Gość: Dziczu
IP: *.daminet.pl
14.08.03, 22:07
Zlapali zabójcę 23 letniego policjanta. I co z tego? Pójdzie do więzienia
może dostanie dożywocie, będzie gnoj miał ciepło, jedzenie pod nosem,
telewizorek i gazetki. Jednym słowem ustawił się. Niektórzy nie mają takich
luksusów na wolności.