Dodaj do ulubionych

A co dostała Sandra?

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.06.01, 00:44
Mariusz Walter przekazał synalkowi TVN. A co dostała ulubienica wszystkich
telewidzów - Sandra Walter? Może tatus kupił jej telewizję publiczną...?
Obserwuj wątek
    • Gość: lola Re: A co dostała Sandra? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.06.01, 00:45
      A może dom publiczny?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka