10.03.06, 21:01
Witam
Praca jako agent ubezpieczeniowy w firmie Amplico, płaca, warunki, atmosfera.
Z góry dziękuję
Obserwuj wątek
    • Gość: nikt Re: Amplico IP: 217.153.180.* 13.03.06, 11:39
      wyscig szczurow, normy zawyzone, nigdy ci nie starcza czasu.
    • misiek9925 Re: Amplico 13.03.06, 19:56
      Dzięki za info, a pieniążki, można coś zarobić?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka