Dodaj do ulubionych

Samobójstwo

IP: *.futuremedia.pl / *.futuremedia.pl 11.01.04, 23:24
...popelnie, jesli nie znajde nowej, normalnej pracy. krew bedzie bryzgala
po scianach- niebieska.

Obserwuj wątek
    • losiu4 Re: Samobójstwo 12.01.04, 13:12
      Gość portalu: a1805@o2.pl napisał(a):

      > ...popelnie, jesli nie znajde nowej, normalnej pracy. krew bedzie bryzgala
      > po scianach- niebieska.

      a czemu: niebieska?

      Pozdrawiam

      Losiu
      • Gość: kaja Re: Samobójstwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.04, 19:59
        idź koniecznie na film "Pod słońcem Toskanii". Nabierzesz trochę optymizmu, a
        wesoła gębka i pozytywne nastawienie to podstawa sukcesu.
        kaja
    • enki Re: Samobójstwo 13.01.04, 09:14
      Jezeli już musisz, to zrób coś spektakularnego. W minionej epoce ikonami
      stawały się osoby, które dokonywały samopodpalenia w słusznej sprawie. Wybierz
      jakieś dobre miejsce, poinformuj media i rozpocznij akcję. Problem wynika z
      braku pracy. Więc być może spalisz się przed siedzibą Konfederacji Pracodawców
      Prywatnych lub też BCC. Ewentulanie możesz udać się pod siedzibę Agory. Weź ze
      sobą kilka dodatków Gazeta Praca - najlepiej te zawierające bardzo mądre rady
      od bardzo mądrych osób dla poszukujących pracy - mogą posłużyć za podpałkę.

      A tak na poważnie to twój pomysł jest BARDZO GŁUPI.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka