laurka1
23.03.03, 22:54
Właśnie obejrzałam i polecam wszystkim którzy są zmęczeni debilnymi i trywialnymi holułódzkimi filmikami ale także tym którzy męczą się na przeintelektualizowanych tzw. "ambitnych" filmach. Tematyka tego filmu jest mi szczególnie bliska bo sama znajduję się w takim zwrotnym punkcie. Podoba mi się klimat i sposób portretowania postaci. Zero idiotyzmu, brak taniego sentymentalizmu - po prostu opowieść o ludziach poszukujących. Patrząc na ich poszukiwania sami zadajemy sobie pytania dotyczące ważnych rzeczy. Czyli film mądry ale ogromnie sympatyczny.