Dodaj do ulubionych

Zlapali gnoja

IP: *.daminet.pl 14.08.03, 22:07
Zlapali zabójcę 23 letniego policjanta. I co z tego? Pójdzie do więzienia
może dostanie dożywocie, będzie gnoj miał ciepło, jedzenie pod nosem,
telewizorek i gazetki. Jednym słowem ustawił się. Niektórzy nie mają takich
luksusów na wolności.
Obserwuj wątek
    • oryginal Re: Zlapali gnoja 14.08.03, 23:37
      Jednym słowem - lepiej by było, gdyby go nie złapali, przynajmniej nie
      zajmowałby miejsca w więzieniu, bo to należy się innym? ;)
      • Gość: klawisz Re: Zlapali gnoja IP: 129.* 15.08.03, 00:40
        dziczu i tak ma sznse jest wiele spraw za ktore zamykaja
        tylko sie postaraj dziczu
        • Gość: Dziczu Re: Zlapali gnoja IP: *.daminet.pl 15.08.03, 10:48
          Oj Klawiszu nie namawiaj mnie do złego...wolę suchy chleb wcinać i mieszkać
          bez prądu niż wylegiwać się w więzieniu Z WYRZUTAMI SUMIONKA. To nie dla mnie.
          Ale jak widać są tacy, którym to pasuje!
      • Gość: grzenio Re: Zlapali gnoja IP: *.telia.com 16.08.03, 02:06
        Jasne ze nie. Ale powinni gnojowi reke uciac, noge lub chuja. Na pewno by
        spadla przestepczosc.
    • agoniapl Re: Zlapali gnoja 16.08.03, 12:15
      szkoda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka