Dodaj do ulubionych

KWIATKOWSKI

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.03, 16:38
Po dzisiejszym opublikowaniu billingow prezesa z Lwem, mozna by stworzyc nowy
serial w telewizji, zapewne znalazlyby sie watki milosne
Obserwuj wątek
      • jk Re: KWIATKOWSKI 18.02.03, 20:48
        Gość portalu: xxx napisał(a):

> ja mysle, ze jest tylko ofiara tej calej sprawy
        > kto inny stoi za afera, tak mysle.

tak? a moze jakies szczegoly, chcialbym zobaczyc, co cie skolonilo do takich
        wnioskow :)
    • Gość: FuriaFaga Re: KWIATKOWSKI IP: *.toya.net.pl 18.02.03, 18:33
      Też mi przyszło do głowy że to może być wątek miłosny między tymi dwoma panami.
      Tak wydzwaniać do siebie co parę minut.
      ".... poznasz zakochanego po uchu jego ..." mówi jedna z reklam telewizyjnych,
      Myślę że jest to ciekawe źródło informacji dla pana Nałęcza i wielce szanownej
      komisji. Choć z drugiej strony przecież jak utrzymuje pan Kwiatkowski rozmowy z
      panem Rywinem wyglądały tak:
      "Rozmawialiśmy na wiele tematów: o czterech filmach, które w tamtym okresie
      były zatwierdzane bądź omawiane, o nowelizacji ustawy o RTV, o sytuacji w
      Canal+, o prawach do transmisji piłkarskich ". Może zatem do hipotez jakie
      postawił pan Michnik w swoim śledztwie należy dołożyć jeszcze dwie
      - Romans
      - Zwykłe nieporozumienie ( no bo przecież pan Kwiatkowski nic nie sugerował
      panu Lwu) , no zawsze może jeszcze być sytuacja że ktoś sfingował billingi obu
      panów.

Jedno jest pewne , jeśli dziś obejrzałem Studio Cybernetyki 7 na Pulsie - "
      dyskusja o aferze Rywina" to rozumiem po niej znacznie mniej z całej sprawy niż
      wcześniej. Podobno to "Trybunie" jak mówił pan Michnik najbardziej zależało na
      zagmatwaniu tej sprawy a ja tu widzę że w telewizji ,która nie zaprasza raczej
      redaktorów "Trybuny" albo posłów SLD (którzy niewątpliwie chcą w tym wszystkim
      namieszać patrz np. poseł Lewandowski z komisji śledczej), robi się taki kocioł
      i stawia tyle możliwych podejrzeń ( przeważnie w stronę Agory ) że zwyczajnie
      można zgłupieć. Tym bardziej że ja np. nie wiem kto stoi za uczestnikami tej
      dyskusji w Pulsie. Coraz bardziej zaczynam wątpić w to że ktoś za tym
      gmatwaaniem stoi ( w jakiejś części na pewno).
      Naprawdę ciężko jest sobie to wszystko wyklarować.
      Dla mnie klilka alternatywnych wniosków jest możliwych

1) Rywin jest winny ( więc zamilknijmy do cholery i poczekajmy aż śledztwo
      posunie się ciu dalej i co najważniejsze sam Lew się wypowie )

2) Redakcja i zarząd wymyślił sobie całą tą aferę dla pozamiatania w SLD ?
      pozałatwiania swoich spraw a za wszystkim stoi Adam Michnik i jakieś
      towarzystwo. ( do znalezienia takich wniosków dąży przecież większość członków
      komisji). Tylko że w tej teorii zdrowy rozsądek ustępuje chyba myślom
      samobójczym Gazety i Agory.

3.. n)
      gdzie n dąży do nieskończonośći
      tu można wpisać dowolną liczbę teorii opartą na niezrozumiałnych dla mnie
      przepychankach politycznych, teoriach prawdopodobieństwa, intryg znanych z
      powieści szpiegowskich, chorej wyobraźni, chęci zaistnienia tysięcy możnych i
      pozbawionych zdrowego rozsądku ludzi , węszenia zupełnie nowej afery w rodzaju
      języka jakim posługuja się np. pan Michnik.

( wówczas szansa wyjaśnienia całej sprawy może być zbliżona do szansy trafienia
      szóstki w Dużym Lotku )

Ale się rozpisałem :)
      a miałem tak tylko sobie skrobnąć.

Na pożegnanie powiem - ludzie słuchajcie siebie nawzajem i próbujcie się
      zrozumieć a jak się nie zrozumiecie to nie jest powód żeby taplać rozmówcę w
      bagnie.

• Gość: ewa a kto po KWIATKOWSKIm IP: 212.87.3.* 19.02.03, 12:48
        Pewnie nikt uczciwy- dobrym kandydatem jest pan
        Pienkowski szef TAIa, na telewizji sie nie zna co widac
        ogladajac programy informacyjnwe ale od lat bywa u Milera
        na imieninach wiec kwalifikacje ma.
        Co do watkow milosnych myle ze to nie duet tylko wieksza
        grupa 'milosnikow'- glownie pieniedzy i wladzy.
          • flora1 Re: KWIATKOWSKI 20.02.03, 10:59
            Zaciekła walka posłów koalicji w obronie bilingów Millera powoduje, że coraz
            bardziej jestem skłonna uwierzyć, że premier doskonale znał całą sprawę i "w
            cichości" popierał manewry Kwiatkowskiego i spółki, mam nadzieję, że w końcu
            komisja doprowadzi do ujawnienia billingów i kalendarzy spotkań premiera i
            zobaczymy co się będzie działo... aż strach pomysleć...
            • Gość: tadeusz Re: KWIATKOWSKI IP: 193.0.69.* 20.02.03, 16:36
              Pan Kwaiatkowski honoru to nie ma za grosz, przypomnijcie sobie jego pierwszy
              wystep na żywo jako prezesa tvp. Nazwał szacownego Franciszka Walickiego
              Feliksem Wasilewskim, w dodatku opowiadal, ze wrecza medal wielce szanowanemu,
              podziwianemu i wszystkim znanemu...Jesli wtedy nie zdobyl sie na dymisje (2 dni
              po objeciu fotela) i chyba nawet nie przeprosil, to co mozna wymagac od naszego
              abonamentowego utrzymanka ...honoru?

Na władze nie poradze
      • kicior99 Re: KWIATKOWSKI 21.02.03, 18:40
        I taki czlowiek jest prezesem Telewizji Polskiej SA? Wytlumaczcie, bo do konca
        nie rozumiem: to ja go utrzymyje z oplat abonamentowych? Czlowieka, ktory
        twierdzi ze GW sie na niego uwziela bo skrytykowala koncert Ich Troje? Wydawalo
        mi sie ze to sa argumenty dla Oli i Józia z piaskownicy...
        • Gość: Krzak Re: KWIATKOWSKI IP: *.icpnet.pl 22.02.03, 01:05
          Głupi jestes i wirołomny, ale nic na to nie poradze. A Kwiatkowski to mózg,
          który zagraża AGORZE i stąd wielka nienawiść AGORY do ludzi zdolniejszych.
          Michnik coraz bardziej otacza sie głupszymi od siebie i myślącymi jak on, ale
          niech nas nie karaja swoimi poglądami na łamach swych miedzynarodowych
          koncernów medialnych. Odsyłam www.agora.pl
          • Gość: akatol Re: KWIATKOWSKI IP: 212.76.37.* 22.02.03, 10:44
            Gość portalu: Krzak napisał(a):

> Głupi jestes i wirołomny, ale nic na to nie poradze. A Kwiatkowski to mózg,
            > który zagraża AGORZE i stąd wielka nienawiść AGORY do ludzi zdolniejszych.
            > Michnik coraz bardziej otacza sie głupszymi od siebie i myślącymi jak on, ale
            > niech nas nie karaja swoimi poglądami na łamach swych miedzynarodowych
            > koncernów medialnych. Odsyłam www.agora.pl
            Co Ty, synek w spiski wierzysz? Myslisz,ze Rada Europy uznala, ze TV Panstwowa
            nie jest bezstronna na zyczenie Michnika- androny, synek pleciesz, a moze
            jestes czlonkiem SMLD? Nie bronie Agory, bo tez dziwne ruchy robili wokol
            ustawy, ale to co robi pan K. to po prostu jest BOLSZEWIZM

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka