Gość: wij IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.03.05, 16:10 Co się stało z cenzorem? Odwołany? Sam uciekł? Czy może przeistoczył się w "jk"? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jk Re: Ottek? 12.03.05, 16:18 proszę: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14&w=21385267&a=21552091 czyli przeistoczył się ;) Odpowiedz Link Zgłoś