05.06.13, 10:15
Witam

Czy ktoś pracował albo pracuje w Fundacji Euro-Most z Warszawy i mógłby podzielić się opinią na jej temat? Fundacja zajmuje się pozyskiwaniem śródków z UE. Znalałem kilka opinii, ale jest ich niewiele i są z 2010 r. A może ktoś pracował w Euro-Most Sp. z o.o., której siedziba również znajduje się w Warszawie.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka