 11:15
Hmm, widze że ten film dzieli ludzi na tych co go nienawidzą i tych dla którzy
mogą go obejrzeć kilka razy i dla których pozostaje on w pamięci. Oglądałem to
kiedyś i bardzo mi się podobał. Chyba będę musiał zobaczyć go jeszcze raz,
żeby zeryfikować swój osąd z Gazetą. Choć i tak wydaje mi się, że 1 gwiazdka
to przesada.