IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.03.05, 16:10
Co się stało z cenzorem? Odwołany? Sam uciekł? Czy może przeistoczył się
w "jk"? ;-)
Obserwuj wątek
    • jk Re: Ottek? 12.03.05, 16:18
      proszę:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14&w=21385267&a=21552091
      czyli przeistoczył się ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka