Dodaj do ulubionych

Ja szukam pracy

IP: *.man.polbox.pl 16.10.02, 11:55
Jestem po studiach,znam 4 języki(polski ojczysty,rosyjski doskonały,angielski
dobry i litewski dobry),mam prawko kat.B i C. mam 27 lat i pracuję
w ...ochronie jako recepconista za 900zł.To pojakiego czorta były mi
potrzebne studia???Żeby zostać cieciem???Aha wysłałem chyba 1000 CV,ale jak
się mówi,nie ważne co umiesz,ważne kogo znasz.Ludzie,czy mam zostawić to
wszystko(żonę,dzieciaka) i spier.... z tego kraju????
Poradźcie.andruszqa@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: :) Re: Ja szukam pracy IP: *.acn.waw.pl 16.10.02, 16:40
      Gość portalu: Andy napisał(a):

      > Jestem po studiach,znam 4 języki(polski ojczysty,rosyjski
      doskonały,angielski
      > dobry i litewski dobry),mam prawko kat.B i C. mam 27 lat i pracuję
      > w ...ochronie jako recepconista za 900zł.To pojakiego czorta były mi
      > potrzebne studia???Żeby zostać cieciem???Aha wysłałem chyba 1000 CV,ale jak
      > się mówi,nie ważne co umiesz,ważne kogo znasz.Ludzie,czy mam zostawić to
      > wszystko(żonę,dzieciaka) i spier.... z tego kraju????
      > Poradźcie.andruszqa@gazeta.pl
      Powiem tak. Poważnie się zastanów nad emigracją. Znam Twój ból. Nic tak bardzo
      nie irytuje jak posiadana wiedza i brak możliwości odpowiedniego spożytkowania
      jej zasobów. Jesli jeszcze coś moge doradzić to szukaj w krajach ościennych a
      w szczególności omijaj polskie firmy doradztwa personalnego czyli tzw.
      polskich profesjonalistów. Strata czasu i pieniędzy. Pozdrawiam
    • Gość: REALISTA Re: Ja szukam pracy IP: *.ok.ae.wroc.pl 16.10.02, 16:49
      szkoda ,że tak późno doszedłes do takiego wniosku. Ja za 3,4 tygodnie zostawiam
      ojczyzne. A co do dyplomu ,to też schowałem go do szuflady. Cieciem mogę
      być ,ale np.w Londynie za 250 funtów na tydzień (płaca prawie minimalna) = ok.6
      500zł na miesiąc.
      • zanka Re: Ja szukam pracy 18.10.02, 14:19
        a dokad sie wybierasz??????????????????????///////////

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka