Dodaj do ulubionych

M. Wiśniewski Show

IP: *.bogucicka7.com.pl 05.03.03, 18:04
W TVN znowu ringi, wynajete wille a Wy wszyscy milczycie?
Czyżby obawa przed zaszufladkowaniem, posądzeniem o słuchanie Ich3?
- Chyba nie, pamiętając pomyje wylewane przez misjonarzy podczas trwania BB,
wielu piszących tu kiedyś ma za nic takie obawy.

Oglądałem 1. ring i poniedziałkowy filmik i nie powiem - chłopaki z TVN
działają jak za dawnych czasów. Ustawianie scen mających wyglądać na
przypadkowe i szczere. Nie ma jednak tych BB-emocji. Nie przewidziano na
razie przynajmniej możliwości opuszczenia domu np przez nianię w wyniku
skonsolidowanej akcji SMS-owej posiadaczy aparacików. Ale wszystko przed nami.

Pozdrawiam wszystkich dawnych forumowiczów, którzy tu zaglądają,
amis
Obserwuj wątek
    • Gość: pluszak Re: M. Wiśniewski Show IP: *.zachem.com.pl 06.03.03, 10:44
      TVN osiągnał dno dna, robiac ten program a do tego płacąc temu pajacowi ...
      szkoda pisać :(((((((((((
    • Gość: :) Re: M. Wiśniewski Show IP: *.acn.waw.pl 06.03.03, 16:22
      Gość portalu: amis napisał(a):

      > W TVN znowu ringi, wynajete wille a Wy wszyscy milczycie?
      > Czyżby obawa przed zaszufladkowaniem, posądzeniem o słuchanie Ich3?
      > - Chyba nie, pamiętając pomyje wylewane przez misjonarzy podczas trwania BB,
      > wielu piszących tu kiedyś ma za nic takie obawy.
      >
      > Oglądałem 1. ring i poniedziałkowy filmik i nie powiem - chłopaki z TVN
      > działają jak za dawnych czasów. Ustawianie scen mających wyglądać na
      > przypadkowe i szczere. Nie ma jednak tych BB-emocji. Nie przewidziano na
      > razie przynajmniej możliwości opuszczenia domu np przez nianię w wyniku
      > skonsolidowanej akcji SMS-owej posiadaczy aparacików. Ale wszystko przed
      nami.
      >
      > Pozdrawiam wszystkich dawnych forumowiczów, którzy tu zaglądają,
      > amis
      jakie Ty masz BB-emocje???? Oj widze człowieku, że czas najwyższy zmienić
      lekarza pierwszego kontaktu
      • Gość: amis Re: M. Wiśniewski Show IP: *.bogucicka7.com.pl 06.03.03, 18:43
        >>... Nie ma jednak tych BB-emocji. Nie przewidziano na
        > > razie przynajmniej możliwości opuszczenia domu np przez nianię w wyniku
        > > skonsolidowanej akcji SMS-owej posiadaczy aparacików...
        To cytat ze mnie, ty piszesz natomiast:
        > jakie Ty masz BB-emocje???? Oj widze człowieku, że czas najwyższy zmienić
        > lekarza pierwszego kontaktu

        Własnie napisałem, że emocji będących cechą podstawową programów typu BB, Bar, Idol nie ma w MW Show.
        Emocji polegających na obstawianiu (ale też w jakims sensie decydowaniu o składzie uczestników poprzez
        SMS-owanie) kto zostanie w programie a kto z niego odejdzie.

        Lekarza zmieniał nie będę, ty natomiast czytaj dokładnie posty, na które odpowiadasz

        amis
        • Gość: :) Re: M. Wiśniewski Show IP: *.acn.waw.pl 07.03.03, 17:09
          Gość portalu: amis napisał(a):

          > >>... Nie ma jednak tych BB-emocji. Nie przewidziano na
          > > > razie przynajmniej możliwości opuszczenia domu np przez nianię w wyni
          > ku
          > > > skonsolidowanej akcji SMS-owej posiadaczy aparacików...
          > To cytat ze mnie, ty piszesz natomiast:
          > > jakie Ty masz BB-emocje???? Oj widze człowieku, że czas najwyższy zmienić
          > > lekarza pierwszego kontaktu
          >
          > Własnie napisałem, że emocji będących cechą podstawową programów typu BB,
          Bar,
          > Idol nie ma w MW Show.
          > Emocji polegających na obstawianiu (ale też w jakims sensie decydowaniu o
          skład
          > zie uczestników poprzez
          > SMS-owanie) kto zostanie w programie a kto z niego odejdzie.
          >
          > Lekarza zmieniał nie będę, ty natomiast czytaj dokładnie posty, na które
          odpowi
          > adasz
          >
          > amis
          gdybym uważnie nie czytał to nie zabierałbym głosu.
    • mawyr Re: M. Wiśniewski Show 07.03.03, 13:18
      Taaaa jakie to było fajne :))) tw ożywiona woda w basenie, pełne wdzieku schody,
      ruchliwe drzwi, stoicka bramka na boisku, a poza tym ......nic, nic, nic no
      moze cos było po za planem jak ta żona amatorka miała całować w dupę
      czerwonego :)))))) ale nie pokazali :((((((((((
      acha i z 9 zł + Vat mogę sie dowiedzieć jaki jeszcze może być Pan Mąż pani żony.
      Chyba nie wyślę SMSa
      • Gość: dżastina Re: M. Wiśniewski Show IP: *.acn.waw.pl 08.03.03, 09:43
        witam :-)
        ile razy pokazują MW? 3 razy w tygodniu? w międzyczasie można zapomnieć co za
        jedni.. mam wrażenie, że równie "często" rodzice Wiśniewscy przyjmują na
        audiencji "dżuniora". Między pobudką a parówką. I ta ich "troska" kiedy brzdąc
        zachorował... Bardzo "przyjemny" przekładaniec : maluch w objęciach "cioci" -
        rodzice przed i w trakcie basenowej impry, papa miał obowiązkowo ... odlot.
        Virtualny.
        "Pieszczoty" słowne do "żony-amatorki" i środkowy palec... Qrde, naiwna jestem -
        myślałam że to dla Czerwonego święta kobita i najwyżej ją potarga podczas ...
        szurum-burum ;-)

        Pozatym oczekuję szeregu protestów i komentarzy po "łacinie" ze strony
        Wisniewskich po wyemitowaniu całości. Bardzo możliwe, że to co zerkamy w
        tv "nie jest prawdziwą twarzą Michała Wiśniewskiego". Tiaaaa... Fakt, może
        facjatę stracić. Don't cry! Zostaną włosy i płyty ;-)
        I znow k.... nikt Go nie rozumie!!!! :-/ ;-)
        Obroni się w tym "sioł" Wiśniewski czy nie?
        Fani przebaczą (może....), antyfani już zacierają ręce.
        Zakładów nie przyjmuję :-)

        PS. Wczoraj z ciekowości obejrzałam występ Ich 3 w Niemczech i ... choć ani
        wielbicielką ani słuchaczką muzy tego bandu nie jestem, to w porównaniu z
        Germańcami byli chyba najlepsi.

        pozdravki
    • Gość: szopen Re: M. Wiśniewski Show IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.03.03, 20:37
      Ten program to prostu żenada. Przecież tu wszystko jest robione pod główną
      gwiazdę: pana Michała W. Ale najgorsze było podczas ostatniego sobotniego, czy
      niedzielnego ringu. Zaprosili do studio gościa, który układał teksty do
      piosenek Ich3 m.in. Żadnych Granic (międzynarodowa pieśń przemytników) i
      innych, głownie tych po niemiecku. Kiedy ten gość zaczął śpiewać swoją piosenkę
      kamera spoglądała na niego, ale ekrany w studio pokazywały: no kogo? Pana
      Michała W., bo może się wzruszy albo coś w tym stylu. A na koniec oczywiście
      niespodzianka dla Pana W.: jego żona wypaplała jakąś piosenkę,a nasz pan W. się
      oczywiście wzruszył.Wszystko musiały pokazać kamery, bo jakby inaczej.
      W sumie ten program to żenada na żenadzie i żenadą pogania.

