Gość: Maciek IP: *.atol.com.pl 22.12.02, 19:27 Jutro (tj. poniedziałek) nowu będzie można zobaczyć Marcina we faktach... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grazynka-lubicz Re: Pawłoski come back !!! 22.12.02, 21:18 O zmartwychstał ,czy co? *** kocham Rysia Odpowiedz Link Zgłoś
forward Re: Pawłoski come back !!! 23.12.02, 10:25 Był chyba poważnie chory i jeżeli to prawda to życzę mu zdrowia, i siły by dalej walczył o siebie. Wszystkiego najlepszego panie Pawłowski. Forwardz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: om Re: Pawłoski come back !!! IP: 62.29.253.* 23.12.02, 11:04 powodzenia w prowadzeniu... Odpowiedz Link Zgłoś
mali_bu Re: Pawłoski come back !!! 23.12.02, 20:06 Jakoś dziwnie wyglądał, według mnie, Pawłowski. Ostatnio widziałem go gdy miał dłuższe włosy. Teraz prawie na zero. A i jakieś miał dziwne brwi. Czy to wynik tej poważnej, ponoć choroby? Odpowiedz Link Zgłoś
grazynka-lubicz Re: Pawłoski come back !!! 23.12.02, 20:55 mali_bu napisał: > Jakoś dziwnie wyglądał, według mnie, Pawłowski. > Czy to wynik tej poważnej, > ponoć choroby? ----- Podobno ma białaczkę . *** Kocham Rysia Odpowiedz Link Zgłoś
mali_bu Re: Pawłoski come back !!! 23.12.02, 20:06 Więcej Pawłowskiego, mniej Lisa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: Pawłoski come back !!! IP: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl 23.12.02, 20:20 Bardzo lubię Marcina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PiotrEs Re: Pawłowski come back !!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 23.12.02, 21:07 Brawa dla TVN-u! Brawa dla Marcina! To wspaniale, że ten zmagający się z ciężką chorobą człowiek, z rzadkimi włosami i odrastającymi brwiami po "chemii" może pokazywać się na wizji.TVN destygmatyzuje w ten sposób raka, jako chorobę która jest "be" i której, broń Boże nie można pokazywać.Trzymaj się Marcin, jesteśmy z Tobą! W modlitwie i pamięci! Odpowiedz Link Zgłoś
forward Re: Pawłowski come back !!! 24.12.02, 00:30 Tak to wielki gest TVN-u, zwłaszcza teraz w czasach kiedy wszyscy powinniśmy być piękni, zdrowiu i młodzi. M. Pawłowski pracował również przy obsłudze wizyty papieża w Polsce i widać było jak wiele wkładał w nią wysiłku, ale nie został odtrącony i chwała decydentom włącznie z Tomaszem Lisem za to. Forward Odpowiedz Link Zgłoś
basto Re: Pawłowski come back !!! 28.12.02, 12:39 Jezeli to prawda o białaczce, to rzeczywiście brawa dla szefów informacji w TVN'ie za postawienie wartości człowieka ponad wymogi "ładnego obrazka". Odpowiedz Link Zgłoś
tuhanka Re: Pawłowski come back !!! 30.12.02, 11:55 Również cieszę się z decyzji szefów Faktów i trzymam kciuki za Marcina! Cieszę się, że pokonał chorobę, o której wiedziałam od jakiegoś czasu i bardzo się o niego niepokoiłam. Odpowiedz Link Zgłoś