Gość: Andy
IP: *.man.polbox.pl
16.10.02, 11:55
Jestem po studiach,znam 4 języki(polski ojczysty,rosyjski doskonały,angielski
dobry i litewski dobry),mam prawko kat.B i C. mam 27 lat i pracuję
w ...ochronie jako recepconista za 900zł.To pojakiego czorta były mi
potrzebne studia???Żeby zostać cieciem???Aha wysłałem chyba 1000 CV,ale jak
się mówi,nie ważne co umiesz,ważne kogo znasz.Ludzie,czy mam zostawić to
wszystko(żonę,dzieciaka) i spier.... z tego kraju????
Poradźcie.andruszqa@gazeta.pl