Dodaj do ulubionych

Dziwne efekty operacji upiększających

04.07.05, 09:02
Ja rozumiem, że każda kobieta chce ładnie wyglądać w dojrzałym wieku. Ja też
będę chciała... ale dlaczego Kora wygląda, jakby ją użądliła pszczoła w usta?
www.maanam.pl/news3-pliki/news3.jpg
Obserwuj wątek
    • e_katt hmm, 04.07.05, 10:24
      ja raz tak miałam po truskawkach (alergia jakaś ;)
      wyglądałam jak Muppet, czułam się jak Muppet, modląc się, żeby ten
      darmowy "efekt kolagenu" czym prędzej się skończył.. ;-)

      a kto chce pooglądać sobie żywą reklamę chirurgii plastycznej, niech włącza
      Polsat w niedzielę, ok. 23:00 leci Na jeden temat...z Joan Rivers
      straszne!
      • mala.filipinka Re: hmm, 04.07.05, 10:33
        jeszcze "lepiej" wygląda pani Wildenstein. Zrobiła sobie kilka/kilkanaście
        operacji, aby upodobnić się jak najbardziej do kota.
        Efekty? Tragiczne - oceńcie zresztą sami:
        www.webwasteland.com/catwoman.htm
    • gocha221 Re: Dziwne efekty operacji upiększających 04.07.05, 10:28
      niestety ostatnio nastapił cały wysyp pań "upiekszonych" kolagenem!!
      Nie wiem, czemu kobiety robią sobie krzywdę! I jeszce za to płacą!
      99% pań z kolagenem w ustach wyglada albo jakby wykonywało najstarszy zawód świata!
    • feminasapiens Re: Dziwne efekty operacji upiększających 04.07.05, 10:36
      Akurat Kora (pomijając usta, bo to może być po prostu wadliwie wykonany retusz
      na zdjęciu; ak ją widzę na żywym obrazie to ma normalne usta) jest "poprawiona"
      rewelacyjnie!!! Jeśliby tylko podała nazwisko lekarza, sama bym je sobie
      zapisała w razie czego. Jest idealna, wygląda lepiej niż za młodej, bardzo
      naturalnie. Również jej ubiór i figura są bez zarzutu (figurę zawsze miała
      dobrą, ale co do stylizacji ubioru i fryzury to bywało gorzej). Teraz jest
      super.
      Kora jak wino...

      PS. A jeśli chodzi o efekt "ukąszenia pszczoły" to ostatnio jest on bardzo
      widoczny u znanej prezenterki Hanny S.
      Gratulacje, Panie Doktorze.
      • feminasapiens errata 04.07.05, 10:38
        feminasapiens napisała:

        > Akurat Kora (pomijając usta, bo to może być po prostu wadliwie wykonany
        retusz
        > na zdjęciu; ak ją widzę na żywym obrazie to ma normalne usta)
        jest "poprawiona"
        >
        > rewelacyjnie!!! Jeśliby tylko podała nazwisko lekarza, sama bym je sobie
        > zapisała w razie czego. Jest idealna, wygląda lepiej niż za młodej, bardzo
        > naturalnie. Również jej ubiór i figura są bez zarzutu (figurę zawsze miała
        > dobrą, ale co do stylizacji ubioru i fryzury to bywało gorzej). Teraz jest
        > super.
        > Kora jak wino...
        > Gratulacje, Panie Doktorze.

        > PS. A jeśli chodzi o efekt "ukąszenia pszczoły" to ostatnio jest on bardzo
        > widoczny u znanej prezenterki Hanny S.
        >
        • gocha221 Re: errata 04.07.05, 12:05
          prezenterki Hanny S. nie widziałam, ale strasznie widac to u amerykańskiej
          aktorki ,chyba Meg Ryan. Taka blondynka, gra najczesciej w komediach
          romantycznych. Widziałam ja na zdjeciu i policzki miala tak naciagniete, że az
          błyszczace i do tego wargi w rozmiarze XXL.
    • dancetrance Re: Meg Ryan 04.07.05, 12:38
      wczoraj

      vnexpress.net/Vietnam/Van-hoa/San-khau-Dien-anh/2003/04/3B9C6F41/17_meg.jpg
      i dziś

      www.recordonline.com/archive/2003/11/23/emeg.jpg
      mam nadzieję, że mi się to nie zdarzy...
      • mala.filipinka Re: Meg Ryan 04.07.05, 12:46
        o rety :-(
        • dr.verte Kelly Osbourne :-) 04.07.05, 14:24
          www.dirtyflower.com/?p=644


          Klik na lynki pod zdjęciem.
          • e_katt o matko.. ;-(( 05.07.05, 09:14
            Panna Potwornicka jako żywa!
      • gocha221 Re: Meg Ryan 04.07.05, 15:03
        no własnie ta "malutka"zmianę Meg miałam na myśli!!
        Czy one nie maja luster, życzliwych przyjaciól, którzy by im to z główek
        powybijali!!
        Miala 100razy lepsze usta na pierwszym zdjeciu.
        • piekielny.twist Re: Meg Ryan 04.07.05, 16:17
          tutaj macie całą kronikę operacji plastycznych gwiazd i gwiazdeczek:(
          www.awfulplasticsurgery.com/
          wystarczy przejrzeć archiwum i artykuły. Do wyboru do koloru: nosy, usta, piersi
          w zestawieniu przed/po.
          • feminasapiens górna warga 08.07.05, 12:36
            Po obejrzeniu tych wszystkich fotografii nasunęło mi się takie pytanie, może
            ktoś zna odpowiedź: dlaczego te wszystkie kobiety "poprawiają" sobie kolagenem
            tylko górną wargę? Wg mnie ciekawsze są usta jeżeli DOLNA warga jest nieco
            większa od górnej.
            Niech ktoś mnie oświeci.
      • tekisk Re: Meg Ryan 08.07.05, 07:05
        In minus .
    • veritas1 a moze kupcie SOBIE lustra 05.07.05, 21:57
      Wtedy sie chirurdzy nie opedza od pacjentow...
      • feminasapiens lustra 07.07.05, 12:42
        Drogi Veritasie!
        Zapewniam Cię że z moim wyglądem jest wszystko okej, mimo że już parę lat temu
        przekroczyłam 30-kę. Nie stosuję (przynajmniej na razie) interwencji
        chirurgicznej w mój wygląd.
        Kwestia dobrego wyglądu to ukrycie defektów i podkreślenie atutów swojej urody.
        A każdy je ma.
        ODPOWIEDNIO DOBRANY strój, makijaż i fryzura poprawia znacznie wygląd i
        samopoczucie większości przeciętnej urody kobiet/dziewczyn.
        Pozdrawiam wszystkie za...iste laski, które potrafią zadbać o siebie.
        • veritas1 Re: lustra 08.07.05, 08:18
          Droga Feminasapiens!
          Bardzo sie ciesze i gratuluje wygladu. Smieszy mnie tylko ze na tym forum jest
          rozmowa nie o telewizji tylko o tym, jak kto wyglada. Jakis czas temu, na
          przyklad, pewien kretyn zamiescil tu link do zdjecia rezysera Waldemara Dzikiego
          z komentarzem w stylu "haha wyglada jak dziki, hehe". Jak ktos wyglada
          normalnie, paszczury (normalnie wygladajacych nie podejrzewam) pisza, ze co za
          morda, ze staro wyglada, ze powinien/powinna zrobic operacje itp. A jak ktos
          zrobi operacje, udana lub mniej, sa komentarze, ze po co ta operacja, ze
          naturalne jest najlepsze itp. Ciekawi mnie jak wygladaja piewcy piekna, bo cos
          na ulicach nie widze zalewu miss i misterow - pewnie wszyscy siedza w necie,
          stukajac na forum Telewizja.
          • gocha221 Re: lustra 08.07.05, 08:30
            Wątpię, żeby większosć z nas miała górna warge napuchnieta aż pod nos. Albo
            nierówno rozłożony kolagen w policzkach.
            Na wielu forach w ogóle nie można skomentować czyjegoś wyglądu, bo od razu
            pojawiaja się zarzuty, ze jest się paszczurem, który tylko siedzi przed kompem:-)
            A osoby, które to piszą też jakimś cudem przed tymi kompami siedzą:-))
            • tosia35 Re: lustra 08.07.05, 09:05
              gocha221 napisała:

              > Wątpię, żeby większosć z nas miała górna warge napuchnieta aż pod nos. Albo
              > nierówno rozłożony kolagen w policzkach.
              > Na wielu forach w ogóle nie można skomentować czyjegoś wyglądu, bo od razu
              > pojawiaja się zarzuty, ze jest się paszczurem, który tylko siedzi przed kompem:
              > -)
              > A osoby, które to piszą też jakimś cudem przed tymi kompami siedzą:-))

              Coś w tym jest, bo chyba bezinteresowne komentowanie czyjegoś wyglądu nie jest
              normalne. Zauważyłam, że niektóre osoby, zwłaszcza na forum telewizyjnym, mają
              jakieś natręctwa na tym punkcie. Nie rozmawiają o telewizji, ale o tym czy
              prowadząca ma zeza czy krzywy nos i z triumfem ogłaszają, że wypatrzyli u
              spikera krzywy kołnierzyk czy np zmierzwioną fryzurę. Trochę to śmieszne i
              tragiczne zarazem.
              • gocha221 Re: lustra 08.07.05, 10:32
                Krzywy nos z natury, czy przekrzywiony kołnierzyk (choc prowadzacy w TV powinien
                uważać, by wyglądac schludnie, taka praca) to jednak cos innego niz umyslne
                zeszpecenie własnej twarzy, narażenie sie na cierpienie i jeszcze wywalenie na
                to kasy. Trudno to zrozumiec, szczególnie, że "gwiazdy" chyba stać na opłacenie
                specjalisty, który podpowie, jak wpłynie 3 cm górna warga na ich wygląd. Zreszta
                wystarczy odrobina zdrowego rozsądku.
                A to, że znane osoby staja sie czesto obiektem kometarzy - znowu kłania sie
                specyfika pracy, za którą są bardzo sowicie opłacani.
    • doktor_kidler Re: Dziwne efekty operacji upiększających 05.07.05, 23:10
      No proszę wychodzi na to, że wszyscy ci piękni z 'wielkiego swiata' mają coś na
      koncie... Nawet moje ulubione Nicole Kidman i Catherine Zeta-Jones coś sobie
      poprawiały...
      A kogo powinni tam dopisać z Polski? Przede wszystkim Czesie z Klanu, potem
      przepiękną Bakułę i moze Szapołowską (widziałem chyba w Teleplotkach, ze
      przyznała się do wygladzania kurzych łapek). Notabene, zauważyliście na tej
      amerykańskiej stronie odsyłacz do chirurgów w Polsce?
      • greta_garbo Re: Dziwne efekty operacji upiększających 08.07.05, 13:13
        eeee, nieprawda. to jest kwestia makijażu, fryzury etc. no i też wieku,
        przecież rysy twarzy też się trochę zmieniają. nie wierzę np., że n.portman
        miała operację plastyczną. zresztą pseudo-dziennikarze często robią takie
        zdjęcia/albo takie zbierają"na wszelki wypadek", żeby aktor, czy aktorka wyszli
        kiepsko.
    • fargo Re: Dziwne efekty operacji upiększających 06.07.05, 10:44
      tak tak zwróciam na to uwagę:) ciekawe czy jest tam ten wspaniały doktorek
      który zrobił tak boski nosek Hani Bakule
    • bm_ka Re: Dziwne efekty operacji upiększających 06.07.05, 17:10
      Dla mnie najgorszym przykładem 'pobrzydzajacych' operacji plastycznych jest
      nasza rodzima miłośniczka poprawiania urody na starość - aktorka Ewa Salacka.
      Ilekroć widzę ją (np. ostatnio wśród widzów na czyimś benefisie w Teatrze Stu)
      - nie mogę oderwać od niej wzroku i skupić się na scenie .. niemożliwie
      porżnięta, naciągnięta, wypełniona silikonem .... spaskudzona!
      • gocha221 Re: Dziwne efekty operacji upiększających 06.07.05, 17:34
        Sałackiej dawno nie widziałam, ale dla mnie takim przykładem jest Ewa (Eva?) Minge!!
        • doktor_kidler Re: Dziwne efekty operacji upiększających 06.07.05, 18:04
          Myślałem że ona sama z siebie jest taka brzydka...
          • fargo Re: Dziwne efekty operacji upiększających 07.07.05, 11:03
            No zapomniałam Sałacka wymiata w tej kwestii, była ładną kobietą i tak za
            wszelką cene sie zeszpeciła, powiedzcie co te baby tak ciągnie do operacji
            plastycznych- no chyba tylko kasa i konkurencja z koleżankami z branży
            • gocha221 Re: Dziwne efekty operacji upiększających 08.07.05, 08:32
              Widziałam kiedyś sesję Sałackiej do tzw. polskiego Palyboya (artykuł o
              aktorkach, które zdecydowały się rozebrać), to była sesja chyba z lat 80-tych i
              Rewelacja!!!
              Bardzo ładna kobieta, super figura, a wtedy chyba graficy aż takich możliwosci
              nie mieli:-)
        • e_katt Eva Minge ;-// 07.07.05, 12:05
          www.old.vipnews.pl/wow/minge/duze/c3.jpg
          www.old.vipnews.pl/wow/minge/duze/c14.jpg
          www.ppw.com.pl/wykresy/20031020_mezczyzna/minge.html (zwróćcie uwagę na
          pierwsze pytanie wywiadu ;-)
          www.fashionet.pl/?sid=wywiady&pp=2&view=48

          śmieszno-straszne!
          • piekielny.twist Re: Eva Minge ;-// 07.07.05, 13:08
            Eva Minge rzeczywiście nie wygląda najlepiej, ale są też i udane operacje.
            Np. Angelina Jolie. Gdyby ktoś zapytał mnie co sobie zmieniła, to pewnie
            powiedziałabym, że usta :>.
            Ale ona zoperowała sobie coś innego. I wygląda lepiej :)
            img135.imageshack.us/img135/8986/ajolielangdon0111ik.jpg
            (uwaga! spore zdjęcie!!)
            • gocha221 Re: Eva Minge ;-// 08.07.05, 08:36
              Nie poznałabym jej na tym zdjeciu.
              Może ust sobie nie robiła, ale teraz ma je 2x wieksze. Może tu ma je bardziej "w
              dzióbek".
              Tutaj wyglądem przypomina Adriane Lime (chyba nie pomliłam nazwiska, modelka).
              A jeśli nie usta, a coś poprawiała, to pewnie nos.

              I oczywiscie, że są udane operacje, tylko raczej nie dotyczy to kolagenu w usta.
              Ja sama znam 2 przypadki : kolega zoperował odstajace uszy (rewelka) a koleżanka
              zmniejszyła nos i tez odżyła i pozbyła się kompleksów.
            • mallina Re: Eva Minge ;-// 08.07.05, 08:52
              dajcie juz spokoj z ta Angelina Jolie
              zdjecie, ktore tutaj zamieszczasz to czas gdy byly bardzo mloda, kazdy sie
              zmienia, z czasem rysy twarzy sie zmieniaja.
              porownaj swoje zdjecia np 15lat a 25 - rowniez zauwazysz roznice
              • amadea_22 Re: Eva Minge ;-// 08.07.05, 09:21
                widze, że nie tylko ja zauwazyłam "urode" Sałackiej.
                najlepsze , to Ona ma usta , hahahahha ;-)
                • tosia35 smutne ale prawdziwe 08.07.05, 09:28
                  Przykra prawda jest taka, że starsze aktorki, takie jak Sałacka ("Starsze" czyli
                  po trzydziestce, hehe) muszą się odmładzać i pacykować bądź rozciągać, bo
                  inaczej nie będą miały ról. Ostatnio zszokowała mnie Vanessa Redgrave, która
                  przyznała się do poprawek w obawie przed utratą ról. Ciekawe, że nic nie było po
                  niej widać. Wyglądała na swoje lata, tyle że zawsze elegancko i dostojnie. Może
                  jednak o to chodzi, żeby tego NIE było widać? A pani Sałacka istotnie nie
                  wygląda najlepiej gfx.filmweb.pl/p/6060/po.55705.jpg
                  • feminasapiens nie dostają ról 08.07.05, 09:49
                    Akurat jeśli chodzi o dostawanie/odgrywanie ról w filmach to sytuacja staje się
                    wręcz odwrotna.
                    Chodzi o to że niektóre hollywoodzkie aktorki są tak ponaciągane, że mimika
                    twarzy (tak ważna w zawodzie aktora) jest mocno ograniczona. Stąd problemy z
                    poradzeniem sobie z rolą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka