Gość: e
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
06.01.05, 08:13
Przy całym szacunku ,Pani hanna nie nadaje sie do prowadzenia wiadomości ,ma
potworna manierę,udaje poważną.Polsat usiłuje nas wziąc na
przyzwyczajenie ,ale Ona naprawde nie nadaje się.POdobnie jak strasząca i
zmanierowana do dna Pochanke.popatrzcie na Panorame ,nie pamietam jak się
nazywa ,ale od niedawna prowadzi Danuta ..no niewazne i jest normalna.