dancetrance 04.07.05, 09:02 Ja rozumiem, że każda kobieta chce ładnie wyglądać w dojrzałym wieku. Ja też będę chciała... ale dlaczego Kora wygląda, jakby ją użądliła pszczoła w usta? www.maanam.pl/news3-pliki/news3.jpg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
e_katt hmm, 04.07.05, 10:24 ja raz tak miałam po truskawkach (alergia jakaś ;) wyglądałam jak Muppet, czułam się jak Muppet, modląc się, żeby ten darmowy "efekt kolagenu" czym prędzej się skończył.. ;-) a kto chce pooglądać sobie żywą reklamę chirurgii plastycznej, niech włącza Polsat w niedzielę, ok. 23:00 leci Na jeden temat...z Joan Rivers straszne! Odpowiedz Link Zgłoś
mala.filipinka Re: hmm, 04.07.05, 10:33 jeszcze "lepiej" wygląda pani Wildenstein. Zrobiła sobie kilka/kilkanaście operacji, aby upodobnić się jak najbardziej do kota. Efekty? Tragiczne - oceńcie zresztą sami: www.webwasteland.com/catwoman.htm Odpowiedz Link Zgłoś
gocha221 Re: Dziwne efekty operacji upiększających 04.07.05, 10:28 niestety ostatnio nastapił cały wysyp pań "upiekszonych" kolagenem!! Nie wiem, czemu kobiety robią sobie krzywdę! I jeszce za to płacą! 99% pań z kolagenem w ustach wyglada albo jakby wykonywało najstarszy zawód świata! Odpowiedz Link Zgłoś
feminasapiens Re: Dziwne efekty operacji upiększających 04.07.05, 10:36 Akurat Kora (pomijając usta, bo to może być po prostu wadliwie wykonany retusz na zdjęciu; ak ją widzę na żywym obrazie to ma normalne usta) jest "poprawiona" rewelacyjnie!!! Jeśliby tylko podała nazwisko lekarza, sama bym je sobie zapisała w razie czego. Jest idealna, wygląda lepiej niż za młodej, bardzo naturalnie. Również jej ubiór i figura są bez zarzutu (figurę zawsze miała dobrą, ale co do stylizacji ubioru i fryzury to bywało gorzej). Teraz jest super. Kora jak wino... PS. A jeśli chodzi o efekt "ukąszenia pszczoły" to ostatnio jest on bardzo widoczny u znanej prezenterki Hanny S. Gratulacje, Panie Doktorze. Odpowiedz Link Zgłoś
feminasapiens errata 04.07.05, 10:38 feminasapiens napisała: > Akurat Kora (pomijając usta, bo to może być po prostu wadliwie wykonany retusz > na zdjęciu; ak ją widzę na żywym obrazie to ma normalne usta) jest "poprawiona" > > rewelacyjnie!!! Jeśliby tylko podała nazwisko lekarza, sama bym je sobie > zapisała w razie czego. Jest idealna, wygląda lepiej niż za młodej, bardzo > naturalnie. Również jej ubiór i figura są bez zarzutu (figurę zawsze miała > dobrą, ale co do stylizacji ubioru i fryzury to bywało gorzej). Teraz jest > super. > Kora jak wino... > Gratulacje, Panie Doktorze. > PS. A jeśli chodzi o efekt "ukąszenia pszczoły" to ostatnio jest on bardzo > widoczny u znanej prezenterki Hanny S. > Odpowiedz Link Zgłoś
gocha221 Re: errata 04.07.05, 12:05 prezenterki Hanny S. nie widziałam, ale strasznie widac to u amerykańskiej aktorki ,chyba Meg Ryan. Taka blondynka, gra najczesciej w komediach romantycznych. Widziałam ja na zdjeciu i policzki miala tak naciagniete, że az błyszczace i do tego wargi w rozmiarze XXL. Odpowiedz Link Zgłoś
dancetrance Re: Meg Ryan 04.07.05, 12:38 wczoraj vnexpress.net/Vietnam/Van-hoa/San-khau-Dien-anh/2003/04/3B9C6F41/17_meg.jpg i dziś www.recordonline.com/archive/2003/11/23/emeg.jpg mam nadzieję, że mi się to nie zdarzy... Odpowiedz Link Zgłoś
dr.verte Kelly Osbourne :-) 04.07.05, 14:24 www.dirtyflower.com/?p=644 Klik na lynki pod zdjęciem. Odpowiedz Link Zgłoś
gocha221 Re: Meg Ryan 04.07.05, 15:03 no własnie ta "malutka"zmianę Meg miałam na myśli!! Czy one nie maja luster, życzliwych przyjaciól, którzy by im to z główek powybijali!! Miala 100razy lepsze usta na pierwszym zdjeciu. Odpowiedz Link Zgłoś
piekielny.twist Re: Meg Ryan 04.07.05, 16:17 tutaj macie całą kronikę operacji plastycznych gwiazd i gwiazdeczek:( www.awfulplasticsurgery.com/ wystarczy przejrzeć archiwum i artykuły. Do wyboru do koloru: nosy, usta, piersi w zestawieniu przed/po. Odpowiedz Link Zgłoś
feminasapiens górna warga 08.07.05, 12:36 Po obejrzeniu tych wszystkich fotografii nasunęło mi się takie pytanie, może ktoś zna odpowiedź: dlaczego te wszystkie kobiety "poprawiają" sobie kolagenem tylko górną wargę? Wg mnie ciekawsze są usta jeżeli DOLNA warga jest nieco większa od górnej. Niech ktoś mnie oświeci. Odpowiedz Link Zgłoś
veritas1 a moze kupcie SOBIE lustra 05.07.05, 21:57 Wtedy sie chirurdzy nie opedza od pacjentow... Odpowiedz Link Zgłoś
feminasapiens lustra 07.07.05, 12:42 Drogi Veritasie! Zapewniam Cię że z moim wyglądem jest wszystko okej, mimo że już parę lat temu przekroczyłam 30-kę. Nie stosuję (przynajmniej na razie) interwencji chirurgicznej w mój wygląd. Kwestia dobrego wyglądu to ukrycie defektów i podkreślenie atutów swojej urody. A każdy je ma. ODPOWIEDNIO DOBRANY strój, makijaż i fryzura poprawia znacznie wygląd i samopoczucie większości przeciętnej urody kobiet/dziewczyn. Pozdrawiam wszystkie za...iste laski, które potrafią zadbać o siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
veritas1 Re: lustra 08.07.05, 08:18 Droga Feminasapiens! Bardzo sie ciesze i gratuluje wygladu. Smieszy mnie tylko ze na tym forum jest rozmowa nie o telewizji tylko o tym, jak kto wyglada. Jakis czas temu, na przyklad, pewien kretyn zamiescil tu link do zdjecia rezysera Waldemara Dzikiego z komentarzem w stylu "haha wyglada jak dziki, hehe". Jak ktos wyglada normalnie, paszczury (normalnie wygladajacych nie podejrzewam) pisza, ze co za morda, ze staro wyglada, ze powinien/powinna zrobic operacje itp. A jak ktos zrobi operacje, udana lub mniej, sa komentarze, ze po co ta operacja, ze naturalne jest najlepsze itp. Ciekawi mnie jak wygladaja piewcy piekna, bo cos na ulicach nie widze zalewu miss i misterow - pewnie wszyscy siedza w necie, stukajac na forum Telewizja. Odpowiedz Link Zgłoś
gocha221 Re: lustra 08.07.05, 08:30 Wątpię, żeby większosć z nas miała górna warge napuchnieta aż pod nos. Albo nierówno rozłożony kolagen w policzkach. Na wielu forach w ogóle nie można skomentować czyjegoś wyglądu, bo od razu pojawiaja się zarzuty, ze jest się paszczurem, który tylko siedzi przed kompem:-) A osoby, które to piszą też jakimś cudem przed tymi kompami siedzą:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
tosia35 Re: lustra 08.07.05, 09:05 gocha221 napisała: > Wątpię, żeby większosć z nas miała górna warge napuchnieta aż pod nos. Albo > nierówno rozłożony kolagen w policzkach. > Na wielu forach w ogóle nie można skomentować czyjegoś wyglądu, bo od razu > pojawiaja się zarzuty, ze jest się paszczurem, który tylko siedzi przed kompem: > -) > A osoby, które to piszą też jakimś cudem przed tymi kompami siedzą:-)) Coś w tym jest, bo chyba bezinteresowne komentowanie czyjegoś wyglądu nie jest normalne. Zauważyłam, że niektóre osoby, zwłaszcza na forum telewizyjnym, mają jakieś natręctwa na tym punkcie. Nie rozmawiają o telewizji, ale o tym czy prowadząca ma zeza czy krzywy nos i z triumfem ogłaszają, że wypatrzyli u spikera krzywy kołnierzyk czy np zmierzwioną fryzurę. Trochę to śmieszne i tragiczne zarazem. Odpowiedz Link Zgłoś
gocha221 Re: lustra 08.07.05, 10:32 Krzywy nos z natury, czy przekrzywiony kołnierzyk (choc prowadzacy w TV powinien uważać, by wyglądac schludnie, taka praca) to jednak cos innego niz umyslne zeszpecenie własnej twarzy, narażenie sie na cierpienie i jeszcze wywalenie na to kasy. Trudno to zrozumiec, szczególnie, że "gwiazdy" chyba stać na opłacenie specjalisty, który podpowie, jak wpłynie 3 cm górna warga na ich wygląd. Zreszta wystarczy odrobina zdrowego rozsądku. A to, że znane osoby staja sie czesto obiektem kometarzy - znowu kłania sie specyfika pracy, za którą są bardzo sowicie opłacani. Odpowiedz Link Zgłoś
doktor_kidler Re: Dziwne efekty operacji upiększających 05.07.05, 23:10 No proszę wychodzi na to, że wszyscy ci piękni z 'wielkiego swiata' mają coś na koncie... Nawet moje ulubione Nicole Kidman i Catherine Zeta-Jones coś sobie poprawiały... A kogo powinni tam dopisać z Polski? Przede wszystkim Czesie z Klanu, potem przepiękną Bakułę i moze Szapołowską (widziałem chyba w Teleplotkach, ze przyznała się do wygladzania kurzych łapek). Notabene, zauważyliście na tej amerykańskiej stronie odsyłacz do chirurgów w Polsce? Odpowiedz Link Zgłoś
greta_garbo Re: Dziwne efekty operacji upiększających 08.07.05, 13:13 eeee, nieprawda. to jest kwestia makijażu, fryzury etc. no i też wieku, przecież rysy twarzy też się trochę zmieniają. nie wierzę np., że n.portman miała operację plastyczną. zresztą pseudo-dziennikarze często robią takie zdjęcia/albo takie zbierają"na wszelki wypadek", żeby aktor, czy aktorka wyszli kiepsko. Odpowiedz Link Zgłoś
fargo Re: Dziwne efekty operacji upiększających 06.07.05, 10:44 tak tak zwróciam na to uwagę:) ciekawe czy jest tam ten wspaniały doktorek który zrobił tak boski nosek Hani Bakule Odpowiedz Link Zgłoś
bm_ka Re: Dziwne efekty operacji upiększających 06.07.05, 17:10 Dla mnie najgorszym przykładem 'pobrzydzajacych' operacji plastycznych jest nasza rodzima miłośniczka poprawiania urody na starość - aktorka Ewa Salacka. Ilekroć widzę ją (np. ostatnio wśród widzów na czyimś benefisie w Teatrze Stu) - nie mogę oderwać od niej wzroku i skupić się na scenie .. niemożliwie porżnięta, naciągnięta, wypełniona silikonem .... spaskudzona! Odpowiedz Link Zgłoś
gocha221 Re: Dziwne efekty operacji upiększających 06.07.05, 17:34 Sałackiej dawno nie widziałam, ale dla mnie takim przykładem jest Ewa (Eva?) Minge!! Odpowiedz Link Zgłoś
doktor_kidler Re: Dziwne efekty operacji upiększających 06.07.05, 18:04 Myślałem że ona sama z siebie jest taka brzydka... Odpowiedz Link Zgłoś
fargo Re: Dziwne efekty operacji upiększających 07.07.05, 11:03 No zapomniałam Sałacka wymiata w tej kwestii, była ładną kobietą i tak za wszelką cene sie zeszpeciła, powiedzcie co te baby tak ciągnie do operacji plastycznych- no chyba tylko kasa i konkurencja z koleżankami z branży Odpowiedz Link Zgłoś
gocha221 Re: Dziwne efekty operacji upiększających 08.07.05, 08:32 Widziałam kiedyś sesję Sałackiej do tzw. polskiego Palyboya (artykuł o aktorkach, które zdecydowały się rozebrać), to była sesja chyba z lat 80-tych i Rewelacja!!! Bardzo ładna kobieta, super figura, a wtedy chyba graficy aż takich możliwosci nie mieli:-) Odpowiedz Link Zgłoś
e_katt Eva Minge ;-// 07.07.05, 12:05 www.old.vipnews.pl/wow/minge/duze/c3.jpg www.old.vipnews.pl/wow/minge/duze/c14.jpg www.ppw.com.pl/wykresy/20031020_mezczyzna/minge.html (zwróćcie uwagę na pierwsze pytanie wywiadu ;-) www.fashionet.pl/?sid=wywiady&pp=2&view=48 śmieszno-straszne! Odpowiedz Link Zgłoś
piekielny.twist Re: Eva Minge ;-// 07.07.05, 13:08 Eva Minge rzeczywiście nie wygląda najlepiej, ale są też i udane operacje. Np. Angelina Jolie. Gdyby ktoś zapytał mnie co sobie zmieniła, to pewnie powiedziałabym, że usta :>. Ale ona zoperowała sobie coś innego. I wygląda lepiej :) img135.imageshack.us/img135/8986/ajolielangdon0111ik.jpg (uwaga! spore zdjęcie!!) Odpowiedz Link Zgłoś
gocha221 Re: Eva Minge ;-// 08.07.05, 08:36 Nie poznałabym jej na tym zdjeciu. Może ust sobie nie robiła, ale teraz ma je 2x wieksze. Może tu ma je bardziej "w dzióbek". Tutaj wyglądem przypomina Adriane Lime (chyba nie pomliłam nazwiska, modelka). A jeśli nie usta, a coś poprawiała, to pewnie nos. I oczywiscie, że są udane operacje, tylko raczej nie dotyczy to kolagenu w usta. Ja sama znam 2 przypadki : kolega zoperował odstajace uszy (rewelka) a koleżanka zmniejszyła nos i tez odżyła i pozbyła się kompleksów. Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: Eva Minge ;-// 08.07.05, 08:52 dajcie juz spokoj z ta Angelina Jolie zdjecie, ktore tutaj zamieszczasz to czas gdy byly bardzo mloda, kazdy sie zmienia, z czasem rysy twarzy sie zmieniaja. porownaj swoje zdjecia np 15lat a 25 - rowniez zauwazysz roznice Odpowiedz Link Zgłoś
amadea_22 Re: Eva Minge ;-// 08.07.05, 09:21 widze, że nie tylko ja zauwazyłam "urode" Sałackiej. najlepsze , to Ona ma usta , hahahahha ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
tosia35 smutne ale prawdziwe 08.07.05, 09:28 Przykra prawda jest taka, że starsze aktorki, takie jak Sałacka ("Starsze" czyli po trzydziestce, hehe) muszą się odmładzać i pacykować bądź rozciągać, bo inaczej nie będą miały ról. Ostatnio zszokowała mnie Vanessa Redgrave, która przyznała się do poprawek w obawie przed utratą ról. Ciekawe, że nic nie było po niej widać. Wyglądała na swoje lata, tyle że zawsze elegancko i dostojnie. Może jednak o to chodzi, żeby tego NIE było widać? A pani Sałacka istotnie nie wygląda najlepiej gfx.filmweb.pl/p/6060/po.55705.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
feminasapiens nie dostają ról 08.07.05, 09:49 Akurat jeśli chodzi o dostawanie/odgrywanie ról w filmach to sytuacja staje się wręcz odwrotna. Chodzi o to że niektóre hollywoodzkie aktorki są tak ponaciągane, że mimika twarzy (tak ważna w zawodzie aktora) jest mocno ograniczona. Stąd problemy z poradzeniem sobie z rolą. Odpowiedz Link Zgłoś