Gość: amis
IP: *.bogucicka7.com.pl
05.03.03, 18:04
W TVN znowu ringi, wynajete wille a Wy wszyscy milczycie?
Czyżby obawa przed zaszufladkowaniem, posądzeniem o słuchanie Ich3?
- Chyba nie, pamiętając pomyje wylewane przez misjonarzy podczas trwania BB,
wielu piszących tu kiedyś ma za nic takie obawy.
Oglądałem 1. ring i poniedziałkowy filmik i nie powiem - chłopaki z TVN
działają jak za dawnych czasów. Ustawianie scen mających wyglądać na
przypadkowe i szczere. Nie ma jednak tych BB-emocji. Nie przewidziano na
razie przynajmniej możliwości opuszczenia domu np przez nianię w wyniku
skonsolidowanej akcji SMS-owej posiadaczy aparacików. Ale wszystko przed nami.
Pozdrawiam wszystkich dawnych forumowiczów, którzy tu zaglądają,
amis