      P.S. Ale "Rodzina Osbournów" była czaderska!!!!!!!!!!!!!!!
    • mawyr Re: M. Wiśniewski Show 14.03.03, 07:53
      Człowiek ma jednak naturę ułomną. Choć jak mówią z braku laku
      znowu oglądałem mieszkanie , jakiegoś malca który mógł by swoją
      smutną minką obdarować z 10 pesymistów i najważniejsze zawołanie
      sztandarowe "kochanie pierdolisz weź kurwa swoja pupcię i idź do kuchni"
      ............. nie wzięła.
    • Gość: zorro Re: M. Wiśniewski Show IP: *.tkb.net.pl 20.03.03, 16:39
      znakomicie dobrana para: on- debil z jakimiś gównami na twarzy ona-juz nawet
      nie blondynka ale wyciąg z blondynki,sama esancja kretynizmu i bezmózgowia.
      brawo tvn !!!!!!!!
      nastepnym razem zróbcie szoł z muchami nad krowim plackiem !!!!!!
      • Gość: amis Re: M. Wiśniewski Show IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.03, 17:31
        Gość portalu: zorro napisał(a):

        > ...: on- debil... ona...esancja kretynizmu i bezmózgowia....

        Zawsze staram się być ostrożnym w ocenach innych ludzi, szczególnie jesli nie znam ich osobiscie. Często więc
        (może niesłusznie) oczekuję od innych, że swoje opinie i wnioski o osobach trzecich, opierają o nabytą wiedzę
        (modne ostatnio słowo, które zawdzięczamy uczestnikom reality show w TVP3).

        Dlatego też pytam - skąd czerpiesz swoją wiedzę, konieczną do wyartykułowania zacytowanych powyżej
        wniosków?
        • Gość: zorro Re: M. Wiśniewski Show IP: *.tkb.net.pl 20.03.03, 18:06
          po prostu widzę i słyszę.
          a może sie mylę?
          udowodnij że ten tam jest godny podziwu, a jego kobieta mądra.
          • Gość: amis Re: M. Wiśniewski Show IP: *.bogucicka7.com.pl 21.03.03, 13:42
            Gość portalu: zorro napisał(a):

            > po prostu widzę i słyszę.
            > a może sie mylę?
            > udowodnij że ten tam jest godny podziwu, a jego kobieta
            mądra.
            Interesujące rozumowanie. Ty piszesz, że ktoś jest
            koniem, ja Cię pytam na podstawie czego wysuwasz takie
            wnioski, a ty mi odpowiadasz abym wykazał, że ten ktoś
            jest krową.
            Otóż nie udowodnię tego, że "ten tam jest godny podziwu,
            a jego kobieta mądra" ponieważ nie wiem tego, nie jestem
            tego w stanie stwierdzić na podstawie teledysków,
            wywiadów pisanych pod potrzeby prasu brukowej czy też
            programów telewizyjnych tworzonych pod potrzeby mas.

            Zapewniam Cię jednak że pomiędzy DEBILEM a MĄDRYM I
            GODNYM PODZIWU mieści się cała masa jednostek tzw normalnych.

            PS.
            MW nie jest człowiekiem, którego chciałbym naśladować,
            nie jest bohaterem z moich bajek. Nie wiem, czy jest
            godny podziwu. Za to jednak, co zdołał osiągnąć, ja go w
            jakimś tam sensie podziwiam.

            Pozdrawiam
            amis
    • Gość: zorro Re: M. Wiśniewski Show IP: *.tkb.net.pl 23.03.03, 17:12
      czy mw jest normalny?
      • karczma2003 Re: M. Wiśniewski Show 02.04.03, 00:21
        nie. zwroccie uwage, ze ten czlowiek nie przyjmuje krytyki. to by bylo na tyle.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka