Gość: a1805@o2.pl IP: *.futuremedia.pl / *.futuremedia.pl 11.01.04, 23:24 ...popelnie, jesli nie znajde nowej, normalnej pracy. krew bedzie bryzgala po scianach- niebieska. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
losiu4 Re: Samobójstwo 12.01.04, 13:12 Gość portalu: a1805@o2.pl napisał(a): > ...popelnie, jesli nie znajde nowej, normalnej pracy. krew bedzie bryzgala > po scianach- niebieska. a czemu: niebieska? Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaja Re: Samobójstwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.04, 19:59 idź koniecznie na film "Pod słońcem Toskanii". Nabierzesz trochę optymizmu, a wesoła gębka i pozytywne nastawienie to podstawa sukcesu. kaja Odpowiedz Link Zgłoś
enki Re: Samobójstwo 13.01.04, 09:14 Jezeli już musisz, to zrób coś spektakularnego. W minionej epoce ikonami stawały się osoby, które dokonywały samopodpalenia w słusznej sprawie. Wybierz jakieś dobre miejsce, poinformuj media i rozpocznij akcję. Problem wynika z braku pracy. Więc być może spalisz się przed siedzibą Konfederacji Pracodawców Prywatnych lub też BCC. Ewentulanie możesz udać się pod siedzibę Agory. Weź ze sobą kilka dodatków Gazeta Praca - najlepiej te zawierające bardzo mądre rady od bardzo mądrych osób dla poszukujących pracy - mogą posłużyć za podpałkę. A tak na poważnie to twój pomysł jest BARDZO GŁUPI. Odpowiedz Link Zgłoś