Dodaj do ulubionych

Ja chcę Adama Sztabę!!!!

13.04.05, 23:06
Sorki, wiem, że nie w wątku Idola, ale...


Jabco jest KOMPLETNIE NIEMEDIALNY!!! nie znam się aż tak dobrze na muzyce,
aby podziwiać, bądź krytykować jego aranżację, ale chwilami chce mi się
płakać z tęsknoty za Adasiem Sztabą i jego szaleństwami przy klawiszach.


A-DAŚ WRÓĆ!!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka