misiek9925 10.03.06, 21:01 Witam Praca jako agent ubezpieczeniowy w firmie Amplico, płaca, warunki, atmosfera. Z góry dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: nikt Re: Amplico IP: 217.153.180.* 13.03.06, 11:39 wyscig szczurow, normy zawyzone, nigdy ci nie starcza czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
misiek9925 Re: Amplico 13.03.06, 19:56 Dzięki za info, a pieniążki, można coś zarobić? Odpowiedz Link Zgłoś