Dodaj do ulubionych

Pawłoski come back !!!

IP: *.atol.com.pl 22.12.02, 19:27
Jutro (tj. poniedziałek) nowu będzie można zobaczyć Marcina we faktach...
Obserwuj wątek
    • grazynka-lubicz Re: Pawłoski come back !!! 22.12.02, 21:18
      O zmartwychstał ,czy co?
      ***
      kocham Rysia
      • forward Re: Pawłoski come back !!! 23.12.02, 10:25
        Był chyba poważnie chory i jeżeli to prawda to życzę mu zdrowia, i siły by
        dalej walczył o siebie.
        Wszystkiego najlepszego panie Pawłowski.






        Forwardz
    • Gość: om Re: Pawłoski come back !!! IP: 62.29.253.* 23.12.02, 11:04
      powodzenia w prowadzeniu...
      • mali_bu Re: Pawłoski come back !!! 23.12.02, 20:06
        Jakoś dziwnie wyglądał, według mnie, Pawłowski.

        Ostatnio widziałem go gdy miał dłuższe włosy.

        Teraz prawie na zero. A i jakieś miał dziwne brwi. Czy to wynik tej poważnej,
        ponoć choroby?
        • grazynka-lubicz Re: Pawłoski come back !!! 23.12.02, 20:55
          mali_bu napisał:

          > Jakoś dziwnie wyglądał, według mnie, Pawłowski.
          > Czy to wynik tej poważnej,
          > ponoć choroby?
          -----
          Podobno ma białaczkę .
          ***
          Kocham Rysia
      • mali_bu Re: Pawłoski come back !!! 23.12.02, 20:06
        Więcej Pawłowskiego, mniej Lisa!
        • Gość: magda Re: Pawłoski come back !!! IP: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl 23.12.02, 20:20
          Bardzo lubię Marcina.
    • Gość: PiotrEs Re: Pawłowski come back !!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 23.12.02, 21:07
      Brawa dla TVN-u! Brawa dla Marcina! To wspaniale, że ten zmagający się z ciężką
      chorobą człowiek, z rzadkimi włosami i odrastającymi brwiami po "chemii" może
      pokazywać się na wizji.TVN destygmatyzuje w ten sposób raka, jako chorobę która
      jest "be" i której, broń Boże nie można pokazywać.Trzymaj się Marcin, jesteśmy
      z Tobą! W modlitwie i pamięci!
      • forward Re: Pawłowski come back !!! 24.12.02, 00:30
        Tak to wielki gest TVN-u, zwłaszcza teraz w czasach kiedy wszyscy powinniśmy
        być piękni, zdrowiu i młodzi. M. Pawłowski pracował również przy obsłudze
        wizyty papieża w Polsce i widać było jak wiele wkładał w nią wysiłku, ale nie
        został odtrącony i chwała decydentom włącznie z Tomaszem Lisem za to.






        Forward
        • basto Re: Pawłowski come back !!! 28.12.02, 12:39
          Jezeli to prawda o białaczce, to rzeczywiście brawa dla szefów informacji w
          TVN'ie za postawienie wartości człowieka ponad wymogi "ładnego obrazka".
          • tuhanka Re: Pawłowski come back !!! 30.12.02, 11:55
            Również cieszę się z decyzji szefów Faktów i trzymam kciuki za Marcina! Cieszę
            się, że pokonał chorobę, o której wiedziałam od jakiegoś czasu i bardzo się o
            niego niepokoiłam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka