Gość: packard IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.06.01, 00:44 Mariusz Walter przekazał synalkowi TVN. A co dostała ulubienica wszystkich telewidzów - Sandra Walter? Może tatus kupił jej telewizję publiczną...? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lola Re: A co dostała Sandra? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.06.01, 00:45 A może dom publiczny? Odpowiedz Link Zgłoś