IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.12.05, 16:45
Miałem niezłą pracę w agencji nieruchomości jednak musiałem zrezygnować. Brak
stałych pieniędzy zmusił mnie do poszukania może mniej ciekawego to jednak b.
dochodowego zajęcia ( tzn. takiego w którym na pewno zarobię jakiekolwiek
pieniądze) Problem w tym że wciąż szukam.. Jestem coraz bardziej zrozpaczony
i zaczynam żałować, że odszedłem. Poradzcie mi gdzie mogę coś znalezć; biorę
wszystko pod uwagę
Obserwuj wątek
    • Gość: jk Re: co dalej IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.12.05, 17:14
      może wróć do firmy
    • Gość: zibi Re: co dalej IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.01.06, 22:06
      wróć i proś na kolanach!
      • Gość: gt Re: co dalej IP: *.chello.pl 15.01.06, 22:13
        nie wraca się do tej samej rzeki...
        skoro pracowałeś w agencji nieruch. co stoi na przeszkodzie, że nie pojdziesz do
        konkurencji

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka